Skocz do zawartości

Spotkanie Forumowiczów Kraków ul J. Conrada 45 01.09.2006.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spocik fajny troszkie późno dotarłam ale conieco zobaczyłam ;)

Zakończenie miłe w Quniowni.

Buffy gratulacje!!!!!

 

hmm... moze w końcu stworzym jakąś kobieca (w sensie dziewczęcą :mrgreen: ) lige na tych kartach ? :twisted:

 

Acha Robert pamietaj, nie wolno szybko ruszać ze świateł ......dopiero na CIEMNOZIELONYM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

 

Impreza była przednia i jeśli to będzie możliwe mam nadzieje że nie ostatnia.

No Korton sorka za tego małego dzwona wczoraj. Browa też postawie, troche zamotany wczoraj byłem i nie wiedziałem o co Ci chodzi.

 

W końcu to był mój piewrszy raz a na liście na końcu też nie jestem, więc podwójnie zadowolony jestem.

 

Szczególnie podziękowania dla Pana Lucjana i Mishy za wkręcenie do ekipy no i za przejażdzke STI.

 

Pozdro i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, chodzi o tego dzwona o którym wspomniał aflinta, lolek puścił tekst o browarze, ja poproszę całą beczkę w takim razie :mrgreen:, ale doświadczenie było bezcenne ;)

 

.... zwłaszcza dla gokarta lolkowego, któremu ponoć skrzywiłeś ramę :mrgreen:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie Panowie troche zakręciłem, bo ten kolega który o piwku wspominał to właśnie go widziałem potem jak powtarzał < biała koszulka i kurtka beżowa jak mnie pamiec nie myli > więc myślałem że to Korton.

 

Więc komu tego browa wisze za tą skrzywioną rame ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super :D

Wielkie podziękowania dla SIP’u za wspaniałą organizację spotu D

 

PS Szkoda tylko, że nie wszystkie gokarty mają porównywalne osiągi. Jako jeden z nielicznych miałem znacznie lepszy czas w pierwszym, niż w drugim przejeździe (odpowiednio P3 i P10). Dzięki temu Buffy wygrał :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uszkodziłem kość ogonową i mam rozcientą ręke ale żyje a faktycznie kart prowadił się póżniej dziwnie potem okazało się że rama jest pogięta i koła mają lekkiego zeza.

Z tym piciem może byc różnie bo mały kończy rok i może mnie nie być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie mam zamotkę jak dokładnie chłopaki to zrobiły, podobno lolek wyprzedzał i dostał strzałkę w tył przy tym manewrze, tak że go obróciło, wyszliśmy na długą jeden za drugim, składając się do filarka za którym był start zobaczyłem nagle, że jeden kart poszedł na zewnętrzną, a tam gdzie ja szedłem po wewnętrznej jak się okazało później lolek przodem do mnie stanął, nie miałem już czasu na reakcję i na odcięciu idąc wywaliłem w lolkowego gokarta tak, że mojemu podniosło cały tył w powietrze, na szczęście usiadł na czterech kółkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawde to sie zaczeło ode mnie ...

Niebieska flaga ...

 

Chciałem puścić lolka ale nie zdąrzył mnie minąć przed zakrętem, ciął do wewnętrznej no i go zachaczyłem. Jego obróciło walnął w bande, ja walnąłem w bande a kolega Charlie zapierniczył całym speedem w Lolka ...

 

Jak to bywa przy crash testach ułamek sekundy.

 

Do następnego, byle nie dzwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...