Skocz do zawartości

Rajd Wawelski


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

teeeee Alex bez scen..ja wlasnie przescieradlo targam :oops: zeby napisac na nim ALEX DZIDAAAAAA :mrgreen:

Poważnie. Wiesz jak to jest jechać trasę pierwszy raz bez żadnego zapoznania :(

Nie chcę skrzywdzić kibiców, ani pilota i siebie. Johnny też by mi ja...a urwał gydmym mu podstawił Imprezę w kawałkach.W każdym razie napewno odmachamy :)

Przy okazji chciałbym podziękować Forumowiczom, którzy dzisiaj mi pomogli!!!

Mamy "świnki", które nam się teraz kojarzą z jedną Osobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dziekuje Jarmajowi za dojazdowki w tempie ciekawym 8) Nawet Vert nas nie mogl dogonic :mrgreen: Album z fotkami tworze wlasnie takze niedlugo sie pojawi. No a jutro 2 dzien rajdu :D

 

taaaaak :?: :?: :?: a gdzie niby was nie moglem dogonic :?: :?: :?:

jechaliscie jak slimaki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, patrzac na ujecia z Twoich zdjec znaczy sie, ze my stalismy dokladnie nad Toba na moscie.... takich 5 lebkow w koszulkach Subaru :twisted:

 

ja widziałem jakąś ekipę w koszulkach Subaru :twisted: bo na początku stali przy nawrocie na most :). No to ja się pytam, gdzie są foty :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręt wygladal tak ale byl nie widoczny za szczytem i troche sie szybko do niego zblizalismy i pieknym bokiem w niego weszlismy

10079759ti.th.jpg

 

a ze zza zakretu jechal passat a nasz tyl byl na jego pasie to po przetarciu o passata i obrocie o 180 stopni Wiśnia wyglada tak :arrow:

10079772ml.th.jpg

10079783gs.th.jpg

 

Nic sie nikomu nie stalo a Passat przetarty od slupka A do tylu.

 

Gdyby nie ten Passat to bylby to jeden z najpiekniejszych bokow jakie sobie mozna chyba wyobrazic tylko ciekawie byloby na nastepnym zakrecie bo z prawego od razu w lewy przechodzil tak samo ciasny ale mysle ze moglyby to byc 2 super piekne slajdy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl taki watek o wykorzystaniu technik rajdowych na drogach... odpowiedzi same przychodza :roll: Ale widocznie bylo efektownie, a nie efektywnie... szkoda wisni... ale wyklepie sie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael masz w 100% racje. Technika Jarmaja nas "uratowała" w ogole gdyby nie passat to bysmy to ladnie gladko przeszli i pojechali dalej z usmiechami na twarzy.

 

A takie cos spotkalismy na stacji benzynowej :mrgreen:

BMW z nalepka Subaru :mrgreen:

10079727oq.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no jak po tych drozynkach jarmaj by nie zapier....150 tylko 50 to nic by sie nie stalo.wiec technika nie ma tu nic do rzeczy.wczoraj musialem sie mocno spiac co by za nim nadarzyc.hehe

jak widac nawet slynny left foot nie pomogl :mrgreen:

 

jarmaj nie martw sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...