Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, ja na Plejadach zrobiłm ponad 350 zdjęć i mi nikt za żadne nie chciał zapłacić, a jakościowobyłu dużo lepsze...

 

 

Ja póki co za swoje fotki dostałm jeden druczek już oficjalny ze Straży Miejskiej w Karlinie, ale napisałemodwołanie i teraz czekam na odpowiedź.

Jak się coś z tego wykluje, to dam Wam znać.

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga to jakieś deja vu

 

Ja mam całą maskę :P:mrgreen:

 

Aga i co zamierzasz z tym zrobić :?:

 

Napisałam, że w samochodzie podróżowały 4 osoby i nie pamiętam kto w momencie popełnienia wykroczenia prowadził :P , a ze zdjęcia nie jestem w stanie rozpoznać :lol: ... odmówiłam przyjęcia mandatu :mrgreen:

 

Wygląda jak Twój daleki kuzyn z Nowej Zelandii :).

Jak mu tam było, Adam Kowalski?

 

piotrek_p, czy my się znamy :?: :roll:

 

-- 27 lip 2011, o 23:46 --

 

Ayo, aleś se awatar strzelił :shock: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga Szczęściaro, przynajmniej nic Ci nie przecieka :mrgreen:

 

Wolałabym mieć wiatrak pod maską :P

 

:arrow: pw, pw

 

Maila dostałam i odpisałam, PW nie mam żadnego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam, że w samochodzie podróżowały 4 osoby i nie pamiętam kto w momencie popełnienia wykroczenia prowadził :P , a ze zdjęcia nie jestem w stanie rozpoznać :lol: ... odmówiłam przyjęcia mandatu :mrgreen:

 

 

Moglaś napisać, że Twoj samochód jest tak skonstruowany, że może za nim biec dowolna ilość osób i nie pamiętasz dokładnie, kto w tym konkretnym momencie biegł, a kto prowadził...

 

Ciekawe, co by zrobili, gdybyś powiedziała, że w aucie podróżowalo 6 czy np. 7 osób... albo 17?

 

A tak poważnie, to pewnie teraz przyjdzie do Ciebie druczek mandatu za wykrocznie z innego paragrafu (za niewskazanie sprawcy), czyli dokładnie tak, jak w moim przypadku z Karlina. Ja nie podpisałem tego mandatu i wysałem do nich to piso, które Ci pokazałem i ciekawe jestem rezultatu... za drugą fotkę z Wejherowa jeszcze nic nie przyszo, chociaż koleżanka z firmy wskazała mnie jako osobę kierującą.

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co by zrobili, gdybyś powiedziała, że w aucie podróżowalo 6 czy np. 7 osób... albo 17?

 

Dostałabym mandat... OBK jest zarejestrowany na 4 osoby :lol::mrgreen:

 

A tak poważnie, to pewnie teraz przyjdzie do Ciebie druczek mandatu za wykrocznie z innego paragrafu (za niewskazanie sprawcy), czyli dokładnie tak, jak w moim przypadku z Karlina. Ja nie podpisałem tego mandatu i wysałem do nich to piso, które Ci pokazałem i ciekawe jestem rezultatu... za drugą fotkę z Wejherowa jeszcze nic nie przyszo, chociaż koleżanka z firmy wskazała mnie jako osobę kierującą.

 

Ja to trochę przerobiłam i wysłałam od razu :wink: . Dzięki za ściągę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownia V-tech jest wg was do polecenia?

 

zawsze coś nie działa. najczęściej badanie afr oraz analiza boost się sypie

ale i tak w kółko jak do nich jeżdżę bo chyba nie ma wyboru.

 

ostatnio nawet mi podpadli albo oni albo ci z Gdyni bo nie pamiętam gdzie darmowóz ostatnio badałem.

 

Oni chcą mierzyć moc na 5 biegu bo wiedzą, że ludzie lubią jak wychodzi dużo i dobrze. Ale w takim układzie test jest bardzo długi i wszelkie błędy sterowania turbina są niewidoczne, bo ecu ma sporo czasu na korekty i głównie mam tu na myślli diesle z turbiną o zmiennej geometrii. Lubi się to zasyfić lub sterowanie i wtedy łopatki mocno lagują. I tak na 5 biegu jest ślicznie i ładnie, ale np 2 i 3 leży bo turbina nie wstaje na czas i ma się 30% mniej mocy w realu w codziennym użytkowaniu. W subaru raczej nie podejrzewam takiego problemu, ale nigdy nie wiadomo.

 

co do terminu hamowania to zbyt odległy aby się zdeklarował.

 

rusocina/ornety potrzebuję :twisted:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o jutrzejszego spota, to... gdziekolwiek.

 

V-tech... mi hamowali chyba na 4 biegu, ale i tak jestem zadowolony ;) i przyznam, ciekawy jestem ile koni uciekło przez rok :P

 

AdaSch, jeśli jutro wybierasz się na spota, to proszę weź pojemniczek na olej dla mnie. albo nawet 2 jeśli masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch, jeśli jutro wybierasz się na spota, to proszę weź pojemniczek na olej dla mnie. albo nawet 2 jeśli masz.

będę, pojemniki zabiorę.

było srt na rusocinie z mierną frekwencją..... było być

nie wiedziałem :|

 

Pozdrawiam

 

-- 28 lip 2011, 08:44 --

 

kropkowicz,

no zdrada :!: :mrgreen:

to Ty jedziesz tym autem, to czemu ja nic nie wiedziałem :oops: 8)

 

Pozdrawiam

 

-- 28 lip 2011, 08:48 --

 

czy dobrze widzę, że czasem "tyłek" auta ucieka?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...