Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czy ktoś może poecić jakiś sensowny zakłąd lakierniczy w 3mieście? Moje auto dorobiło się "blizn parkingowych".. Strasznie mnie wkurza takie coś..

chyba tylko toyota Chwaszczyno. 

 

btw dzisiaj postanowiłem zainstalować IC z STI do FXT. rozebrałem kawał auta a i tak nie da się tego zainstalować. Przy okazji wyszło, ze przewody klimy które niby kupiłem od sti były od zwykłego wrx.

 

mam tylko nadzieję, że jak już to wszystko przerobię to nie dostanę mega laga na dole i nie będę musiał robić remapu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po co wymieniasz przewody klimy? Niejeden wymieniał IC bez tego. U mnie nawet większy z STI 12 się zmieścił i nie dotyka nawet tych przewodów.

 

ic haczy o rurki

 

potrzebuję taką mocno wygiętą w lewo. od wrx też się nie nadaje bo taką mam

 

Widać, że rurka mocno omija IC a u mnie jest dokładnie na wysokości IC a jako, że druciarni nie uznaje to muszę zakupić odp. i kupić drugą z fxt i z 2 zrobić 1. Oryginał zostawiam. Mody w razie potrzeby muszą dać się cofnąć

 

tutaj przykład z tą rurką

sti-engine_closeup.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po co wymieniasz przewody klimy? Niejeden wymieniał IC bez tego. U mnie nawet większy z STI 12 się zmieścił i nie dotyka nawet tych przewodów.

 

 

ic haczy o rurki

 

potrzebuję taką mocno wygiętą w lewo. od wrx też się nie nadaje bo taką mam

 

Widać, że rurka mocno omija IC a u mnie jest dokładnie na wysokości IC a jako, że druciarni nie uznaje to muszę zakupić odp. i kupić drugą z fxt i z 2 zrobić 1. Oryginał zostawiam. Mody w razie potrzeby muszą dać się cofnąć

 

tutaj przykład z tą rurką

sti-engine_closeup.jpg

 

Pozdrawiam

 

Nie kumam. To u mnie musi byc inaczej z rurkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez czysty ten silnik ;)

 

 

Z innej beczki - czy da sie jakos domowymi sposobami (freessm/logi w romraiderze) stwierdzic, czy cylinder jest zalewany (na postoju) paliwem? Mam ostatnio problemy z odpalaniem, podejrzewam, ze zuzyl sie ktorys z wtryskiwaczy LPG i sie nie domyka.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez czysty ten silnik ;)

 

 

Z innej beczki - czy da sie jakos domowymi sposobami (freessm/logi w romraiderze) stwierdzic, czy cylinder jest zalewany (na postoju) paliwem? Mam ostatnio problemy z odpalaniem, podejrzewam, ze zuzyl sie ktorys z wtryskiwaczy LPG i sie nie domyka.

 

T.

Sprawdz reduktor, miałem takie same objawy i okazało się, ze membrana była uszkodzona i zalewało silnik. Jak dłużej postał to gaz odparował i nie było problemu z oddaleniem silnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z innej beczki - czy da sie jakos domowymi sposobami (freessm/logi w romraiderze) stwierdzic, czy cylinder jest zalewany (na postoju) paliwem? Mam ostatnio problemy z odpalaniem, podejrzewam, ze zuzyl sie ktorys z wtryskiwaczy LPG i sie nie domyka.

Nie wiem czy się da ;) ... ale miałam tak samo i po sprawdzeniu wtryskiwaczy wymieniono mi reduktor, po czym na drugi dzień wymieniono mi wtryskiwacze ;)

 

 

Kto będzie na spocie dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

szukam jakiegos spawacza znacie kogos kto wykonalby stojaki na kola z rur ? te najbardziej popularne z alledrogo szybko sie znieksztalycily od ciezaru kol :/

ponawiam pytanko 

 

Możesz spróbować zagadać z Markiem z Concept Motorsport:

http://conceptmotorsport.pl/index.php/kontakt

Może będzie miał jakieś luki w kolejce do klatkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z innej beczki - czy da sie jakos domowymi sposobami (freessm/logi w romraiderze) stwierdzic, czy cylinder jest zalewany (na postoju) paliwem? Mam ostatnio problemy z odpalaniem, podejrzewam, ze zuzyl sie ktorys z wtryskiwaczy LPG i sie nie domyka.

 

proponuję sprawdzić korekty paliwa (jakby co PW to pomogę indywidualnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sprawdz reduktor, miałem takie same objawy i okazało się, ze membrana była uszkodzona i zalewało silnik. Jak dłużej postał to gaz odparował i nie było problemu z oddaleniem silnika.
 

 

Membrany byly jednym z powodow, dla ktorych zdecydowalem sie na reduktor tlokowy ;) U mnie jest odwrotnie - trzeba chwile pokrecic wlasnie po dluzszym postoju. Dzieki za trop, reduktora nie podejrzewalem.

 

 

 

po czym na drugi dzień wymieniono mi wtryskiwacze

 

I chyba od tego zaczne, bo nowe wtryski woze w bagazniku od dluzszego czasu :D Wlasnie sprawdzilem - stare maja ponad 70kkm przebiegu. Szybko zlecialo.

 

 

 

 

w RR możesz ew odczytać missfire

 

 

Nie mam RR pod reka teraz - google podpowiada, ze to parametr Roughness?

 

 

 

 

proponuję sprawdzić korekty paliwa (jakby co PW to pomogę indywidualnie).

 

LT mialem przewaznie na minusie na LPG, tyle ze ostatnio chyba faktycznie podskoczylo (do wartosci dwucyfrowych). Musze pologowac wiecej danych. 

 

 

Najgorsze jest to, ze problem zaczal sie po zatankowaniu na niezbyt markowej stacji, wymianie filtrow LPG i kilkudniowym postoju. Duzo zmiennych na raz. 

Dzieki za podpowiedzi, w weekend bede walczyl, dam znac 

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Kto będzie na spocie dzisiaj?

Czyżbyś się wybierała?
Owszem :)
Spocik w Sopocik?

W Sopociku jest mały deficycik z parkingiem ;) :/
ostatnio zmieścił się Forek z katamaranem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ostatnio zmieścił się Forek z katamaranem

Hahaha ... albo OBK jest większy od Forka z katamaranem albo ja nie mam takiego uroku osobistego ;):P

 

Może być i Sopocik, jak znajdę miejsce na ciężarówkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie znac telefonicznie na czym stanelo :D

myslalem ze dzisiaj to juz ustalone

 

 

Może być i Sopocik, jak znajdę miejsce na ciężarówkę :P

Zwolnie jedno miejsce parkingowe dla ciężarówek w Sopociku, przyjadę trolejbusem

Edytowane przez kosmit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...