Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Jurek Taki :-) http://allegro.pl/wl...3960725564.html tylko nie wiem czy nie za poważny do ABS bo bardziej wygląda jak do Odpalania Rakiet Ziemia-Powietrze :-)

 

 

Juras, do wyłacznika abs mozna wykorzystac jakis nie aktywny przycisk,

 

Dzięki panowie !!!już mam !!http://allegro.pl/subaru-legacy-03-panel-regulacji-lusterek-swiatel-i3929552782.html

 

W moim nie ma wyłącznika kontroli trakcji - jest zaślepka w to miejsce wstawię tego od trakcji i już mam - nawet podświetlany !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie !!!już mam !!http://allegro.pl/su...3929552782.html W moim nie ma wyłącznika kontroli trakcji - jest zaślepka w to miejsce wstawię tego od trakcji i już mam - nawet podświetlany !!

Sprawdź tylko, czy to zadziała. Wyłącznik ABS-u działa na zasadzie ROZŁĄCZENIA układu, a ten chyba WŁĄCZA. Chyba, że będziesz miał włączony cały czas i wyłączał na imprezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nawet mój maluch się załapał na materiale. Utwór z jakiego filmu jest, bo skądś go kojarzę.

 

Kolego Krzysiu. Utwór The Fast And The Furious 6 ;)

 

Który jak ,który... Ale twój malczan robi robote.. A zwłaszcza armatą z wydechu...Wataha Subaryn go nie przekrzyczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nawet mój maluch się załapał na materiale. Utwór z jakiego filmu jest, bo skądś go kojarzę.

 

Kolego Krzysiu. Utwór The Fast And The Furious 6 ;)

 

Który jak ,który... Ale twój malczan robi robote.. A zwłaszcza armatą z wydechu...Wataha Subaryn go nie przekrzyczy;)

dziękować. ;) Co do ostatniego zdania to ja bym nie był aż tak pewny co do tego. Znaleźli by się z głośniejszymi wydechami ode mnie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troszkę materiału ale nie chcę wrzucać bezsensownie krótkich epizodów ;)

Jutro z bratem mamy wolną sobotę, bierzemy 4ropaka i montujemy coś chociaż troszkę amatorskiego ale fajnego.

W niedzielę możecie się spodziewać jakiejś produkcji :lol:

Proszę o cierpliwość :)

Szary chyba też coś przygotowuje ;)

Edytowane przez mariost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z wyłącznika bo jak wyciągnę bezpiecznik od ABS-u to świeci mi CHECK-ENGINE , ABS i mruga CRUIZE i nie da się tego zresetować stacyjką tylko trzeba by było za każdym razem odłączyć aku !!!

Słowem:

Musisz kupić imprezę klasyka :) Tam na pewno nie zaświeci check ani cruize :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba by było za każdym razem odłączyć aku !!!
żeby nie odłączać klem od akumulatora możesz zastosować hebel.

 

Tak to wygląda:

 

big_G630195.jpg?lm=1382861320

 

Musisz kupić imprezę klasyka Tam na pewno nie zaświeci check ani cruize
albo kupić malucha. Tam jesteś tylko Ty i Twój samochód. Żadnych wspomagaczy. Najwyżej mogą się zaświecić 2 kontrolki i nic więcej. :D Edytowane przez Krzysztof0430
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...