Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

cza było mówić że chcesz w painta popykać, do lasu możnaby się wybrać z maniakami z armii północ :mrgreen:

 

Niestety to nie to.

 

Czasem go mijam na Trakcie św. Wojciecha i zdaję się że czasem robi zakupy w Bomi niedaleko mnie. Auto bardziej kojarze, niż właściciela. Jak go drapne na dniach to dać mu Twój numer/wziąć od niego?

 

Spróbuję go złapać w tygodniu przez stronkę.

Spotkałem ten samochód dzisiaj pod ETC, obok stał Citroen Berlingo i właściciel tego pudła otworzył sobie nonszalancko drzwi zdrowo nimi przywalając w błotnik Bugeye tak, że jest porysowany lakier i spora wgniotka. Gościu w ogóle się nie przejął, odpalił i odjechał. Ja nie zdążyłem włożyć kartki za wycieraczkę, bo się spieszyłem na zakupy, a potem go już nie było. No co za patafian z tego gościa, oczywiście Citroen służbówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem ,że działamy z torem w Ostródzie

Subrawa, będzie mi niezmiernie miło jeśli tor w Ostródzie powstanie i będę mógł tam się przejechać. Co do kilometrów - ważne że dojazd dobry DK nr 7.

 

Balkon mam spory ale gości nie przyjmuję przynajmniej do czasu naprawy skrzyni biegów :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cza było mówić że chcesz w painta popykać, do lasu możnaby się wybrać z maniakami z armii północ :mrgreen:

 

Niestety to nie to.

 

Czasem go mijam na Trakcie św. Wojciecha i zdaję się że czasem robi zakupy w Bomi niedaleko mnie. Auto bardziej kojarze, niż właściciela. Jak go drapne na dniach to dać mu Twój numer/wziąć od niego?

 

Spróbuję go złapać w tygodniu przez stronkę.

Spotkałem ten samochód dzisiaj pod ETC, obok stał Citroen Berlingo i właściciel tego pudła otworzył sobie nonszalancko drzwi zdrowo nimi przywalając w błotnik Bugeye tak, że jest porysowany lakier i spora wgniotka. Gościu w ogóle się nie przejął, odpalił i odjechał. Ja nie zdążyłem włożyć kartki za wycieraczkę, bo się spieszyłem na zakupy, a potem go już nie było. No co za patafian z tego gościa, oczywiście Citroen służbówka.

 

 

:shock: brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś "ruch" w naszym wątku zamarł ostatnio... A może by tak na ożywienie jakiś spocik zorganizować, żeby było o czym poofftopować? :wink:

Co powiecie na przyszły weekend, piątek (27 XI) na ten przykład? Moją "laleczkę" trzeba oblać, zaległe tequile dla Tomira i Firka postawić (znaczy ja), a może i synchronizatorom czy czemu tam w skrzyni tzd parę piwek by pomogło... :wink:

To jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamulenie w spotkaniach barowo alkoholowych tłumacze sezonem po wakacyjnym i nadmiarem innych obowiązków. A spotkania pojeżdzawkowe odbywają się :smile: Nie obiecuje na 100%, ale w piątek 27 postaram się wpaść choćby na 1 flaszkę (wozem będę :mrgreen: )

 

Apropo pojeżdżawek to niedługo będzie informacja o zawodach zimowych SRT na lotnisku w Borsku. Tam chociaż raz wpadnę Subarakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firka
a kto to :twisted: :roll: :mrgreen:

Od pamiętnej tygodniowej imprezy w lecie jakoś się niezbyt odzywa na forum. Chyba nas nie lubi :wink:

 

zaległe tequile
ale to go może przyciągnie :mrgreen: tylko jest mały problem Ostatnia wizyta: Pon Paź 19, 2009 11:38 pm (Minut: 0) :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pamiętnej tygodniowej imprezy w lecie jakoś się niezbyt odzywa na forum. Chyba nas nie lubi :wink:

 

Oznajmiam że Firek żyje, ale ciągle w rozjazdach. Dzisiaj był u mnie, ale udało się porozmawiać może z 10 minut maksimum i poleciał dalej....jak do pożaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszły weekend, piątek (27 XI)

Pasuje. Nawet jak się skrzynia naprawi, to będę bez auta ;)

Miejsce? może jakoś gdzieś blisko komunikacji publicznej, może wrzeszcz? :)

 

zawodach zimowych SRT na lotnisku w Borsku. Tam chociaż raz wpadnę Subarakiem

Tomir, weź mnie ze sobą, do zimy mam nadzieję, że moja skrzynia się naprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir napisał/a:

zawodach zimowych SRT na lotnisku w Borsku. Tam chociaż raz wpadnę Subarakiem

 

Tomir, weź mnie ze sobą, do zimy mam nadzieję, że moja skrzynia się naprawi

ja też bym się wybrał poślizagć :mrgreen:

 

+3 na Skrewionego Oberajana postaram się być

Do Zakrwawionego Brajana też może wpadnę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, moi drodzy! Proszę resztę o odzew co do spotu :) Chciałbym zarezerwować jakiś stolik, ale dobrze byłoby wiedzieć, na ile w przybliżeniu osób :) Na razie z grubsza wynika, że trzy będą, a trzy "postarają się". A co z resztą okołotrójmiejskiej ekipy? Nie będę się bawił w CBA i sprawdzał kto się kiedy ostatnio na forum logował :)

No a druga sprawa - na którą się w przybliżeniu umawiamy? 18? 19? 20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na szkoleniu w Gdańsku. Szkolenie zaskoczyło mnie na wejściu informacją, że jest trzydniowe, a byłem przekonany, że ma tylko dwa dni :mrgreen: .

 

Może w związku z tym jakiś mini-spocik z sekcją trójmiejską w środę, czyli jutro? :grin:

(zajęcia kończą mi się nominalnie o 17-tej, na Batorego 28 - Villa Eva)

 

Jeśli się zdecydujecie i coś ustalicie - będę wdzięczny za jakieś info na [deleted, kto nie spisał, niech żałuje :mrgreen:] - nie wiem jak często będę mógł na forum zaglądać... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...