Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

No nie będę miał, bo dozymetr w Katowicach został. A napewno by wyszło większe tło niż normalnie. 

 

Rana mnie moja mama zbudziła, że dostała telefon od ciotki farmaceutki, że odnotowano dużo większe skażenie radioaktywne niż normalnie. Mój mały już dostał jod podobno.

Zapamiętajcie- Czarnobyl, Fukushima- nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. za bardzo bym się do Ukrainy nie wtrącał

 

No to się nie wtrącaj. Ktoś Cię do tego zmusza?

 

 

Cos może być na rzeczy,w Poznaniu bylo wczoraj info ze sztabu kryzysowego do szkół i szpitali zeby nie wypuszczac dzieci na dwór.

 

Może już wreszcie pora byś odwołał tę panikę?  Gdy się poznańskie dzieci dowiedzą, kto je tak urządził, to mogą przyjść i dać wpie#dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://adamrajewski.natemat.pl/125973,awaria-w-elektrowni-jadrowej-na-ukrainie

Milej lektury i prosze nie siac paniki.


 

 

Zapamiętajcie- Czarnobyl, Fukushima- nic się nie stało.

Mozesz rozwinac mysl bo nie za bardzo rozumiem o co chodzi? 

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam jeszcze oficjalna informacje od Państwowej Agencji Atomistyki:

http://www.bip.paa.gov.pl/paa/ogloszeniaaktualnosci/6505,Aktualizacja-Komunikat-PAA-ws-sytuacji-na-Ukrainie-brak-jakiegokolwiek-zagrozeni.html

Jest ona tez zacytowana w artykule ktory podalem wczesniej. 

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im mniej masz do stracenia tym łatwiej podejmować ryzykowne decyzje

może to być rewolucja a może wywołanie kolejnej wojny

 

ale miejmy nadzieje, że nasi wschodni bracia jeszcze dlugo będą mieli co do garka włożyć

 

Dla niektórych wpływowych naszych wschodnich braci brak maskarpone i Gran padano będzie wystarczającym powodem do ukręcenia łba putinowi,choć przyznam,że dość długo to trwa ;)

A najbiedniejsi będą nadal przemycać parówki z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy artykul na temat spadajacej cenie ropy

http://consciouslifenews.com/guess-happened-last-time-price-oil-crashed-like/1178588/#


 

There has only been one other time in history when the price of oil has crashed by more than 40 dollars in less than 6 months.  The last time this happened was during the second half of 2008, and the beginning of that oil price crash preceded the great financial collapse that happened later that year by several months. Well, now it is happening again, but this time the stakes are even higher


takze ci co mysla, ze tylko putin dostanie po dupie grubo sie moga zdziwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy artykul na temat spadajacej cenie ropy

http://consciouslifenews.com/guess-happened-last-time-price-oil-crashed-like/1178588/#

 

 

There has only been one other time in history when the price of oil has crashed by more than 40 dollars in less than 6 months.  The last time this happened was during the second half of 2008, and the beginning of that oil price crash preceded the great financial collapse that happened later that year by several months. Well, now it is happening again, but this time the stakes are even higher

 

takze ci co mysla, ze tylko putin dostanie po dupie grubo sie moga zdziwic.

Ayo,a znasz takie przysłowie:"kiedy gruby schudnie,chudy umrze" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powiedz to naszym sadownikom...

Sorry ale ja mam serdecznie gdzieś naszych sadowników i inne grupy roszczeniowe. Rolnictwo, sadownictwo itd. to taki sam biznes jak każdy inny. Ponosisz ryzyko i tyle w temacie. Jeśli ja uzależnił bym się od jednego odbiorcy i nagle on by się na mnie wypiął to do kogo mam pójść na skargę i kto mi zwróci za stal na magazynie ? Niech ruszą tyłki i pomyślą gdzie mogą sprzedać swój towar, a nie czekają że Państwo za nich wszytko załatwi. Rolnik zawsze musi być do przodu. Jak wieprzowina miała wysokie ceny skupu to wszyscy zaczęli świnie hodować, zrobili nadprodukcje na rynku to wielka afera bo ceny niskie i niech Państwo(czyt. MY) im dołoży. Każdy biznes to ryzyko i wszyscy z tym się godzą oprócz rolników, górników i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...