Skocz do zawartości

Spotkanie Subaru - Słomczyn 29.07


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 486
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Rafał Alka
Czy mi się wydaje, czy Bilex jakby figofagował?:D:

 

Od razu "jakby"... Od soboty każda jego wizyta na forum jest niczym przejście huraganu :mrgreen:.

 

A ty mu pożyczyłeś autko. Ludzie to są... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafciu ludzie takie pieprza rzeczy na temat wrobla ze sie chce zygac.to sa wlasnie plotki ktore puszczaja jacys debile.

 

oczywiscie jak ja wsiadam do wozu i zaczynamy rozmowe to faktycznie trudno by wylowic jakies slowo cenzuralne...ale przecie on tyz prowadzi zajecia dla panius z roznych instytucji i wtedy pelna kultura.krolowe angielskom moglby oslugiwac.

z reszta sam go poznales to wiesz nie ?

a bilexa won z forum bu faktycznie sie rzuca jak po pustym sklepie

 

przemuniu pedale bluzgam a to niedozwolone ...co z paskiem ???? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)[EDIT]Aaaa - to celowa robota była. No i co ja mam teraz zrobić? Bluzgi są, ewidentnie należy się pasek, ale przecież to zwykła prowokacja! :twisted:

Bądź twardzielem. Nie daj się tym sprowokować. Niech się Vert bardziej wysili

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verciu - nie stawiaj mnie w trudnej sytuacji. Zrób-no edit w pierwszym zdaniu. Pliiiiiiiiiiiiz...

 

[EDIT]Aaaa - to celowa robota była. No i co ja mam teraz zrobić? Bluzgi są, ewidentnie należy się pasek, ale przecież to zwykła prowokacja! :twisted:

 

ciota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurza łapa! Człowiek na chwilę zajmie się robota a tu juz uszy pieką!

Co to kuźwa jest?! Pytam się grzeczne. Vertowi to bana za wyzywanie wspłforumowiczów od pajaców. To po pierwsze. Po drugie kolega Rafał, co to jak na komendzie się melduje danymi osobowymi to niech nie kozaczy - bo to najpodlejsza forma podwyższania własnej wartości - szczególnie jak się wsiada na tych, których sie zna - frajerzyna cienki. :twisted:

 

Ufff - trochę ulżyło. Jakbyście mieli za dużo energii to zapraszam - mam do uporządkowania umowy o dzieło w liczbie miliona - i jak sie tu nie wkur...rzyć?!

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - coś strasznie dużo wątków o Słomczynie się porobiło, dwa wspominkowe, jeden przyszłościowy - pogubić się można :D

Pralek (Rafał znaczy) to niech nie kozaczy bo się wybieram na szkolenie do Wróbla, żarty się skończą ;-)

 

Ty zdrajco, ja kozaczę - podłe oszczerstwa :mad:

 

[ Dodano: Sro Sie 02, 2006 2:22 pm ]

Kozacki pasek Przemek :lol:

 

Warszawa, Warszawa, Warszawa, CWKS Legia, Warszawa, Warszawa... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...