Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Good news, jedziemy w klasie "gosc" 8) Ktos wpada pokrecic lub foty porobic i pokibicowac :?:

 

JD555 - piękny Twój Collin!

Fajnie ze mimo paranoji przepisów kjs'owych Was dopuścili.

Ja po zapoznaniu jestem lekko zmasakrowany - poza bardzo fajnie zapowiadającym sie odcinkiem "Amhil" reszta jest tak dziurawa ze miałem wrażenie ze Tein (mimo ze ustawiony na miękko) wyjdzie bokiem :-(

Wyglada na to ze na większości trzeba będzie sporo niepotrzebnie odhamować zeby dojechać cało.

Aż żałuje ze nie zostawiłem Agx'a..

Pozdro z białego powaszkowozu ;) i do zobaczenia na OS'ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ktorej bedziesz jechac to tez bym 2 kola przegonil?
jabloniec, jak pisałeś na forum to już lecieliśmy z kropkowiczem do Żarnowca :wink: może następną razą 8)

 

kibicowaliśmy z Primim po wyprawie motocyklowej i ta jazda też była extra
Dzięki było sympatycznie i tempo dopasowane w sam raz 8)

Jakby co to się piszę na wspólne latanie 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich ..... Potrzebuje waszej pomocy w szybkim wystawieniu w moim imieniu ogłoszenia w dziale ' kupić pojazd '. Ze względu na mała liczbę postów własnych sam nie mogę tego zrobić ... A pilnie potrzebuje kupić auto - forester , Europejczyk wolnossak lub 2.5xt pewny, stan bdb. Orginalny przebieg - bezwypadkowy , serwisowany cena do 50 000 tys lub ew. OB z silnikiem 2.5 - pilnie

Niestety mój forester został zniszczony przez pana który średnio znał znaki - mi się nic nie stało ale forek ..... Proszę o pomoc niech ludzie piszą na pa, lub tel 668-664-888 pozdrawiam i dzięki

 

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibicowaliśmy z Primim po wyprawie motocyklowej i ta jazda też była extra
Dzięki było sympatycznie i tempo dopasowane w sam raz 8)

Jakby co to się piszę na wspólne latanie 8) :wink:

 

 

dajcie znać, bo ja to z reguły sam latam :(

 

a subaraki full profi zapitalały, brawo dla kierowników :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, Primi, bartolomeo, dzieki za doping :idea: 8) Niestety dostalismy 10sek kary co nas ustawilo na 6 w generalce :| Do tego problemy ze sprzeglem od 2 proby nie pozwolily na pelny ogien :( Przestrzelona meta na pierwszej probie... Jedynie ostatnie proba udala sie w miare czysto bez problemu sprzegla, sam nie wiem jak to sie stalo :roll: i wykrecilismy czas prawie identyczny jak P.Stefanicki w swoim profi Type R :| Sporo nam brakowalo na innych probach, ciekawe jak by bylo gdyby auto jechalo... :evil:

Mzy dziekuje, jazda z Toba to profeska :idea: Wszystko tak jak byc powinno 8)

Nie mamy zadnych fotek ani on-boardow...nie bylo checi na krecenie po problemach... :x

Gratki dla zwyciezcow :idea:

Chlopaki w Kadecie na prawde dawali rade :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JD555 - gratki za metę i widowiskową jazdę.

Jakby nie było przetrwaliśmy ;) w a-grupowych sprzętach na próbach w większości niestety kjs'owych co nie jest łatwe.

Nasz białas wytrzymał ale twardość Teina pozwoliła tylko dwie próby przejechać bez licznych odhamowań w obawie o auto :(

Za to OS "półka górna" raz wygrany (w tym ze Stefanickim! Nie wiem jak to się udało :) ) i raz drudzy za Dymalem o 0.4s. No i "Amhil" kapitalny-kawał adrenaliny i prawdziwego rajdowania. Reszta OS'ow takie dziury ze szkoda naszych fur :-|

O stracie 1.2min i tym samym pudła w generalce przez szamanie kabanosów i spóźnienie na pkc lepiej nie mówić :-P

 

Ale ogólnie impreza fajna, nie ma co marudzić.

Pozdrowienia i do zobaczenia na pojeżdżawkach.

Tylko zrób to sprzegło.

Zdrów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...