Skocz do zawartości

Pomoc dla młodego człowieka


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Poleciał ode mnie przelewik :)

Sti70 - daj znać co się udało zebrać ... Chyba już "bliżej niż dalej" ?

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękuję Andrzejowi-Białystok oraz Marcinowi MForbi który zasilił pieniążkiem poraz kolejny :)

Na koncie mamy 2950 pln więc jeszcze tylko troszeczkę i cel osiągnięty.

Pozdrowienia dla wszystkich.

Dla nowych śledzących temat brakuje jeszcze tylko 550 pln :) i zamykamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuuu :D Marcin za.......e bardzo dziękujemy !!!!!!!!!! :yahoo:

PANOWIE I PANIE ZAMYKAMY AKCJE NOWA NOGA DLA PAWŁA !!!

Wszystkim wam bardzo dziękuję w imieniu własnym a w szczególności w imieniu Pawła.Zawiadomię Bartza i zawieziemy chłopakowi prezent od Wspaniałych ludzi.

Udokumentujemy całe zdarzenie i wyślemy na forum ;) a dla Pawła SUBARU zostanie nr1 do końca życia!!

Jeszcze raz śliczne dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

  Witam wszystkich  ;)

Chcę poinformować że pieniążki Paweł otrzymał przelewem i czekamy na sygnał od niego kiedy protezka będzie w Polsce ponieważ remont robi jakaś niemiecka

firma. Miałem z Bartkiem udokumentować wręczenie pieniędzy lecz chłopak wolał przelew gdyż też pieniądze przelewa komuś kto załatwia sprawę protezy.

Udokumentujemy wszystko jak będzie proteza u chłopaka w PL i wrzucimy do tematu.Jeszcze raz wielkie podziękowanie w imieniu Pawła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  Witam wszystkich ;)

W sobotę odwiedził mnie Paweł ze swoją wyremontowaną protezą,przyjechał z całą rodziną aby nam podziękować nawet dostałem Jack Danielsa :):P

Wiem że należy on się wam wszystkim ale ja za was go wypiję :biglol: Oczywiście najważniejsze jest szczęście chłopaka szkoda że tego nie widzieliście :(

W starej protezie patrzyłem na niego z góry a w tej chwili jest wyższy o demie,mówi że się tylko wstydzi idąc ulicą bo nowy silikon czasami oddaje odgłosy

jak by bąki puszczał :biglol: Zrobiłem zdjęcia faktury-sorry za jakość ale waliłem telefonem i fotki na raty ale najważniejsze jest.

Trochę się wstydziłem bo była jego cała rodzina innym razem zrobię zdjęcie Pawłowi i jego nowej nóżce.

 


post-1794-0-57838900-1396299579_thumb.jpgpost-1794-0-50416800-1396299633_thumb.jpgpost-1794-0-31022400-1396299709_thumb.jpgpost-1794-0-77117100-1396299767_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...