Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Np o dziadku Korwinie, Kukizie itd. Ich zwolenników jakby ostatnio przybyło.

 

W internetach sporo filmów się pojawiło na temat "chodź tu szogunie " Bronka i rządów POpis'u :)

 

Np. Dowiedziałem się ostatnio z wywiadu pewnej pani posłanki, że te ponad 2 mln, Polaków, młodych Polaków wyjechało za granicę z ciekawości. A kolejny milion ta ciekawość nadal zżera :)

Edytowane przez logicsys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin to taki sam cwaniak jak reszta. Przez wiele lat głosowałem nie niego i miałem faceta za "wariata ideologicznego" który jest wierny swoim przekonaniom. No ale jak poszedł do wyborów z LPR to pokazał że jest tak samo łasy na stołki jak każdy inny :(

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie przepadam za tym bajzlem, ale mimo woli człowiek wpada na tą politykę.

 

Nie mnie oceniać czy Korwin i reszta z poza koryta jest jak ci przy nim, czy nie jest.

Jednak co szkodzi pozwolić im się wykazać. Jak się nie sprawdzą, to się wymieni na innych. Tak to mamy ten sam film od iluś tam lat i te same mordy wszędzie. Trochę jak z polskimi serialami, mordy te same, tylko dialogi i otoczenie się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FastAndFurious

Nie ma sie czym emocjonowac. Wygra oczywiscie Komorowski, Duda moze wygrac tylko prezesure PiS. Ogorek i buntownik dzis w sluzbie systemu z zadza wladzy  Kukiz sa urozmaicajaca scene polityczna dekoracja.

Edytowane przez FastAndFurious
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie ma wątku politycznego a pewnie nie wolno założyć, to powiem tutaj tak : Leszek Miller wykopał sobie i SLD polityczny grób Magdaleną Ogórek :D

Sluchalem jedynego wywiadu z panią Ogórek i byłem w szoku, ta pani nie ma kompletnie poglądów lewicowych, pasowała by bardziej do Korwina niz do SLD. Skąd ją Miler wziął, skąd wziął ten pomysł... Nie wiadomo czy nie bedzie to gwóźdź do trumny pana Leszka.

Z drugiej strony czy jest jeszcze miejsce dla SLD na Polskiej scenie politycznej? Konkurencja lewicowych partii duża, program SLD został rozkradziony, PiS zabrał tę cześć w sprawach socjalnych, PO w sprawach obyczajowych, moze dlatego SLD jest najbardziej na prawo ze wszystkich partii :D

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukiz z nikąd bez zaplecza nie ma szans na realizacje okręów jednomandatowych - z resztą nie ma co sie emocjonować bo karty w zasadzie rozdane i wiadkomo jaka będzie pierwsza dwójka - drobne pytanie to kto pierwszy kto drugi i czy bedzie 2 tura (raczej będzie).

 

Co do Korwina to ciężko mi uwierzyć co się z tego gości zrobiło. Znałem go osobiście, przed niejednymi wyborami plakatowałem na UPRu miasto ale teraz nie podałbym mu chyba nawet nogi jakby powiedział Wałęsa. Zawsze będzie miejsce na sezonowy teatrzyk i zawsze będzie on łapał jakiś elektorat - zazwyczaj "zbuntowanej" a tak na prawdę g...no wiedzącej gimbazy. Jak to sie kończy widać na przykładach zaczynając od Stana Tymiśnkiego, polskiej partii przyjaciół piwa a kończąc na Palikocie. To żadne nowum i Korwinowa szopka rozleci się po nadchodzącej kadencji - teraz są na fali i pewnie nawet wejdą do sejmu. Ale to jakie bzdury wygaduje ten człowiek mnie po prostu przeraża.

 

Wychodzi na to że będzie trzeba kogoś dopisać do listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniego tygodnia np. strzelanie do górników. To co wygaduje o kobietach tego nawet nie da się traktować w kategorii żartu. To jest zwyczajnie poniżej dopuszczalnego poziomu. Jego poglądy ekonomiczne to nie jego wymysł, tylko Miltona Friedmana i koleś dostał za te teorie nagrodę Nobla, ale tego z ust Korwina nigdy nie usłyszałem

Edytowane przez bukmacerek
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare tygodni temu jak dobrze pamietam nie popierales gornikow protestujacych pod JSW.

 

"Zwracam uwagę, że "górnik" używający kilofa do rozwalania budynków i samochodów - nie jest "górnikiem" tylko zwykłym bandytą. Natomiast górników, którzy są ciężko pracującymi ludźmi, bardzo szanuję - i czynnie dbam o to, by niektórzy działacze związkowi, politycy, bojownicy z Globalnym Ociepleniem itp. - nie pozbawiali ich pracy."

 

a tu cala wielce kontrowersyjna wypowiedz:

 

Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania

z wypowiedzi oczywiscie zostalo wylowione tylko to, ze korwin chce strzelac do gornikow.

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ze Korwin formę wypowiedzi miewa pokrętną i niefortunną,ale nietrudno odpowiednio zinterpretować czy zrozumieć co autor miał na myśli.Wystarczy sluchac ze zrozumieniem.Ale jak ktos bardzo chce ,to slyszy tam tylko ze Korwin chce strzelać do górników....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pare tygodni temu jak dobrze pamietam nie popierales gornikow protestujacych pod JSW.

 

"Zwracam uwagę, że "górnik" używający kilofa do rozwalania budynków i samochodów - nie jest "górnikiem" tylko zwykłym bandytą. Natomiast górników, którzy są ciężko pracującymi ludźmi, bardzo szanuję - i czynnie dbam o to, by niektórzy działacze związkowi, politycy, bojownicy z Globalnym Ociepleniem itp. - nie pozbawiali ich pracy."

 

Ja górników totalnie nie popieram i zamknął bym im ten "grajdołek pasożytnictwa", ale nigdy nie powiedziałbym ze bym do nich strzelał. Trzeba ważyć słowa, a nie potem głupoty opowiadać ze akurat tylko tak mi się powiedziało i czytajcie miedzy wierszami mojej wypowiedzi :toobad: :toobad: :facepalm: :facepalm:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzeba ważyć słowa, a nie potem głupoty opowiadać ze akurat tylko tak mi się powiedziało i czytajcie miedzy wierszami mojej wypowiedzi :toobad: :toobad: :facepalm: :facepalm:

ale przeciez on nie mowi, ze tak mu sie powiedzialo, a tlumaczyc sie musi bo dziennikarze w "randze lowca sensjacji serwisu pudelek" wylawiaja tylko kontrowersyjne, pojedyncze wersy.

a czesc ignorantow ogranicza sie sie tylko do naglowkow na onecie i zyje w przeswiadczeniu, ze korwin do gornikow chce strzelac.

zreszta wole korwina nazywajacego sprawy po imieniu niz pana ktory glosci, ze:

 

W Polsce należy zrestrukturyzować rząd i system polityczny, a nie górników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ze "mowy" to on raczej "reprezentacyjnej" nie ma,ale twierdzenie ze powiedzial "strzelałbym do górników" ot tak sobie, to chyba nadinterpretacja. Ja to zrozumiałem bardziej jako "strzelałbym do bandytów,złodziei,rabusiów, nawet jesli byliby górnikami..."

Ayo +1

Swoja drogą Kraśko pokazał jaki z niego nierozgarnięty pajac,malo sie w pory nie skichal jak obwieszczał światu ze Korwin każe strzelać do górników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FastAndFurious

Na Korwina ludzie pewnie glosowali manifestujac tym spzreciw przeciwko znanym i ,,umoczonym'' partiom. Jest odjechany, irracjonalny i zabawnie egzotyczny ze specyficznym image i kompletnie odrealnionymi wizjami. Poglady na temat kobiet moze miec jakie chce, bledem jest swiadome obnizanie ilosci potencjalnych glosow o okolo 50 procent poprzez gloszenie tych pogladow publicznie.

Kukiz nie jest w stanie sie wytlumaczyc. Pzrez lata pzreciwko systemowi, wolny duch i buntownik jakoby. Zadne usprawiedliwianie sie nie zmieni faktu, ze startujac w wyborach swiadomie system zaakceptowal stajac sie trybikiem w maszynie. Ja sadze, ze po prostu zachcialo mu sie wladzy. Biorac pod uwage calkowity brak kompetencji - facetowi odbilo.

Ogorek to postac wycieta z pisma dla pan i do tego na papierze posledniej jakosci. Tak bezbarwna i pozbawiona charakteru, ze nie ma nawet punktu zaczepienia do lubienia, czy nielubienia. SLD wystawianiem takiej kandydatki utwierdza spoleczenstwo w przekonaniu o wlasnej smierci. Obersturmbannfuhrer Miller jest gwarancja, ze trupa ozywic sie nie da.

Podczas recesji partie ksenofobiczno-nacjonalistyczne notuja zwykle wzrost poparcia i w tym jedyna nadzieja PiS. Jednak prezes zrobil i nadal robi wszystko, zeby przegrac. Przegral bez wyjatku wszystko, co dalo sie przegrac i ta passa nadal trwa. Byt PiS jest w duzej mierze zalezny od znanego poszukiwacza  wod geotermalnych, jednak ten wladca glosow ma glosow coraz mniej - sluchaczki wieczne nie sa, a i w latach posuniete. Ciagle warcholstwo, doszukiwanie sie we wszystkim spiskow i wrogich dzialan, polityka bazujaca na wzbudzaniu nienawisci zrazaja wyborcow. Elektoratu nie przybedzie na tyle, zeby Duda mogl wygrac. Oczywiscie jego wyborcy beda sie ludzic do konca i snuc po pzregranych wyborach wizje oszustw wyborczych, co bardzo niegodne jest i malostkowe.

A PO - nie jest partia doskonala, takie nie istnieja. Cudu zadna partia i zaden czlowiek dokonac nie moze. Jesli ktos wierzy w takie obietnice dobrobytu w kilka lat do niego adresowane jest powiedzenie o nadziei matce glupich. PO wygra, prezydentem zostanie Komorowski. Nie dlatego, ze jest takim swietnym prezydentem. Wygra, bo pozostali sa znacznie gorzej rokujacy.

Edytowane przez FastAndFurious
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paraolimpiada ma tyle sensu, co zawody w szachach dla debili.
  • Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom
  • Gdyby w '39 co drugi Żyd miał broń, nie byłoby Holokaustu
  • Każde państwo faszystowskie, jak Niemcy, Francja dzisiejsza, Polska, odbierają obywatelom prawo do obrony. Faszyzujący Amerykanie – jak Barack Obama czy Hillary Clinton – chcą pozabierać społeczeństwu amerykańskiemu broń
  • Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami.
  • Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy

-Obecnie hodujemy hordy tchórzy i donosicieli! Skurwione społeczeństwo skurwieli!

-Obejrzałem sobie klasyfikację medalową para-olimpiady. Nie ma tam prawie w ogóle państw afrykańskich. Tam zaraza nie dotarła. Ale to oznacza, że Murzyni niedługo podbiją świat. I wyrżną nas

 

Parę cytatów z Korwina.

 

-

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...