Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby poradzić jakiś znany Wam punkt, gdzie serwisują sprzęt CB? przy antenie "skończył" mi się kabel a i samo radio wymaga naprawy, bo przestało stykać. cośtam pogrzebałam, ale to nie pomogło... czas iść do specjalisty. (radio midland, antena little will)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Trójmiejskie Grono Fanów Subaru! :dance: ,

niedawno kupiłem swoją pierwszą Imprezę, także pewnie pojawię się niedługo na czwartkowym spocie.

 

BTW, dzisiaj miałem śmieszną sytuację z drogówką.

Stali na wyjeździe z Sopotu w kierunku Gdańska. Mieli już kogoś zatrzymanego, ale zrobił się korek na światłach.

Stałem sobie spokojnie na lewym pasie na wysokości radiowozu, a tu podchodzi do mnie facet i macha, żebym zjechał do kontroli :mellow:.

 

Akurat 30 min wcześniej mocowałem nowe blachy, ale pech chciał, że zapomniałem przykleić na szybę naklejkę i nie miałem jej przy sobie.

No, ale o dziwo po krótkiej rozmowie i pytaniach typu: gdzie kupiłem, ile pali i czy jestem zadowolony ;), upomniał mnie tylko i puścił :biglol: .

 

Fakt, że za brak naklejki pewnie zazwyczaj tylko upomnienie dają, ale ewidentnie chciał sobie porozmawiać :P.

 

Mam nadzieję, że następny razem to będzie przynajmniej Pani policjantka :).

 

Pozdrawiam,

Wojtek vel Chojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...