Jump to content

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Montuje ten drugi film, w weekend wrzucę na forum. Edit 21:09 16.02.2018 Jest mi strasznie smutno, napiszę w dużym skrócie. Miałem awarię sprzętu dzisiaj rano, straciłem 90% nie wykorzystanego wcze

Dziękuję wszystkim za przybycie,  za fajną wspólną wycieczkę za miły rodzinny  klimat i zabawę w ściganie. Podziękowania szczególne dla kamerzysty i sędziego za zaangażowanie. Kasa że składek pójdzie

Posted Images

W tamtym roku tez długo czekaliśmy na ZJS ale gdy już warunki były odpowiednie to zabawa była świetna!! :) Trzeba niestety trochę poczekać ale warto :)

A to fotki z tamtego roku by lepiej się czekało :P

https://picasaweb.google.com/115966049184064406779/ZimowySpotJurasowy

B)

Mój pilot cykał fotki :) Wtedy warunki były świetne tylko ziemia nie zmrożona a w tym roku jak spadnie śnieg to bezie ciekawy spot :D

Samochodów już sporo a będzie na pewno dużo więcej :yahoo:

W tamtym roku tez długo czekaliśmy na ZJS ale gdy już warunki były odpowiednie to zabawa była świetna!! :) Trzeba niestety trochę poczekać ale warto :)

A to fotki z tamtego roku by lepiej się czekało :P

https://picasaweb.go...owySpotJurasowy

B)

Znalazłem nawet samochód, który kupiłem. Wszystko przemawia za tym, że muszę przyjechać :D

Prawdopodobnie nie będzie 22 grudnia odpowiednich warunków do pojeżdzaffki więc termin będzie przesunięty !!!!

To mi akurat pasi ;) No chyba, że 5 stycznia znów coś mi wyskoczy :(

Ale dziś jest na prawde piękna pogoda....Owszem- bez śniegu to fakt szczególnie, ze w Święta to zuo...Ale gdyby na to nie patrzeć..Wiosna :D

A znajdzie się jeszcze miejsce na oranie pola ? Jako że nie było okazji się jeszcze na żadnym spocie pojawić chętnie bym poznał towarzystwo :)