Jump to content

[Poznań & Warszawa] Potrzebuje Was ;)

ogs
 Share

Recommended Posts

Szanowni Państwo!

Zwracam się z uprzejmą prośba... [ciach]

Kto chce się przejechać roadsterem? :twisted:

Mam dwa samochody do oglądnięcia pod Poznaniem (Murowana Goslina) oraz pod Warszawą (Sochaczew)... potrzebuję pomocy kogoś kto się zna na używanych samochodach i porządnie przetestuje...

W Pyrlandii chce pomóc BaRy z Potasem ale czym więcej par oczu tym lepiej...

beben_WRC - napisalem Ci PW bo wiem, że jesteś z Sochaczewa...

Znajdzie ktoś chwilkę? :oops:

Śmiechu mam nadzieję zadzwonił do ciebie i zdał relację z oględzin (jeśli nie to rzuc pw i wszystko opisze). Moim zdaniem nie warto zawracać sobie głowy tym egz, zaniedbany, po przyjsciach choc niekoniecznie duzych, ale na pewno rozległych lub kilku mniejszych, sprzedający miał ponoć kolejkę chetnych wiec nie znalazł dla nas czasu (mimo ze bylismy umówieni) na podjechanie na sprawdzenie. Może jutro jeśli OGS bedzie nadal zainteresowany

Tak, rozmawiałem ze Śmiechem - fakt, nie zapowiada się ciekawie. Zobaczymy co chłopaki (huzar105, BaRy i potas) powiedzą na tego pod Poznaniem. Jak też lipa to ewentualnie można się jeszcze przejechać tym od Was - ale muszę jeszcze pogadać przez tel na spokojnie ze Śmiechem i dowiedzieć się szczegółów - czy warto ... za dużo przy nim pytajników ...

michal, Ciebie zostawie sobie na sam kocniec :twisted: jak trzeba będzie ostateczne oględziny zrobić :wink:

Ale lipa :(

Sztuka z Poznania sie sprzedała :(

i co bedzie? :(

W kazdym razie dzieki Panowie wielkie za pomoc... jakbyscie natrafili na jakas ladna sztuke to dajcie znac :twisted:

Adam., a tak marudze... upatrzyłem sobie Del Sola :wink:

Ale rozglądam się też za Imprezą N/A :twisted:

Adam., nie ma nic :( juz patrzylem... to jest jak z GTkiem - ciezko trafic w dobrym stanie, a jak juz jest to za chore pieniadze...

to sie trzeba kopsnac do szwajcarii...

ale tak wciemno czy najpierw jakies ogloszenia w internecie?

... myslalem o tym ...

Sluchajcie! Znalazlem cos fajniejszego :twisted: - kanadyjska wersje Imprezy, nie wiem czy to nie nie Impreza OBK

I teraz uwaga Stolnica - samochod czesto bywa na Zoliborzu - pokusi sie ktos? :wink:

Dzisiaj bede mial zdjecia i opis - mniej wiecej wiem cos na jego temat i warto przygarnac do rodziny :wink:

super - dzieki Adam. - dowiem sie kiedy mozna i zbiore ekipe z forum i zrobie Wam wymuszonego spotka :twisted:

Kto jeszcze, kto jeszcze? :twisted:

Adam super! fajne masz sprzety w pracy ;) - bede mial opis i zdjecia to podesle to bedzie wiadomo gdzie powinno byc cos malowane, a gdzie nie...

Adam. ROTFL... niezle :twisted: - to jakby temat byl ciekawy - wzialbys samochod do siebie na sprawdzenie?