Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam generalnie jestem bardzo do tylu z knajpami :arrow:
Już nie ma... spaliła się jakiś czas temu
:lol::oops: wiec chyba gps-u bede musial uzyc aby gdziekolwiek dotrzec :mrgreen:

 

To tak jak ja :mrgreen:

 

Tą knajpę widuję codziennie jak jadę do Gdyni... po jakimś czasie się zorientowałam, że się skurczyła :mrgreen:

 

 

Po drugiej stronie Sopotu, przed wiaduktem nad torami, jest podobna chata... możemy tam się spotkać... na przykład :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, Mistral,

 

pomajsterkowałem dzisiaj ze stabem i wymyśliłem :twisted:

 

zużyte gumy z OEM staba pasują do STI (tak były zużyte)

rozstaw staba jest nieco szerszy, ale można zastosować podwójne nakrętki od strony wahaczy i powinno pasować perfect

warto ob-spawać te "cykniete" mocowania blaszek łączników na wahaczu

część trzymająca gumę w STI jest podobna a nawet węższa niż w forku. Guma STI jest szersza ale sama obejma jest węższa. Podcinając ten kołnierz pasuje P&P o ile moja suwmiarka nie kłamie

 

no i na koniec nie dałem rady go założyć :evil:

 

nie mogłem odkręcić nakrętek po stronie staba, niech to szlag...

 

zrobiłem pomiary wysokości wjeżdżając jednym kołem na najazd. To czysty ekstremizm na tylnego staba. Zapisałem dane i porównam ze stabem STI

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistral, ja mam trochę wywalony tylny zawias, ale za to stab 22 mm z GT czy STi... one takie same były chyba (późne GT i wczesne newage STi)... co do różnicy to Ci nie powiem, ale wg mnie i tak buja, więc jakbym miał mieć inny stabilizator, to w ogole sobie tego nie wyobrażam :)

 

 

Tomir, chcesz tą płytę pod silnik? :lol: lekkie pęknięcie ogarniesz na trytytki albo zaspawasz za 25 czy 50 zł, a samą płytę oddam za symboliczną kwotę, może jakieś dobre wino :idea:

 

trzeba zrobić porządek w garażu. jak tej płyty nie bierzesz to chyba ją wywalę. chyba, że do Forka podejdzie :lol: ciekawe co na to opposed forces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistral, ja mam trochę wywalony tylny zawias, ale za to stab 22 mm z GT czy STi... one takie same były chyba (późne GT i wczesne newage STi)... co do różnicy to Ci nie powiem, ale wg mnie i tak buja, więc jakbym miał mieć inny stabilizator, to w ogole sobie tego nie wyobrażam

 

Ja, pomimo póki co małego przebiegu na nowych gratach, mam wrażenie, że auto się jednak mniej buja (porównując staba o grupości 17 mm pustego w środku do 20 mm pełnego). Ja mam przecież zawias a'la USA, więc poprawa jest dość łatwo zauważalna. Do tego doszły mi przecież opony na niskim profilu i ET, które poszerzyło rozstaw kół o 4 cm, a to już czuć.

W efekcie Forek zrobił się z pewnością troszkę bardziej nadsterowny i nie trzeba walczyć tak z masą auta, ale chciałbym to przetestować jeszcze na jakimś lotnisku...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zacier

Potrzebuję pomocy . Jadę do Gdańska na kilka dni . Dziś umarło mi CB , Choć wczoraj gadało aż za dużo :mrgreen: Musze gdzieś to gumno :wink: naprawić bo mandaty coraz droższe . Zostaję do soboty . Moze ktoś zna doktora dobrego ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc , ale może się uda przelutować ten kondensator ?

 

Jakby co, to lutownica sluze (Matarnia), jakies kondziolki (glownie komputerowe co prawda) tez sie znajda. W diagnostyce niestety nie pomoge.

 

Pzdr.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabozenstwo udane, bardzo uprzejmi taksowkarze :mrgreen:

 

 

K**ewska Abramakabry Czachy nie doskwiera, czego chciec w ten sloneczny poranek wiecej? :P

 

-- Wt maja 03, 2011 9:00 am --

 

Młody, zmierzaj, zmierzaj!! Zaraz obejma Ci samochod programem natura 2000 przez wzglad na osiedlajace sie w nim myszy, wiewiorki i kuropatwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...