Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi przykro, ale z uwagi na brak miejsca megafon został w domu :-( Ale mogę o nim poopowiadać i za pomocą rąk tudzież innych przyrządów pokazać mniej więcej jego wymiary i kształt :biglol:

 

Pfff :P ... to ja nie wiem czy spot się odbędzie :biglol::P

Liczyłam na prezentację :mrgreen:

 

 

Navi mam, więc nazwa ulicy powinna wystarczyć ;-)

 

Zasadniczo spoty są w czwartek o 20 na parkingu na końcu Jana Pawła 2, później się przemieszczamy do KFC obok ASO Zdanowicz.

Bliżej czwartku potwierdzimy obecność ... albo i nie ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bliżej czwartku potwierdzimy obecność ... albo i nie ... ;)

Spoko, będę zaglądał na wątek, jak zobaczę, że spot się ma odbyć, to dołączę. Dzięki za info.


 

 

Zasadniczo spoty są w czwartek o 20 na parkingu na końcu Jana Pawła 2

To jeszcze zapytam od razu: będę jechał od strony Żarnowca, Krokowej. W takich porach wieczornych to lepiej jest pojechać okrężnie (Wejherowo, Koleczkowo, Chwaszczyno) czy przez klasyczną trasę Reda, Rumia? Gdzie mniejsze korki i będzie szybciej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jeszcze zapytam od razu: będę jechał od strony Żarnowca, Krokowej. W takich porach wieczornych to lepiej jest pojechać okrężnie (Wejherowo, Koleczkowo, Chwaszczyno) czy przez klasyczną trasę Reda, Rumia? Gdzie mniejsze korki i będzie szybciej?

ja bym chyba jechal miastem klasycznie, o tej godzinie powinno byc juz luzno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jeszcze zapytam od razu: będę jechał od strony Żarnowca, Krokowej. W takich porach wieczornych to lepiej jest pojechać okrężnie (Wejherowo, Koleczkowo, Chwaszczyno) czy przez klasyczną trasę Reda, Rumia? Gdzie mniejsze korki i będzie szybciej?

 

Śmiało możesz jechac z Żarnowca, przez Strefe Ekonomiczna wzdłuż Jeziora Żarnowieckiego. Wyjezdzasz w Wejherowie ( uważaj jak będziesz zjezdzał z Piasnickiej górki, za znakiem Teren zabudowany, stoi czynny fotoradar. )

Wjezdzasz na DK6, i dalej już prosto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jeszcze zapytam od razu: będę jechał od strony Żarnowca, Krokowej. W takich porach wieczornych to lepiej jest pojechać okrężnie (Wejherowo, Koleczkowo, Chwaszczyno) czy przez klasyczną trasę Reda, Rumia? Gdzie mniejsze korki i będzie szybciej?

ja bym chyba jechal miastem klasycznie, o tej godzinie powinno byc juz luzno. 

 

To "wykorzystam" jeszcze tubylców i poproszę o poradę: dzień powszedni, muszę dojechać na 16:00 do Sopotu w okolice ul. Bitwy pod Płowcami. Google pokazuje albo przez Wejherowo, Koleczkowo, Chwaszczyno, Oliwę drogą 218, albo Reda, Rumia, Malczewskiego. Obie trasy wg Google są o tej porze zakorkowane, pytanie: którą lepiej? Intuicyjnie wybierałbym przez Oliwę, ale przyzwyczajenia z Małopolski mogą nie sprawdzać się w Trójmieście ;-) Może być trasa dłuższa, byle nie stać, bo źle znoszę stanie w korkach, szczególnie na urlopie. Byle jechać, powoli, ale do przodu, a nie stać po 5 min. bez ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten remont można objechać szuterkiem z Chwaszczyna ul. Mickiewicza, potem ul.Sobiesława I do Nowego Świata na Osowej i ul.Barniewicką dojechać do Kielninskiej . Polecam tą trasę od Wejherowa do Chwaszczyna przez Nowy Dwór Wejherowski i Bojano .

Edytowane przez kosmit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kielnieńskiej (droga 218) jest remont i ruch wahadłowy, nie polecam drogi z Chwaszczyna do Oliwy ;)

http://www.osowa24.pl/news.php?extend.3594.2

Coś to kiepsko z tutejszymi "tubylcami" ;-) Jechałem w drodze powrotnej wg nawigacji, więc pewnie tą trasą jako "główną" - nie było żadnego ruchu wahadłowego, piękna droga.

Ten remont można objechać szuterkiem z Chwaszczyna ul. Mickiewicza, potem ul.Sobiesława I do Nowego Świata na Osowej i ul.Barniewicką dojechać do Kielninskiej . Polecam tą trasę od Wejherowa do Chwaszczyna przez Nowy Dwór Wejherowski i Bojano .

Cytując klasyka: Czy Ci dur cewkę osmalił?! :-) Myśleliśmy (tj. ja, żona i córka), że nam głowy odpadną - cóż to za wertepy! Jakaś droga z płyt betonowych pół na pół z polną, na jedynce koła chciały się urwać i tak chyba z 5 km! Sponsorujesz mi zawieszenie :-) Spóźniliśmy się na spotkanie 20 min. (na szczęście nic bardzo terminowego), a zresztą okazało się w drodze powrotnej, że żadnego ruchu wahadłowego nie ma. Szuterek to zrozumiałem że jest przez 10 m., a nie całą objazdową drogę! Potem auto nadawało się zresztą tylko do mycia, dobrze że choć myjnia była po drodze (o właśnie, sponsorujesz mi dodatkowo myjnię ;-))) Takie drogi to ja w Krakowie mam codziennie, na Pomorzu chcę celebrować piękne, gładkie nawierzchnie, z których ten rejon słynie (dlatego zresztą auta z Wybrzeża są droższe). Dobrze, że przeprawy przez bród i ataku Krzyżaków z Eskimosami dodatkowo po drodze nie było ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na Kielnieńskiej (droga 218) jest remont i ruch wahadłowy, nie polecam drogi z Chwaszczyna do Oliwy ;)

http://www.osowa24.pl/news.php?extend.3594.2

Coś to kiepsko z tutejszymi "tubylcami" ;-) Jechałem w drodze powrotnej wg nawigacji, więc pewnie tą trasą jako "główną" - nie było żadnego ruchu wahadłowego, piękna droga.

Ten remont można objechać szuterkiem z Chwaszczyna ul. Mickiewicza, potem ul.Sobiesława I do Nowego Świata na Osowej i ul.Barniewicką dojechać do Kielninskiej . Polecam tą trasę od Wejherowa do Chwaszczyna przez Nowy Dwór Wejherowski i Bojano .

Cytując klasyka: Czy Ci dur cewkę osmalił?! :-) Myśleliśmy (tj. ja, żona i córka), że nam głowy odpadną - cóż to za wertepy! Jakaś droga z płyt betonowych pół na pół z polną, na jedynce koła chciały się urwać i tak chyba z 5 km! Sponsorujesz mi zawieszenie :-) Spóźniliśmy się na spotkanie 20 min. (na szczęście nic bardzo terminowego), a zresztą okazało się w drodze powrotnej, że żadnego ruchu wahadłowego nie ma. Szuterek to zrozumiałem że jest przez 10 m., a nie całą objazdową drogę! Potem auto nadawało się zresztą tylko do mycia, dobrze że choć myjnia była po drodze (o właśnie, sponsorujesz mi dodatkowo myjnię ;-))) Takie drogi to ja w Krakowie mam codziennie, na Pomorzu chcę celebrować piękne, gładkie nawierzchnie, z których ten rejon słynie (dlatego zresztą auta z Wybrzeża są droższe). Dobrze, że przeprawy przez bród i ataku Krzyżaków z Eskimosami dodatkowo po drodze nie było ;-)

 

 

Jeśli na Google Traffic nie było korka, to widocznie skusił Cię szuterek ;), a jeśli na szuterku telepie, to koniecznie wciśnij prawy pedał (oczywiście jeśli nie jest to teren zabudowany) :).

Na płyty nie ma rady, teraz tak budują drogi na Pomorzu  :D.

Lecz Wy chyba jechaliście Foresterem, wiec jakim problemem są płyty, przeprawy przez bród, Eskimosi i Krzyżacy oraz Szwedzi - zapomniałeś o bitwie pod Oliwą ;).

Lecz  to wszystko wina braku megafonu :) - jak by płyty usłyszały, to by się poukładały  :biglol:  :biglol:  :biglol:.

 

 

Zapraszam na myjnie i rum! ;)

Zawieszenie w Foresterze jest niezniszczalne  :)!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na Kielnieńskiej (droga 218) jest remont i ruch wahadłowy, nie polecam drogi z Chwaszczyna do Oliwy ;)

http://www.osowa24.pl/news.php?extend.3594.2

Coś to kiepsko z tutejszymi "tubylcami" ;-) Jechałem w drodze powrotnej wg nawigacji, więc pewnie tą trasą jako "główną" - nie było żadnego ruchu wahadłowego, piękna droga.

Ten remont można objechać szuterkiem z Chwaszczyna ul. Mickiewicza, potem ul.Sobiesława I do Nowego Świata na Osowej i ul.Barniewicką dojechać do Kielninskiej . Polecam tą trasę od Wejherowa do Chwaszczyna przez Nowy Dwór Wejherowski i Bojano .

Cytując klasyka: Czy Ci dur cewkę osmalił?! :-) Myśleliśmy (tj. ja, żona i córka), że nam głowy odpadną - cóż to za wertepy! Jakaś droga z płyt betonowych pół na pół z polną, na jedynce koła chciały się urwać i tak chyba z 5 km! Sponsorujesz mi zawieszenie :-) Spóźniliśmy się na spotkanie 20 min. (na szczęście nic bardzo terminowego), a zresztą okazało się w drodze powrotnej, że żadnego ruchu wahadłowego nie ma. Szuterek to zrozumiałem że jest przez 10 m., a nie całą objazdową drogę! Potem auto nadawało się zresztą tylko do mycia, dobrze że choć myjnia była po drodze (o właśnie, sponsorujesz mi dodatkowo myjnię ;-))) Takie drogi to ja w Krakowie mam codziennie, na Pomorzu chcę celebrować piękne, gładkie nawierzchnie, z których ten rejon słynie (dlatego zresztą auta z Wybrzeża są droższe). Dobrze, że przeprawy przez bród i ataku Krzyżaków z Eskimosami dodatkowo po drodze nie było ;-)

 

 

Jeśli na Google Traffic nie było korka, to widocznie skusił Cię szuterek ;), a jeśli na szuterku telepie, to koniecznie wciśnij prawy pedał (oczywiście jeśli nie jest to teren zabudowany) :).

Na płyty nie ma rady, teraz tak budują drogi na Pomorzu  :D.

Lecz Wy chyba jechaliście Foresterem, wiec jakim problemem są płyty, przeprawy przez bród, Eskimosi i Krzyżacy oraz Szwedzi - zapomniałeś o bitwie pod Oliwą ;).

Lecz  to wszystko wina braku megafonu :) - jak by płyty usłyszały, to by się poukładały  :biglol:  :biglol:  :biglol:.

 

 

Zapraszam na myjnie i rum! ;)

Zawieszenie w Foresterze jest niezniszczalne  :)!!! 

 

Kolega z Audi Quattro ma taką metodę na dziury - jechać tak szybko, żeby koła przechodziły płynnie z górki na górkę, z pominięciem "dolinek" :-)

Jakąś Szwedkę (lub inną blondynę) bym po drodze rozjechał, bo szła za zakrętem poboczem (to jest raczej brzegiem tych płyt), a ja właśnie leciałem też prawymi kołami po tym poboczu, bo było gładsze niż reszta :-)

Zawieszenie w Foresterze jest zniszczalne, po prostu nie bywasz w Krakowie, np. na ul. Cechowej - tam nawet czołgi zwalniają do 40 km/h ;-) Niestety muszę Forka oszczędzać, bo na najbliższe 8 lat musi wystarczyć, a większość dróg w Krakowie jest jak ten "szuterek". Często jeżdżę ulicami bardziej zakorkowanymi lub dłuższymi tylko dlatego, że stan techniczny dróg krótszych mnie przeraża :-(

Nikt nic nie pisał, więc rozumiem, że spot anulowany? Może i dobrze, bo mi się nie chciało ruszać z kwatery, 90 min. jazdy w każdą stronę, a pogoda paskudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Trójmieszczanie ;) szykuje się jakiś imprezowy spot? U mnie się trochę już "zluzowało", więc mogę poświęcić się szeroko pojętej rozrywce ;)

Piszcie, co, jak i kiedy, a ja się chętnie zamelduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tym roku nie jadę na RP niestety, moja córka ma urodziny w tym czasie ... chciałam ją zabrać, ale ona nie chce ;)

Powiedz jej, że "wujek" jej przygotuje wybitne owoce morza... na pewno przyjedzie na rajd... a wtedy Kubica z jakimś tam Ogierem kupią ją na zawsze ;)

 

ja tak myslę aby jechać....

Tu  nie ma co myśleć, zobaczyć takiego widowiska, na takim poziomie nie sposób sobie odmówić. Musisz tam być!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jej, że "wujek" jej przygotuje wybitne owoce morza... na pewno przyjedzie na rajd... a wtedy Kubica z jakimś tam Ogierem kupią ją na zawsze ;)

Obawiam się, że musiałabym zjeść to co byś jej przygotował ;)

 

Kiedy jedziesz na RP?

 

edit:

 

Pozdrawiam Yaro, który dzisiaj patrzył na mnie i mnie nie widział w La Cucina ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pizze mają dobrą ale do domku przywiozłem już zimną :P nie sądziłem, że o tej porze też jest problem z wyjazdem z szerokiej :D

Głośność forka w normie hee ale sporo ludzi mnie zagaduje, że ładnie chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...