Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dziś jestem na wyjeździe ale kto reflektuje na spota w przyszły czwartek :D to przywiozę ciacho i przynajmniej w końcu na coś ten spojler - blat się przyda :biglol:

 

aktualne??? Bo nie wiem czy warto się wybierać?

 

 

 

Chyba nie :P więc się zgadamy przy okazji na jakiegoś spontana na mieście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

aktualne??? Bo nie wiem czy warto się wybierać? Chyba nie :P więc się zgadamy przy okazji na jakiegoś spontana na mieście :D

 

 

ehh ta jesień...nikomu nie chce się nie chce na zimnie o subarakach pogadać :-( Na spontana polecam się. Może już Rekin będzie gotowy bo decydujący tydzień poszedł nieźle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas rarytas się znalazł, muszę przyznać, że gdyby to był styczeń już byłby mój, ale ból

Niech ktoś go z trójmiasta bierze

http://allegro.pl/show_item.php?item=4678480339

Aby nie wprowadzać nikogo w błąd okazuje się, że nie jest tak cukierkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego więcej, Marcin pewnie napisałby więcej, generalnie rok jest nawet 10.2003 w carfaxie, auto w stanach 2 właścicieli, przygoda z kradzieżą a potem odnalezieniem auta, zaznaczona wypadkowość, auto sprzedane do polski 10.2005, z wtedy już niepewnym przebiegiem ok 23 tyś mil. Do tego jeszcze jak mówi właściciel auto nie miało przeglądów od 2006 roku, olej zatem ten sam, płyny itp. Pięknie wygląda i świetnie jeździ, ale to chyba loteria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale u nas rarytas się znalazł, muszę przyznać, że gdyby to był styczeń już byłby mój, ale ból

Niech ktoś go z trójmiasta bierze

http://allegro.pl/show_item.php?item=4678480339

Aby nie wprowadzać nikogo w błąd okazuje się, że nie jest tak cukierkowo

 

Ech zużyłem 1 klik w myszce. Przecież to wersja US...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Spotkałem kilka osób z forum podczas Rajdowego weekendu. Dziękujemy za kibicowanie!  ;)

 

Udało się wywalczyć 1. msc w klasie w Gniewińskiej Górce, i 1. msc w klasie w Rajdzie Żarnowieckim, 5. w generalce. Miło się patrzy na wyniki z pierwszego rajdu jaki jechałem, właśnie Żarnowieckiego 2 lata temu, gdzie zająłem 30. miejsce:

http://www.zarnowiecki.akmorski.org.pl/dane/5_rajd_zarnowiecki_wyniki.pdf

Wrzucę ze 3 Onboardy, przepraszam za brak cenzury w pierwszym ale pilot trochę się zgrzał  :P

 

---> OS Rybno

 

---> Tadzino

 

---> Górka

 

10665675_879248825419839_565001115202557
 

 

Pozdrowionka  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Udało się wywalczyć 1. msc w klasie w Gniewińskiej Górce, i 1. msc w klasie w Rajdzie Żarnowieckim, 5. w generalce

 

Byłem, widziałem, kibicowałem... czuję się współautorem tego sukcesu :-) Stawiasz piwo i jesteśmy kwita.

 

Wielkie gratulacje i bardzo zasłużony wynik według mnie. Jak utrzymasz ten progres to za 2 lata będziesz z Kubicą śmigał po OES-ach :yahoo:

 

Tak szczerze to zasłużony sukces... Jak dla mnie bardzo słabo była obsadzona klasa 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy Ty rybek zaczynasz podbijac swiat rajdow lokalnych ?

z racji tego, że rodzina powinna się dowiadywać zawsze pierwsza wrzucam spy foto najpierw tutaj... Jesszcze ciepłe bo z przed kilkunastu godzin...

 

01bf5f279904.jpg

 

cc057654639c.jpg

 

2870a7d22bce.jpg

 

Jak nie zaskoczy nas na finiszu jakaś pierdoła to pierwszy start w Rallylandzie już za tydzień (testy) a na kosmetyke przyjdzie czas później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no ciekaw jestem jak to sie bedzie sprawowac, potencjal na wygranie kazdego lokalnego KJSu czy innej amarskiej pojezdzawki

 

pewnie tak będzie teraz tylko niezbędne są inwestycje we wkładkę mięsną co by ogarnąć tego potwora bo już pół roku nie śmigałem...

 

 


 

 

 

zbieraj kase i zrob cos z tymi lampami :D

 

ale przecież już prodrive czekają do lakierowania i na montaż  (głownie przez takich szyderców jak ty :-) ale tak jak mówiłem kosmetyka na koniec

 

594fb261f821.jpg

 

 

 

tam jest naped z bloba STI bez DCCD jak dobrze pamietam ?

 

z bloba z DCCD i sterownik Neetronics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...