Skocz do zawartości

Akcja serwisowa dla posiadaczy Subaru Legacy i Outback 2004-2009


okeyten

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

....to ta akcja na tym polega? Myślałem,że czymś trwalszym popsikaja,ale czego chcieć,jeśli moja auto ma prawie 9 lat.Czyli,nawet mając wsz.sprawne ale leciwe zrudziale,tylko perfumujemy gowienko,hehe,nieprawdaż?

Jak jest zardzeiwałe, to psikanie pomoże ale tylko na psychikę użytkownika pojazdu :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jak jest zardzeiwałe, to psikanie pomoże ale tylko na psychikę użytkownika pojazdu :) 

Ja o taki przypadek zapytałem w ASO i powiedziano mi, że w przypadku skorodowanych jest wymiana a nie psikanie. Mój egz. nie potrzebował wymiany. Sam nie wiem, czy to lepiej, czy gorzej? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

Spytam z ciekawości - trochę (po czasie.. :D)

 

Podany VIN znajduje się w naszej bazie, co oznacza, że samochód jest uprawiony do udziału w kampanii naprawczej w Polsce. Prosimy o skontaktowanie się z wybranym ASO Subaru (lista powyżej) i uzgodnienie dogodnego terminu wizyty, w celu wykonania tej profilaktycznej naprawy w Państwa Subaru. Kontrola i dodatkowe zabezpieczenie elementu środkiem antykorozyjnym zostanie wykonane przez ASO Subaru bezpłatnie. Bardzo liczymy, że to profilaktyczne działanie, ukierunkowane na zmniejszenie ryzyka awarii, spotka się z Państwa życzliwym przyjęciem. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

Czy ta akcja obowiązuje nadal  i czy kwalifikuje się na akcję ?

Edytowane przez Pawulon83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

To ja dodam cos po jeszcze dluzszym czasie ;)  Bylem na tej akcji dawno temu. Niestety nie widzialem wykonanych czynnosci, wiec ciezko cos wiecej powiedziec. Dzisiaj dopadly mnie opisywane przypadlosci - pekl tylny prawy przewod hamulcowy w miejscach mocowania do nadwozia. Wydaje mi sie, ze akcja SRT202 za wielka woda ma oznaczenie WQK-47 i jest opisana oraz zilustrowana (!) tutaj: https://subaru.oemdtc.com/62/wqk-47-brake-line-corrosion-2005-2014-subaru 

 

WQK-47-01.jpg

 

U mnie puscil punkt 3, a w trakcie sprawdzania gdzie cieknie, puscil jeszcze punkt 2. Boje sie dotknac zlacza 1, bo pewnie tez sie podda :/ 

Na szczescie "testowalem" hamulce na postoju (5-6 nacisniec "do deski" pod rzad). Gdyby to bylo w trasie... Testujcie swoje hamulce :)

 

//edit

6 miesiecy pozniej padl tez lewy przewod hamulcowy. Nowy puscilem pod tylna kanapa, bo oryginal idzie nad bakiem (sruby mocujace bak do nadwozia przerdzewialy,nie ma szans na odkrecenie).

 

T.

 

 

Edytowane przez Tummi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...