Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa ciekawa ;) - ale każdy będzie chciał sie wyszaleć na pełnym ogniu a między tymi drzewami czarno to widze :( na czas he heeee.Takie fajne-duże pole i pachołki chyba by dały więcej frajdy i na pełnym gazie bezpieczniej by było a ten lasek mozna przejechać bez pomiaru dla zabawy też fajna atrakcja.Na tej hopie może mi kiełbasa wyskoczyć z bagażnika i co będe jadł :biglol:

 

filmiki by były ciekawe pod tyt.dzwony u JURASA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra !!! Trasa co jest na filmiku ( turystyczna ) zastanie do przejechania kto chce bez walki z czasem !!! natomiast dwa czasowe odcinki będą na płaskim !!! pierwszy - techniczny między pachołkami ( w pełnym śniegu ) a drugi po odśnieżonej pługiem trasie z dużą ilością prostych !! - będzie można bezpiecznie iść pełnym ogniem !!! przed chwilą sprawdzałem pogodę na drugiego i nie zapowiada się zbytnio zimowo !!! tak mi się wydaje że dzisiaj była najlepsza pogoda na nasze spotkanie i nie wiem czy będzie lepiej w tym sezonie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima przyjdzie i dosypie więcej śniegu :) Nie wierzę że w tym sezonie taka kiepska będzie :P

 

Dużo go spadło na Podbeskidziu?

 

W Żywcu jakieś 3cm :yahoo:

 

 

To śniegu macie tyle co u mnie więc szału nie ma... Trzeba czekać na większe opady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że poprzedni właściciel zrobił remont, ale warsztat coś chyba źle porobił, bo znowu się grzał jak się upalało, trzeba wymienić uszczelki, itp... po drugie, panewki się kończyły, więc trzeba je wymienić. A jak już silnik był wyjęty to go rozebrali do ostatniej śrubki :) Teraz zbieramy nowe części i pewnie za miesiąc będzie gotowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...