Skocz do zawartości

PIĘKNY I BESTIA, W TYM ........ JEDNO SIWE.


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew pozorom zupełnie normalna rzecz - w STi siedzą 4 wtryskiwacze 550cc/min = 2200cc/min przy full duty cycle, ale tak to prawie nigdy nie chodzą, czyli można liczyć powiedzmy jakieś 2000cc/min, czyli dwa litry na minutę - masz jeszcze Rafał rezerwy do wykorzystania ;-)

Mazdą wykręciłem najwięcej pod 50l/100km - ale przelewała trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wbrew pozorom zupełnie normalna rzecz - w STi siedzą 4 wtryskiwacze 550cc/min = 2200cc/min przy full duty cycle, ale tak to prawie nigdy nie chodzą, czyli można liczyć powiedzmy jakieś 2000cc/min, czyli dwa litry na minutę - masz jeszcze Rafał rezerwy do wykorzystania ;-)

Vishnu twierdzi, że wtryskiwacze w moim są na chyba 90% duty cycle i do większych przeróbek trzeba zmieniać. Ale tak do jakiś spokojnych 400 hp wystarczają a więcej nie chcę grzsebać.

Mazdą wykręciłem najwięcej pod 50l/100km - ale przelewała trochę...

No mi wychodzi w okolicach 60l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nie macie w USA gazu, auta wam palą po 50 litrów to.......... kup sobie...... Pande :lol:

W końcu samochód roku 2004 :twisted:

Ale ja nie narzekam na koszty paliwa. Co najwyżej na częstość tankowania na torze. Ale z gazem pewnie musiałbym częściej tankować a Pandy mogliby nie wpuścić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem skąd ten problem z porozumieniem:

 

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao sołwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do głównego wątku chyba znalazłem powód wyjazdu Mister WB do jUeSa

 

Szanowny Panie, byłem na castingu do tych badań, niestety moja kandydatura została odrzucona, ponieważ w trakcie przeprowadzonej próby wychlałem cały zapas jaki został obu uczelniom przyznany z budżetu USA na trzyletni okres badań. Chciałbym skorzystać z okazji że ten temat pojawił się publicznie i podziękować władzom uczelni za nie obciążanie mnie kosztami tej marniuśkiej imprezki.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...