Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Tomas_M5, a mnie się wydaje, że kolega sprzedaje nowy homologowany przez SIP zestaw hamulców firmy brembo razem z nowymi felgami. Kasa mała nie jest, ale jak ktoś powiedział A i kupił nowego subaraka, może powie B i kupi sensowne hamulce z homo i FV :)

jak ktoś chce pasztetowo to na PW mogę zaproponować swój zestaw bbk :)

 

TOMAS M5 Kropkowicz ma racje

Jest to zestaw ktory był dostepny przez SIP

 

Kropkowicz - Dziekuje :)

 

Tomas M5 jest to duzy zestaw tarcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktoś może krzesła na kółkach z silnikiem na sprzedaż za małą 4 cyfrową cenę?

jak będą 4 krzesła na 4 kółkach to chyba optymalnie :idea:

 

 

... znam takich, dla których optymalne byłyby 4 kółka i 1 krzesło, a do tego klatka...

 

 

no ale może coś takiego...

http://otomoto.pl/subaru-justy-klima-4x ... 19054.html

 

Jak będzie potrzeba, to mogę potrzebować pojechać w tamte strony firmowo, więc mógłbym Cię zabrać.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się boję, dlatego się nie zapisuje , tylko zapytałem o możliwość decyzji na miejscu. Jak będzie się mróz duży utrzymywał to raczej łódź podwodna nikomu nie grozi :mrgreen:

 

Jak na razie to temperatura +1 więc słabo to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się boję, dlatego się nie zapisuje , tylko zapytałem o możliwość decyzji na miejscu. Jak będzie się mróz duży utrzymywał to raczej łódź podwodna nikomu nie grozi :mrgreen:
Dokładnie, jak lód ma 20-30 cm to można spokojnie wjechać. Jakbym miał zdrową zimówkę i pewność, że nie będę musiał się użerać z nadgorliwą policją to sam bym się wybrał :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistral, justy ma nieremapowalne ecu ;)

 

 

alw to ma być przecież "przejściówka", a poza tym serce Forka bije... może się pobawić i zrobć najszybszego Justy w Polsce... ciekawe, czy by się w ogóle zmieściło?

 

Mistral

 

-- 2 mar 2011, o 12:16 --

 

Trochę się boję, dlatego się nie zapisuje , tylko zapytałem o możliwość decyzji na miejscu. Jak będzie się mróz duży utrzymywał to raczej łódź podwodna nikomu nie grozi :mrgreen:
Dokładnie, jak lód ma 20-30 cm to można spokojnie wjechać. Jakbym miał zdrową zimówkę i pewność, że nie będę musiał się użerać z nadgorliwą policją to sam bym się wybrał :roll:

 

 

swojego czasu u mnie na Półwyspie byli kolesie, którzy wjechali na lód starym Paskiem, ale nie wzięli pod uwagę tego, że w Zatoce woda jest słona i zamarza nieco później... efekt był taki, że lód nie wytrzymał i uropili Passata w wodzie głębokości gdzieś do pasa. Polecieli szybko po coś, aby go wyciągnąć. Znaleźli jakiegoś TIRa, ale jak wrócili, to było trzeba troszkę wnętrze odkuć i auto dookoła. Potem podczepili go za tylną oś i ciągnęli... tylną oś, auta nie... Potem widziałem tylko, jaka na parkingu stał taki wrak z powyrywanym tyłem...

To się chłopaki pobawili!

Na szczęście auto było bardzo budżetowe....

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojego czasu u mnie na Półwyspie byli kolesie, którzy wjechali na lód starym Paskiem, ale nie wzięli pod uwagę tego, że w Zatoce woda jest słona i zamarza nieco później...
Podobno w tym roku po Zatoce Puckiej jeżdżą auta :lol: osobiście na zatokę to bym się trochę bał wjechać, ale na zamknięte jezioro to kto wie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechać na Zatokę, przynajmniej w okolicach np. Władysławowa jest dużo bezpieczniej, bo tam jest po prostu bardzo płytko. Nawet kilkaset metrów od brzegu jest głębokość około metra, więc w razie W to straty tylko w sprzęcie, a nie w ludziach. Pamiętam czasy, kiedy to spacerowało się po Zatoce jakiś kilometr od brzegu, czasami nawet pływało sie na krach, ale z perspektywy czasu jak sobie to przypomnę, to musiałem być strasznym hardcorem... Samochodem teraz raczej bym nie wjechał nigdzie dalej.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...