Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Anit! Ależ byly nerwy przy trzecim rzucie! Potem już na luzie i wielkie brawa! Druga Polka też fantastycznie w ostatnim rzucie.

Wcześniej panowie na 800 też pozamiatali w fantastycznym stylu.

 

Mecz Agi z Caro na bardzo wysokim poziomie i to co dzisiaj pokazywała Karolina chyba trochę usprawiedliwia Isię. Cieszy, że mimo porażki widać, że nadal jest w formie. Może dobrze że będzie teraz miała trochę więcej odpoczynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzeba przyznać, że w biegu na 800 m jesteśmy w Europie potęgą. Jutro finał mężczyzn, ciekawe ile i jakie medale zdobędą  :question: Bo, że będzie polskie podium jestem pewien ;)

 

Złoto i srebro !!! Yes, yes, yes !

 

 

Kuciapski na ostatnich metrach to chyba pomyślał, że tam z przodu coś się stało, bo nagle wszyscy zwolnili, więc pobiegł sprawdzić o co chodzi. ;)

Genialny bieg.

 

 

brawo piękny bieg B) , komentatorzy tak się zajęli Kszczotem, że nie zauważyli finiszu Kuciapskiego  :biglol:  :biglol:  :biglol:

Anita trochę nerwów nam zapewniła ale w końcu w pięknym stylu wygrała  :) , Joanna Fiodorow w ostatnim rzucie wywalczyła brąz  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stoję w korku z narodowego.Murawa nie wyglądała źle,może w tv inaczej to widać.

 

Nie wiem jak mogła nie wyglądać źle, skoro piłka podskakiwała na kępach trawy, a nie toczyła się. Trochę to rzeczywiście żenujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie wiem o czym mówicie.Naprawdę nie widziałem żeby zawodnicy mieli kłopoty z poruszaniem się piłki na murawie,a nie siedziałem jakoś szczególnie wysoko.Nie znalazłem też żadnych złych opinii na temat murawy w mediach więc chyba wyolbrzymiacie problem.

 

Co do narodowego, bo to mój pierwszy mecz na tym stadionie, to muszę powiedzieć że to naprawdę piękny obiekt. Widziałem na świecie już kilka, ale nie wiem czy ten nie jest najładniejszy.

Jedynym dramatem jest komunikacja, wjazd i wyjazd zabiera ok. godziny.

 

Co do samego meczu to muszę stwierdzić, że CR7 na boisku robi zdecydowaną różnicę, to piłkarz kompletny.

Szkoda zmarnowanych szans di Marii,bo byłoby więcej bramek.

Fajny doping kibiców Realu i ogólnie świetna atmosfera na trybunach.

 

Bardzo słaby występ Wolskiego w ostatnich 20 min.,całkowicie poza grą.

 

Oby więcej takich imprez w Polsce.

 

Czytam doniesienia z hiszpańskiej prasy i też nic nie ma o "skandalicznej" murawie.

 

Natomiast o fałszywym Ronaldo owszem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zupełnie nie wiem o czym mówicie.Naprawdę nie widziałem żeby zawodnicy mieli kłopoty z poruszaniem się piłki na murawie,a nie siedziałem jakoś szczególnie wysoko.Nie znalazłem też żadnych złych opinii na temat murawy w mediach więc chyba wyolbrzymiacie problem.

Zobacz skrót w telewizji. Wieczorem był tez mecz Lecha chyba w Poznaniu i wydawało mi się, że jest zdecydowanie lepiej. Nie wspominając już o stadionach Premier League, no to inna liga :) Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że do cyklu eliminacji coś poprawia,choć do września trochę mało czasu.

Wybieram się na mecz ze Szkocja w październiku to już pewnie murawa będzie cacy ;)

 

Myślę,że stadiony gdzie cyklicznie odbywa sie liga są staranniej przygotowywane,a tu od przypadku do przypadku.

 

No ale jak już mówiłem z moich obserwacji dramatu nie ma ale chciałoby się żeby murawa dorownala obiektowi.

Wolski w wywiadzie stwierdził:"szkoda trochę murawy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że do cyklu eliminacji coś poprawia,choć do września trochę mało czasu.

Wybieram się na mecz ze Szkocja w październiku to już pewnie murawa będzie cacy ;)

Mówisz, że siatkarze mecz otwarcia MŚ zagrają na trawie ;)  :question:

W pierwszej chwili myślałem, że pomylili flagi. :) Jakby nie było kolejny medal jest. 

Dokładnie to samo pomyślałem.

 

Jeszcze wczoraj Joanna Jóźwik dołożyła brąz. Nie wiem czy zauważyliście, ale zarówno Kuciapski jak i Jóźwik taktycznie biegli bardzo podobnie. Dodatkowo wyszli spod tej samej ręki, trenera Wołkowyckiego. Oboje sprawili wielką niespodziankę. Jak widać wiele ich łączy.

 

A Darcy Ward, przed Speedway Grand Prix w Daugavpils nie przeszedł testu alkoholowego  :biglol:

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do ME, to nie spodziewałem się, że mamy takiego maratończyka. W pierwszej chwili myślałem, że pomylili flagi. :) Jakby nie było kolejny medal jest. 

 

Na 5000m Somalijczyk wygrał z Etiopczykiem, a medale poszły na konto GB i Azerbejdżanu. Takie czasy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murawa na Narodowym jest kładziona na kilka dni przed meczem, a potem zwijania zaraz po. Nigdy nie będzie taka jak na piłkarskich boiskach, które służą klubom. W TV faktycznie wygladała fatalnie (widziałem kilka ostatnich minut) i była bardzo "tępa". Szczególnie dla Hiszpanów to nie było to, do czego są przyzwyczajeni. Ale tez umówimy się ;) To był czysto marketingowy mecz. Dla piłkarzy do odfajkowania i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murawa na Narodowym jest kładziona na kilka dni przed meczem, a potem zwijania zaraz po. Nigdy nie będzie taka jak na piłkarskich boiskach, które służą klubom. 

 

Myślę,że stadiony gdzie cyklicznie odbywa sie liga są staranniej przygotowywane,a tu od przypadku do przypadku.

 

 

czyli tak jak myślałem.

 

 Ale tez umówimy się ;) To był czysto marketingowy mecz. Dla piłkarzy do odfajkowania i tyle ;)

 

Nie do końca.Wielu piłkarzom z "drugiego" składu bardzo zależy żeby pokazać się trenerowi właśnie w takim meczu(np.Wolski) Sam Ancelotti zdaje się stwierdził,że to sla niego wartościowy test.Spotkania przed sezonem to ważny sprawdzian nie zabawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca.Wielu piłkarzom z "drugiego" składu bardzo zależy żeby pokazać się trenerowi właśnie w takim meczu(np.Wolski) Sam Ancelotti zdaje się stwierdził,że to sla niego wartościowy test.Spotkania przed sezonem to ważny sprawdzian nie zabawa ;)

Staszku, to kurtuazja.

 

Cytat:

To nie był mecz Ligi Mistrzów, to nie był mecz ligowy, tylko mecz towarzyski. Oczywiście Real ma teraz dużo meczów. Dopiero co grali o Superpuchar Europy, teraz mają jeszcze mecz o Superpuchar Hiszpanii. Myślami pewnie nie byli w Warszawie - mówił Mario Gomez

 

;)

Robert nie strzelił karnego :(

 

A za chwile finały w Cincinnati i Polska - Chiny w siatkę.

I jak tu sie podzielić ;)

Edytowane przez romek_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zupełnie nie wiem o czym mówicie.Naprawdę nie widziałem żeby zawodnicy mieli kłopoty z poruszaniem się piłki na murawie,a nie siedziałem jakoś szczególnie wysoko.Nie znalazłem też żadnych złych opinii na temat murawy w mediach więc chyba wyolbrzymiacie problem.

 

 

 

Czytam doniesienia z hiszpańskiej prasy i też nic nie ma o "skandalicznej" murawie.

 

 

 

No ale jak już mówiłem z moich obserwacji dramatu nie ma ale chciałoby się żeby murawa dorownala obiektowi.

 

 

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na Gebelsa to ty się nadajesz...

 

Fakt.

 

Jak zwykle interpretujesz na własne potrzeby.Jak z tymi zamachami na WTC ;)  :biglol:

 

Złożę ci do kupy te trzy moje zdania ,bo masz najwyraźniej problemy z czytaniem ze zrozumieniem(2-3 klasa podstawówki) lub złą wolę:

 

TRAWA TAKA SOBIE.(STOP)

ALE NIE DRAMATYCZNA BO SĄ GORSZE(STOP)

CHCIAŁOBY SIĘ ŻEBY TA TRAWA BYŁA RÓWNIE PIĘKNA JAK OBIEKT(STOP)

 

BEZ ODBIORU.

 

Spróbuj to ogarnąć :)

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...