Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

sfaragdas, samochód należy do chłopaka z rajdowego trójmiasta. Z tego co czytałem kupił go do KJSów "zimowych" . Samochód kupiony w lipcu , więc raczej nie pośmigał po białym i długo się nie nacieszył :twisted:

 

Ciekawe jest to że zdjęcia w ogłoszeniu są takie same jak w poście napisanym na forum rajdowego 3miasta w lipcu :razz:

 

http://www.rajdowetrojmiasto.pl/viewtopic.php?t=892

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam proste pytanie: czy/gdzie w okolicach trójmiasta można znaleźć miejscówkę (plac duży pokryty względnie przystępną nawierchnią) żeby delikatesowo sobie poupalać lub pobawić się po prostu?

W Gdańsku jest lotnisko, ale upalanie tam jest zdecydowanie niefajne, chodzi o jakiś legal lub z dostępnym wyjazdem ewakuacyjnym. Słyszałem o Borsku ale to raczej całodniowa wyprawa, jest stare lotnisko koło Żarnowca, ale tam trzeba się starać o zezwolenia.

Pozdrawim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o Borsku ale to raczej całodniowa wyprawa

 

Miałem ten sam dylemat w ten weekend i zdecydowałem się na Borsk.

Dojedziesz w 1-1.5h (~90km w jedną stronę). Brama jest wyrwana więc z wjazdem nie ma problemu. Bylismy w sobotę - deszcz, pustki, lekka mgła. Sceneria jak z TopGear'a :wink: i olbrzymi plac zabaw tylko dla nas.Coś wspaniałego.

Naprawdę polecam - rezerwuj 4 godz i wybawisz się jak nigdzie - jazda po 130km/h bokami, możliwość bezpiecznego wypadnięcia, sporo opon z których ułożysz sobie wg opodobań tor.

 

A po drodze z Kościerzyny jeśli będzie Ci mało jest sporo bocznych piaskowo-szutrowych dróg... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sfaragdas, samochód należy do chłopaka z rajdowego trójmiasta. Z tego co czytałem kupił go do KJSów "zimowych" . Samochód kupiony w lipcu , więc raczej nie pośmigał po białym i długo się nie nacieszył :twisted:

Rozmawiałem ze sprzedawcą, twierdzi, że auto było kupione dla żony, ale po pół roku stwierdzili, że jest za stare, i on ubolewa, bo "białe idzie" i nie będzie się mógł nacieszyć 4x4. Ponoć wszystko działa, ale nie oglądałem.

 

 

Primi, spóźnione życzenia :) taniego paliwa i szerokich szutrów ;)

 

[ Dodano: Pon Paź 26, 2009 1:16 pm ]

a jak będziesz się tam zbierał, napisz tu albo PW to się dołączę. :wink:

 

Ja też, może najbliższy weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, może najbliższy weekend?

 

A propos Borska to pamiętajcie że oficjalnie na lotnisko wjazdu nie ma. Do tej pory był szlaban którego ewentualne otwarcie było możliwe jeśli się dogadało z właścicielem/zarządcą czy jak tam zwał i wynajęło lotnisko.

 

Oczywiście był też jeszcze wjazd poza szlabanem dla wtajemniczonych :wink: choć dość wymagający dla auta (dla Subaru bez problemu :lol: ) lecz były przypadki gdzie np paralotniarze którzy oficjalnie za kasę wynajęli pas wkurzeni byli wielce gdy poza szlabanem wjeżdżały tam "na lewo" auta co było w oczywistym konflikcie.

 

W tę sobotę wychodząc z założenia że w tak syfiastą pogodę nikogo raczej być nie powinno pojechaliśmy i tak też się stało-były pustki a w bonusie wyrwany szlaban więc zero problemów z wjazdem.

 

Jeśli jednak w dobrą pogodę traficie na kogoś kto będzie tam oficjalnie to może być problem...

 

Tak czy owak ryzyko warte świeczki. Zabawa w 100% no może w 99% bezpieczna a klimat miejsca bezcenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź z nami, będzie raźniej

 

A dziękuję, z pewnością ani miejscem ani tym bardziej towarzystwem nie pogardzę :grin:

Nie wiem jeszcze jak z czasem w weekend ale jeśli tylko pogoda będzie max zrypana to pewnie bym się wybrał ponownie :razz:

 

Z ostatnich fascynacji ale raczej na suchym co nie znaczy że nie obyło się bez lekkiego driftingu to droga z Koleczkowa do Gdyni a w szczególności jej początek o wyjątkowo górskim charakterze.

Polecam ale raczej w późno wieczornych a najlepiej nocnych godzinach.

Wspaniały rollercoster i spora dawka adrenaliny :mrgreen:

 

A może ktoś z Was ma jakieś miejsca o których istnieniu chciałby powiedzieć w tajemnicy bądź nie. Coś szutrowego z możliwością bezpiecznego opuszczenia drogi gdyby coś nie poszło. W miarę w pobliżu 3miasta, tak powiedzmy na wieczorny 45min wypad po pracy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich fascynacji ale raczej na suchym co nie znaczy że nie obyło się bez lekkiego driftingu to droga z Koleczkowa do Gdyni a w szczególności jej początek o wyjątkowo górskim charakterze.

Polecam ale raczej w późno wieczornych a najlepiej nocnych godzinach.

Wspaniały rollercoster i spora dawka adrenaliny :mrgreen:

Ta przez las/Marszewo, a nie przez Chwaszczyno? Faktycznie rewelacja, choć bardzo słaba widoczność, a w nocy trochę obawiałem się zwierzyny... Raz jechałem i z chęcią kiedyś powtórzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przez las/Marszewo, a nie przez Chwaszczyno?

O tą się rozchodzi :smile:

 

Jest jeszcze kilka podobnych w 3mieście, chociażby od szlabanów kolejowych w Gdyni na Kosakowo tez fajny odcinek w dodatku oświetlony ale niestety ruch większy więc i frajdy mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borsk to, w która stronę :?: Bo jak 1,5 godziny na dojazdówke to myslę, że do Ornety bliżej i bezstresowo :!: Wjazd wolny, nikt nie gania a bliska odległośc ruskiej granicy nie pozwala latać nawet na miotle :mrgreen:

Ale mi się chce...pojeździć, kupiłem GT-ka "nówka sztuka " :sad: tylko juz wymieniłem 50% techniki, zrobiłem blachę i jeszce jak będę miał dokumenty :?: to zarejesrtuję, wykończę środek,okleję, wezmę z Prowidenta na paliwo i śmigam do Was :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo cisnę w bory, więc po drodzę zahaczę o Borsk, bo cupra666 chyba powinien w marketingu robić :) Niestety dziś miałem mały stłucz :cry: ale mam nadzieję, że ogarnę szkody do końca tygodnia. A nie można jakoś w Borsku pogadać, zanieść czapkę gruszek właścicielowi żeby było lege artis?

 

Trasa chwarzno-koleczkowo jest bajka, gdyby była tylko pewność, że jest pusta. Na moto tam się prawie wysypałem, bo niestety często jakiś piaseczek leży na winklu więc trzeba uważnie.

 

edit: subrawa zapodaj jakieś foty na smaczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...