Skocz do zawartości

Rajd Wawelski


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to trafił. Miałem mieć dzisiaj wolne, a tu z firmy dzwonią że muszę przyjechać, bo szef RN naszej firmy postanowił zrobić niespodziankę i sobie dzisiaj wpaść poprzeglądać papiery, a ja muszę przy tym być. :evil:

Sorry chłopaki jestem taki wku...... że nie mam już dzissiaj na nic ochoty.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem swietne miejsce do ogladania na przeciwko was forumowicz coscie pod szkola stali (po tej samej stronie ulicy). Prolog swietny, jestem zdziwiony ze Kuchar tak szybko pojechal i tyle wlozyl Solowowi i Kuzajowi (wiem to tylko prolog). Kuchar chyba dlatego tak szybko pojechal bo scigal sie z dwoma S1600 :) swietne to bylo.

 

+ dla organizatorow, ze nie bylo zadnych opoznien jak rok temu - tam gdzie ja bylem bylo bardzo malo ludzi, bo zablokowali most i nikogo przez niego juz nie puscili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem prosta jak zjezdzali z mostu nawrotke i zakret w wjazd pod most i pozniej zakret (ostry) wchodzacy znow na prosta i sama prosta prowadzaca do galerii kazimierz. A Stec na asfalcie jak zwykle ostro i precyzyjnie i co najwazniejsze widowiskowo.

 

Gr1zly co bylo nie tak u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to trafił. Miałem mieć dzisiaj wolne, a tu z firmy dzwonią że muszę przyjechać, bo szef RN naszej firmy postanowił zrobić niespodziankę i sobie dzisiaj wpaść poprzeglądać papiery, a ja muszę przy tym być. :evil:

Sorry chłopaki jestem taki wku...... że nie mam już dzissiaj na nic ochoty.

Pozdr.

 

No to frakcja warszawska dała ciała na całego - ja się dla odmiany tak wczoaj zepsułem, że dopiero niedawno do pracy dotarłem :mrgreen:.

 

O jeździe do KrK nie ma dziś mowy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rajd już się skończyl bowiem jutro nie dam rady pojechać. Bylo bardzo sympatycznie! Ekipa forumowa dopisala :D (ta z Warszawy też :wink: ) a i atrakcji bylo co nie miara (slyszeliśmy dzwon Beltowskiego :mrgreen: i widzieliśmy efektowny dzwon puga 206 - na szczęście ani zalodze ani kibicom nic się nie stalo choć stali bardzo blisko - znów w nie do końca bezpiecznym miejscu :? :x ).

 

Dlugo byloby wymieniać kto z forumowiczów byl, natomiast chcialbym pozdrowić wszystkich a w szczególności jarmaja, który zabral mnie na poklad swojej wiśni (dzięki :D )!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...