Jump to content

Gadżet - podkładka pod mysz


Brychu

Recommended Posts

Zainteresowanym mogę zrobić na zamówienie podkładkę pod mysz z dowolnym zdjęciem bądź grafiką. Ukochane auto, ukochana kobieta, logo klubu, prezent na gwiazdkę. Wychodzi to naprawdę fajnie. Koszt to 15 zł + ewentualna przesyłka, ale musiałbym uzbierać 5 zamówień - może być 5 różnych podkłądek, ale ilościowo muszę uzbierać 5 sztuk. Jeżeli są zainteresowani to zapraszam na piaskowski@wp.pl lub GG: 2610084.

Link to comment
Share on other sites

Podkładka pod mysz - part 2

 

Wymiary obrazka 188 x 240 i tzeba liczyć na tzw. spad po 2,5 mm na stronę nallepiej jak jakieś istotne napisy, szczegóły beda oddalone od krawędzi i od

zaokrąglonych rogów podkładki o 5mm. Co do tworzywa to są specjalnie do tego celu produkowane przez włoska firmę FLEXA - dolne specjalna pianka antypoślizgowa lekko przylepna do podłoża, górne tworzywo przezroczyste, twarde o specjalnej powierzchni aby dobrze pracowały tradycyjne myszki jak i optyczne o dużej trwałości, odporne na zarysowania. Grubość gotowej podkładki ok. 3 mm.

 

Ja to widzę tak - dostaję zdjęcia na maila, zamawiam podkładki, wysyłam do Was po kolei po czym czekam na przelew. Mam nadzieję, że nikt mnie nie wykołuje, bo to w końcu uczciwe towarzystwo. Koszt, tak jak już wspominałem - 15 zł + przesyłka.

 

Osoby chętne na 100 % proszę o przysyłanie mi maili na adres admin@fordon.com.pl . Oprócz zdjęć czy grafik proszę również podać swój adres, na który mają być wysłane podkładki i ewentualne uwagi. Szczerze powiem, że może być mały problem, żeby doszły dop wszystkich przed świętami bo poczta ma strasznie dużo pracy, ale podkłądeczki naprawdę ładnie wychodzą i myślę, że 15 zł to nie jest dużo za taki sympatyczny gadżet ze zdjęciem np. swojego autka.

 

Pozdrawiam i czekam na maile. Powiedzmy, że przyjmuję zgłoszenia do niedzieli czyli 14 grudnia 2003.

 

PS. Można zamówić jedną sztukę, bo p.Waldemar Biela deklarował chęć większej ilości, a mi chodziło, żeby w sumie zamówić 5, bo mniej się nie opłaca. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Wymiary obrazka 188 x 240

 

pixeli? centymetrów?

 

Jeżeli to jest w metrach, to wyszło mi 4,5 hektara ......a myślałem raczy o gołych babach.....no to jak mam se na to paczyć ?........z samolotu ?...to ja rezygnuje.

 

Siwy

Ps. tak poważnie to nie są mi potrzebne na święta. Podeśle zdjęcia jak będą gotowe i w komputerze. Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...