Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

czy zna ktoś skuteczny sposób na zabezpieczenie anteny CB, aby po raz kolejny nie zmieniła właściciela?

W piątek znowu ukradli mi Presidenta, tym razem w Inowrocławiu. To już drugi raz w ciągu roku.

 

Pewnie, można co chwilę zdejmować ją z dachu, ale tego nie wytrzyma sama antena o moim dachu i nerwach nie wspominając...

Kurcze, może da się jakoś to pod prąd podłączyć ;)

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek coś czuję, że bez chowania do bagażnika nie zapewnisz jej bezpieczęstwa .... Mi już też dwie ukradli i to montowane na stałe ( i to raczej z tych tańszych ). ( brzozak - jedną miałem właśnie tak zabezpieczoną ale w związku z tym że nie mogli odkręcić to wyrwali na siłę, uszkodzając klapę jeszcze szanownej TOYOTki). Teraz mam magnesową predidenta i od półtorej roku nie zmieniła właścicela.

 

Tak sobie myślę może wydrapać na nowej "kupujesz kradzioną antenę" heee :P

Edytowane przez draqoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś dobrą firmę zajmującą się konserwacją podwozia? Chodzi mi o usunięcie rudych plamek pod autem i pryśnięcie barankiem.

Max. Ja się zajmuję takimi rzeczami.

Lakierowanie, blacharka, płyty alu pod silnik, budowa rajdówek, spawanie i takie tam.

W tej chwili buduję dwa auta i warsztat mam zajęty, ale na wiosnę też chcę swojego WRXa zabezpieczyć od dołu więc jak coś to dzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś dobrą firmę zajmującą się konserwacją podwozia? Chodzi mi o usunięcie rudych plamek pod autem i pryśnięcie barankiem.

Max. Ja się zajmuję takimi rzeczami.

Lakierowanie, blacharka, płyty alu pod silnik, budowa rajdówek, spawanie i takie tam.

W tej chwili buduję dwa auta i warsztat mam zajęty, ale na wiosnę też chcę swojego WRXa zabezpieczyć od dołu więc jak coś to dzwoń.

 

Ooo, dobrze mieć kogoś takiego wśród "swoich". Zapamiętam sobie, w razie potrzeby też się zgłoszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

 

zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety mojej studentki, która dotyczy kuchni śląskiej i jest skierowana do mieszkańców Śląska i Pomorza i tylko te osoby proszę o pomoc :)

 

Proszę Was również o przekazanie linki do ankiety swoim kobietom ;)

 

Dziewczyna ma za mało wypełnionych ankiet i nie może skończyć pracy, stąd moje wołanie o pomoc dla niej ;)

 

 

Ankieta znajduje się tu: http://moje-ankiety....pond-35141.html

 

 

Thank You from the mountain :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę myślałem również o konserwacji . Napewno muszę usunąć rudą z nadkola :P Może jakiś grupoon albo zniżka forumowa heee

 

Aga link przekazany, ankieta wypełniona .... Yaro master wiedzy o śląsku heee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

 

zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety mojej studentki, która dotyczy kuchni śląskiej i jest skierowana do mieszkańców Śląska i Pomorza i tylko te osoby proszę o pomoc :)

 

Proszę Was również o przekazanie linki do ankiety swoim kobietom ;)

 

Dziewczyna ma za mało wypełnionych ankiet i nie może skończyć pracy, stąd moje wołanie o pomoc dla niej ;)

 

 

Ankieta znajduje się tu: http://moje-ankiety....pond-35141.html

 

 

Thank You from the mountain :D

 

Wypelniona. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...