Skocz do zawartości

[Poznań & Warszawa] Potrzebuje Was ;)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo!

 

Zwracam się z uprzejmą prośba... [ciach]

 

Kto chce się przejechać roadsterem? :twisted:

 

Mam dwa samochody do oglądnięcia pod Poznaniem (Murowana Goslina) oraz pod Warszawą (Sochaczew)... potrzebuję pomocy kogoś kto się zna na używanych samochodach i porządnie przetestuje...

 

W Pyrlandii chce pomóc BaRy z Potasem ale czym więcej par oczu tym lepiej...

 

beben_WRC - napisalem Ci PW bo wiem, że jesteś z Sochaczewa...

 

Znajdzie ktoś chwilkę? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu mam nadzieję zadzwonił do ciebie i zdał relację z oględzin (jeśli nie to rzuc pw i wszystko opisze). Moim zdaniem nie warto zawracać sobie głowy tym egz, zaniedbany, po przyjsciach choc niekoniecznie duzych, ale na pewno rozległych lub kilku mniejszych, sprzedający miał ponoć kolejkę chetnych wiec nie znalazł dla nas czasu (mimo ze bylismy umówieni) na podjechanie na sprawdzenie. Może jutro jeśli OGS bedzie nadal zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozmawiałem ze Śmiechem - fakt, nie zapowiada się ciekawie. Zobaczymy co chłopaki (huzar105, BaRy i potas) powiedzą na tego pod Poznaniem. Jak też lipa to ewentualnie można się jeszcze przejechać tym od Was - ale muszę jeszcze pogadać przez tel na spokojnie ze Śmiechem i dowiedzieć się szczegółów - czy warto ... za dużo przy nim pytajników ...

 

michal, Ciebie zostawie sobie na sam kocniec :twisted: jak trzeba będzie ostateczne oględziny zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa :(

 

Sztuka z Poznania sie sprzedała :(

 

i co bedzie? :(

 

W kazdym razie dzieki Panowie wielkie za pomoc... jakbyscie natrafili na jakas ladna sztuke to dajcie znac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie! Znalazlem cos fajniejszego :twisted: - kanadyjska wersje Imprezy, nie wiem czy to nie nie Impreza OBK

 

I teraz uwaga Stolnica - samochod czesto bywa na Zoliborzu - pokusi sie ktos? :wink:

 

Dzisiaj bede mial zdjecia i opis - mniej wiecej wiem cos na jego temat i warto przygarnac do rodziny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...