Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

W forku zapaliły sie kontrolki :check engine i cruise. Podpięcie pod kompa pokazało uszkodzenie grzałki sondy lambda.Koszt zakupu orginalnej sondy i montaż w ASO to lekko licząc 1000 zł. Może ktoś polecić na pw tańszy sposób rozwiązania tego problemu?Dzięki za każdą informację

 

Jak nie przypasuje sonda od Agi to sprawdz na www.subaru-wrx.pl. Jak szukałem to gość mówił, że ma ( 150 zł/sztuka ). Ostatecznie kupiłem nową DENSO.

 

Kto uświadomi świeżynkę co to za zapachy i po ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto uświadomi świeżynkę co to za zapachy i po ile ?

 

http://www.zapachydoauta.pl/

 

Zamawiam hurtową paczkę dla chętnych, dzięki temu płacimy za 1 przesyłkę i sztuka wychodzi po około 19 zł, ponieważ mam tam już rabacik :mrgreen:

 

Można zamówić dowolne zapachy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używana sonda od cudotwórcy, który potrafi wykręcić ja z kolektora lub sonda z kawałkiem kolektora...

jeszcze nie słyszałem, żeby zamienniki lub sondy uniwersalne działały bez problemu

 

Nie myslałem o używanej sondzie, a raczej np. o OEM-ie firmy "Denso'', ale jeżeli jest z tymi zamiennikami jakiś problem to oczywiście kupię orginał.

Czy wykręcenie staraj sondy graniczy z cudem? :shock: juz się boje że podczas wykręcania mojej sondy uszkodzony zostanie kolektor :(

Wiem że jest to forum SIP. samochód to tej chwili był serwisowany w ASO ale.. po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na diagnozę błedu gdy przyjechałem w umówionym terminie usłyszłem żebym przyjechał " kiedy indziej bo teraz mają full roboty''. Skonczyło się na przeprosinach i w tempie ekspresowym zdiagnozowano usterkę, skasowano błąd , 150 zł i poinformowano że spoko i na razie :roll: mogę z tym jezdzić.

Błąd w okolicach Sopotu pojawił się ponownie, a ja pomyślalem że być może nie muszę jeżdzić aż do Gdańska :wink: stąd moja sugestia o "pw".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quaranao, jeśli sonda z mojego OBKa pasuje do Twojego Forka... (to chyba byłby cud :mrgreen: )... mam taką wykręconą, używaną, ale sprawną. Chyba, że od leżenia w pudełku się zepsuła :roll:

 

Sprawdź numer i podeślij mi, poszukam swoich i sprawdzę :wink:

 

Aga, dzięki za chęc pomocy ale cudów nie ma :wink: więc szukam dalej.

 

 

Draqoon, Tobie też dzieki za info ale też mysle o nówce z Denso lub Bosch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Draqoon, Tobie też dzieki za info ale też mysle o nówce z Denso lub Bosch.

 

 

Niech Ci nawet nie przychodzi do głowy żaden Bosch. Przerabiałem to i wiem, że nie ma sensu.

Szukaj konkretnie dedykowanej do Twojego auta z Denso (ori są właśnie Denso). Najprościej będzie chyba tutaj http://www.e-denso.pl/

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci nawet nie przychodzi do głowy żaden Bosch.

" Co z Bosch'a to do kosza" :) -podobno nie dotyczy to tylko akumulatorów (mam S4 i jest ok).

Dzięki za link, prawie się zdecydowałem na Denso. Mam jeszcze problem z wyborem miejsca gdzie dokonam wymiany. Czy ASO zamontuje sonde którą im dostarczę czy muszę zakupić ją w warsztacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie, czy montujecie jakąś ekipę, żeby pooglądać lotos? Ja chyba wybiorę się tylko w niedzielę na OS 10/13 Egiertowo-Przyjaźń, chyba, że znajdę opiekę dla dziecka :) Pomyślałem sobie, że to dobra okazja, żeby poznać ludzi z Trójmiasta i nie tylko:)

A jak ze spotem dziś? Ktoś się wybiera a jeśli tak to gdzie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wykręcenie staraj sondy graniczy z cudem? :shock:

 

Z mojego wydechu w ASO wykręcili bez problemów... ale pewnie może być zupełnie odwrotnie :roll:

 

noo tak, wolne ssaki mają chłodniej w wydechu także tu może być łatwiej.

nie lubię mieć racji jak mówię, że się nie uda ;) , więc życzę udanego doboru z oferty denso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wykręcenie staraj sondy graniczy z cudem? :shock:

 

Z mojego wydechu w ASO wykręcili bez problemów... ale pewnie może być zupełnie odwrotnie :roll:

 

noo tak, wolne ssaki mają chłodniej w wydechu także tu może być łatwiej.

nie lubię mieć racji jak mówię, że się nie uda ;) , więc życzę udanego doboru z oferty denso

 

ja swoj kolektor musialem pociac zeby ja wydostac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wykręcenie staraj sondy graniczy z cudem? :shock:

 

Z mojego wydechu w ASO wykręcili bez problemów... ale pewnie może być zupełnie odwrotnie :roll:

 

noo tak, wolne ssaki mają chłodniej w wydechu także tu może być łatwiej.

nie lubię mieć racji jak mówię, że się nie uda ;) , więc życzę udanego doboru z oferty denso

 

ja swoj kolektor musialem pociac zeby ja wydostac :P

 

 

OK, OK... udało się Wam mnie nastraszyć tym kolektorem. Nie będe kombinował i pojade do ASO, niech orginalną sondę zamontują, a jak coś urwą to ...zobaczymy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...