Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

mzy, a leciałeś dziś rano ok.8 z Wejherowa do Gdyni?

Tak.

A to pozdrawiam :D Mijaliśmy się kilka razy, jechałem srebrną Astrą OPC i z zaciekawieniem patrzyłem kto to może jechać. Przyjemnie gada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już jesteśmy przy poszukiwaniu subarowej braci, to kto w 3mieście zamienił Subaru (nie wiem, jakie) na nowego Scirocco?

Przed wczoraj na Półwyspie ktoś taki zdjął lusterko mojemu bratu w Audi i jak go brat kasował za lusterko, to koleś twierdził, że ostatnio płacił taniej za lusterko własnie do Subaru, które ostatnio sprzedał...

Zastanowiło mnie to, kto to taki tak blisko kreski jeździ...

 

 

P.S.

Wczoraj w Gdańsku obok Galerii Przymorze widziałem srebrnego WRXa z dużym parapetem i aż żal było patrzeć jak lewy tylni błotnik rdzewieje po jakieś nienaprawionej ocierce...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję spotkać gościa, jak w 2009 r. szukałem GT-ka, ów pan sprzedawał wówczas srebrnego MY'00, bo własnie odbierał Scirocco...

 

Ale czy to było faktycznie "ostatnio" to już kwestia poczucia czasu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję spotkać gościa, jak w 2009 r. szukałem GT-ka, ów pan sprzedawał wówczas srebrnego MY'00, bo własnie odbierał Scirocco...

 

Ale czy to było faktycznie "ostatnio" to już kwestia poczucia czasu :twisted:

OT: Tomek, musisz sobie w koncu sprawic jakiegos porzadnego GT'eka, bo widze (czuje :mrgreen: ), ze nie mozesz bez niego spokojnie zyc... Forek to nie to samo :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, przywieź od razu dwa fajne gteki

przeciez na forum ostatnio jest caly wysyp fajnych GC8 (do koloru do wyboru :D )

 

 

p.s. w sobote bede u Tomka, bedziemy grzebali przy fotelach ( :mrgreen: ), jak masz ochote to wpadaj, pogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...