Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

plota czy prawda ? bo jak prawda to już mnie chyba nic nie zaskoczy ;)

 

Premier Arsenij Jaceniuk jest szefem Fundacji Otwarta Ukraina (informacja o tej fundacji zniknęła z internetu, gdy został premierem, ale dane się zachowały).

Jak podaje The Free Press (21.III.14) partnerami fundacji są m.in. Niemiecki Plan Marshalla, kierowany przez Guido Goldmana, syna Nahuma Goldmana, współzałożyciela Światowego Kongresu Żydów; Chatam House; Ośrodek Informacji i Dokumentacji NATO; Departament Stanu USA; amerykański National Endowment for Democracy; fundusze hedgingowe Horizon Capital i Swedbank itd. Ma to wszystko wyraźny związek z Otwartym Społeczeństwem Georga Sorosa, którego pupilem jest bankier Arsenij Jaceniuk. Jaceniuk uchodzi za scientologa. Jego siostra Alina Petrovna Steele mieszka w Santa Barbara w Kalifornii i jest tam aktywistką kościoła scientologów. Żona i dzieci Jaceniuka też mieszkają w Santa Barbara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to info tak tajna, że aby ją zweryfikowac wystarczy wejść na stronę fundacji: http://openukraine.org . I trudno, żeby Jaceniuk w niej nie był, skoro ją założył :) Na marginesie: założycieli było dwóch - Jaceniuk i nasz Zbigniew Drzymała od Inter Groclin (i Dyskobolii ;) ). A co znaczy hasło "partner fundacji" to nie wiem, ale są na stronie fundacji wymienieni. To pewnie też dlatego, że informacja o nich jest tajna :P

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

plota czy prawda ? bo jak prawda to już mnie chyba nic nie zaskoczy ;)

Premier Arsenij Jaceniuk jest szefem Fundacji Otwarta Ukraina (informacja o tej fundacji zniknęła z internetu, gdy został premierem, ale dane się zachowały).

Jak podaje The Free Press (21.III.14) partnerami fundacji są m.in. Niemiecki Plan Marshalla, kierowany przez Guido Goldmana, syna Nahuma Goldmana, współzałożyciela Światowego Kongresu Żydów; Chatam House; Ośrodek Informacji i Dokumentacji NATO; Departament Stanu USA; amerykański National Endowment for Democracy; fundusze hedgingowe Horizon Capital i Swedbank itd. Ma to wszystko wyraźny związek z Otwartym Społeczeństwem Georga Sorosa, którego pupilem jest bankier Arsenij Jaceniuk. Jaceniuk uchodzi za scientologa. Jego siostra Alina Petrovna Steele mieszka w Santa Barbara w Kalifornii i jest tam aktywistką kościoła scientologów. Żona i dzieci Jaceniuka też mieszkają w Santa Barbara

No dobrze, ale co z tej informacji wynika, bo nie qmam ... Że niby agent czyjś ? Wymienić go na innego mają Ukraińcy ? Lepszego nie mają ...

Czy to ma jakieś znaczenie dla ich obecnej, dramatycznej sytuacji ??

Edytowane przez Brat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piękna akcja szczególnie, że święta akurat wypadły u nich tak samo jak u nas

Jedyny minus, to że nie mogłem być wtedy w Polsce z rodziną, a poza tym same plusy. Jeszcze nigdy się nie nasłuchałem tylu dobrych rzeczy :)

 

 

Właśnie wróciłem z Majdanu. Zrobiłem tam w niedzielę imprezę, którą w skrócie opisuje na moim facebooku:
https://www.facebook.com/pages/kulinarnatvpl/444236555668785
.


Super:-)
Polubiłem to;-)

 

Dzięki, moi Ukraińscy przyjaciele też się pewnie z tego cieszą  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

plota czy prawda ? bo jak prawda to już mnie chyba nic nie zaskoczy ;)

Premier Arsenij Jaceniuk jest szefem Fundacji Otwarta Ukraina (informacja o tej fundacji zniknęła z internetu, gdy został premierem, ale dane się zachowały).

Jak podaje The Free Press (21.III.14) partnerami fundacji są m.in. Niemiecki Plan Marshalla, kierowany przez Guido Goldmana, syna Nahuma Goldmana, współzałożyciela Światowego Kongresu Żydów; Chatam House; Ośrodek Informacji i Dokumentacji NATO; Departament Stanu USA; amerykański National Endowment for Democracy; fundusze hedgingowe Horizon Capital i Swedbank itd. Ma to wszystko wyraźny związek z Otwartym Społeczeństwem Georga Sorosa, którego pupilem jest bankier Arsenij Jaceniuk. Jaceniuk uchodzi za scientologa. Jego siostra Alina Petrovna Steele mieszka w Santa Barbara w Kalifornii i jest tam aktywistką kościoła scientologów. Żona i dzieci Jaceniuka też mieszkają w Santa Barbara

No dobrze, ale co z tej informacji wynika, bo nie qmam ...

 

Że wszystkiemu są winni Żydzi i scientolodzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z kim spiskuje w takim razie Putin, skoro sobie wciąż z Żydami, scientologami, szatanem i liberałami radzi ;)

Zapewne z Tuskiem Komoruskiem :-D:-D:-D

Ale do rzeczy:

 

"Według serwisu internetowego telewizji NBC, z Rosji wycofano już kapitał w wysokości 64 mld dolarów, a z prognoz Banku Światowego wynika, że ucieczka kapitału, w przypadku zaostrzenia kryzysu, może wynieść nawet 150 mld dolarów do końca 2014 roku."

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zapewne z Tuskiem Komoruskiem :-D:-D:-D

A co na to Radek Sikor(u)ski? ;)

 

A do rzeczy, to zdaje się Rosjanie zamierzają popełnić po raz kolejny ten sam błąd. Otwierają sobie front wschodni z Japonią, urządzając prowokacyjne zagrywki - a to ogłaszając plan militaryzacji Wysp Kurylskich, a to przeprowadzają rajdy lotnictwa wojskowego w pobliżu granic Japonii. No niech jeszcze Chińczykom się narażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

plota czy prawda ? bo jak prawda to już mnie chyba nic nie zaskoczy ;)

Premier Arsenij Jaceniuk jest szefem Fundacji Otwarta Ukraina (informacja o tej fundacji zniknęła z internetu, gdy został premierem, ale dane się zachowały).

Jak podaje The Free Press (21.III.14) partnerami fundacji są m.in. Niemiecki Plan Marshalla, kierowany przez Guido Goldmana, syna Nahuma Goldmana, współzałożyciela Światowego Kongresu Żydów; Chatam House; Ośrodek Informacji i Dokumentacji NATO; Departament Stanu USA; amerykański National Endowment for Democracy; fundusze hedgingowe Horizon Capital i Swedbank itd. Ma to wszystko wyraźny związek z Otwartym Społeczeństwem Georga Sorosa, którego pupilem jest bankier Arsenij Jaceniuk. Jaceniuk uchodzi za scientologa. Jego siostra Alina Petrovna Steele mieszka w Santa Barbara w Kalifornii i jest tam aktywistką kościoła scientologów. Żona i dzieci Jaceniuka też mieszkają w Santa Barbara

No dobrze, ale co z tej informacji wynika, bo nie qmam ... Że niby agent czyjś ? Wymienić go na innego mają Ukraińcy ? Lepszego nie mają ...

Czy to ma jakieś znaczenie dla ich obecnej, dramatycznej sytuacji ??

 

że ktoś ich sprzedał i zrobił (robi ) to człowiek któremu zaufali :biglol:

ps:

ta komórowski i tusk beka niech dalej kręcą klipy za 7 mln (z mostami wybudowanymi przed 2004 i ze stadionem pełnym łapówek ) i niech dalej straszą wojną- jedyne co potrafia zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na Północnym też straszą bombowcami.

Dlatego w Szwecji i Finlandii trwa ożywiona dyskucja nad wstąpieniem do NATO. Finlandia chce jeszcze w tym roku złożyć wniosek o przyjęcie. No i znowu Putin "wygra" - jeszcze duższa granica Rosji z NATO i włączenie się do sojuszu znów wyraźnie antyrosyjskiego dwóch państw neutralnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na Północnym też straszą bombowcami.

Dlatego w Szwecji i Finlandii trwa ożywiona dyskucja nad wstąpieniem do NATO. Finlandia chce jeszcze w tym roku złożyć wniosek o przyjęcie. No i znowu Putin "wygra" - jeszcze duższa granica Rosji z NATO i włączenie się do sojuszu znów wyraźnie antyrosyjskiego dwóch państw neutralnych. 

 

 

Putin łączy ;)

Jaja sobie Ruscy zrobili z tą Genewą :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...