Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Też się zastanawiałem jak to się skończy. Jest nadzieja,że ta szajka zostanie co najmniej naruszona.taką mam nadzieję.

 

Tam powinni wszyscy na czele z Blatterem do pierdla trafić. Jak to się ciągnie faktycznie od początku 90-tych lat, to tam macki będą dalej sięgać.

Za UEFA też bym głowy nie dał, czy tam jest tak idealnie wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo,piękny początek Ligi Światowej :)

 

 

 

Też się zastanawiałem jak to się skończy. Jest nadzieja,że ta szajka zostanie co najmniej naruszona.taką mam nadzieję.

 

Tam powinni wszyscy na czele z Blatterem do pierdla trafić. Jak to się ciągnie faktycznie od początku 90-tych lat, to tam macki będą dalej sięgać.

Za UEFA też bym głowy nie dał, czy tam jest tak idealnie wszystko. 

 

 

Wycofują się wielcy sponsorzy.Mam nadzieję,że wreszcie ktoś dobierze im się do dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie mam tu nic do ugrania i mówiąc z pozycji zwykłego kibica - sam nie wiem, czy chciałbym kamery i powtórki.

Sędziowie i pomyłki są częścią tego sportu. Nie mam pojecia, czy to byłaby zmiana na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

.A złodzieje UEFA na pohybel!!

 

Przyjdzie Kryska na Matyska, o to jestem spokojny. Tyle tylko, że oberwie rykoszetem Platini, który od niedawna tam robi.

 

Hokej to jednak nie jest fussball. To zdecydowanie szybsza gra i tam kamery i powtórki jak najbardziej mają sens.

W piłce wystarczy stworzyć takie coś jak sędziów bramkowych, którzy będą mieli zadanie patrzeć, czy piłka minęła linię, czy nie. I na tym koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na burdel w FIFA?

Dalej wierzycie, że losowane kulki to czysty przypadek? ;)

Hahahh w Polsce nazwano by Cie zwolennikiem teorii spiskowych. Co ty nie wiesz ze to nagrywajacy sa beeee
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co powiecie na burdel w FIFA?

Dalej wierzycie, że losowane kulki to czysty przypadek? ;)

Hahahh w Polsce nazwano by Cie zwolennikiem teorii spiskowych. Co ty nie wiesz ze to nagrywajacy sa beeee

 

 

Nie wciskaj tu polityki.

 

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

No i Blater pozostał.Mam wrażenie ,że jednak tak się to nie skończy

 

 

 

 

A na parkiecie mały dramat:1:2 dla Rosji.Gramy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że sponsorzy zawiążą jakieś porozumienie w celu detronizacji Blattera, chociaż to mało prawdopodobne chyba :(

 

 

Sent with Tapatalk

Wieczór z pucharami. Arsenalu nie widziałem, ale Dortmund a potem Barca na pewno obejrzę ;)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że sponsorzy zawiążą jakieś porozumienie w celu detronizacji Blattera, chociaż to mało prawdopodobne chyba :(

 

 

Sent with Tapatalk

Wieczór z pucharami. Arsenalu nie widziałem, ale Dortmund a potem Barca na pewno obejrzę ;)

 

 

Sent with Tapatalk

Muszę tylko namierzyć gdzie co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...