Skocz do zawartości

Honda Legend SH-AWD - Wasze opinie


OWOC

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolega właśnie nabył legenda z 07r z LPG autko super po mieście trochę wydaje się mułowaty po trasie żeby fajnie jechał trzeba kręcić po obrotach ale ogólnie super jedynie co z Japończyków można porównać to lexsus GS lub LS jeżeli chodzi o audi a8 d3 miałem doczynienia z tymi autami dość awaryjna elektronika szczerze jeździłem wszystkimi z wymienionych autami i wybrał bym lexusa lub honde

 

A czy osoba która wcześniej jeździła 150 konną benzyną będzie miała podobne odczucia?

Dziś widziałem ją w szarym kolorze i jak nie lubię samochodów Hondy tak ta HONDA ma to coś.... B):):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dupowóz.. waży 1860kg więc torpedą na pewno nie jest nawet mimo 295km.. katalogowe 0-100 to coś koło 7,5s

 

Ale coś czuje, że dla kogoś kto jeździ hondą shuttle 2.2 150KM to ta HONDA będzie "torpedowym dupowozem" :D

 

Wczoraj pierwszy raz w życiu prowadziłem BMW.... model e60 520d M/T 2009rok i....

Nigdy stylistyka e60 do mnie nie trafiała i dalej nie trafia, ale to jak to auto jeździ... :wub:

Nie wiem czy to magia znaczka,ale... Mam nadzieje że Legend jeździ trochę podobnie jak BMW :rolleyes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,5.

3,7 już się nie nadaje.

 

Chwila, chyba na odwrot:

3471 cm3 Typ wtrysku: bezpośredni

3664 cm3 Typ wtrysku: wielopunktowy (MPI)

Ma to sens, ta sama moc, nowoczesniejsza technologia potrzebuje mniejszej pojemnosci.

http://www.autocentr...y-3.7vtec-295km

http://www.autocentr...5-v6-vtec-295km

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaję info za honda-legend.pl

jest wątek o kb1 z gazem razem z proponowanymi konfiguracjami

 

Ok, pewnie na autocentrum pisza glupoty. Jednego nie rozumiem, bezposredni wtrysk pozwla uzyskac wieksza moc z danej pojemnosci, a tu na odwrot widze. Silnik z bezsposrednim wtryskiem potrzebuje wieksza pojemnosc by uzyskac taka sama moc jak silnik MPI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem, bezposredni wtrysk pozwla uzyskac wieksza moc z danej pojemnosci, a tu na odwrot widze. Silnik z bezsposrednim wtryskiem potrzebuje wieksza pojemnosc by uzyskac taka sama moc jak silnik MPI.

imo chodziło o zmniejszenie spalania.. legend mając być konkurentem choćby bmw 5 zdecydowanie przegrywał na tym polu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo bliską styczność z tym autem od jakiś 6 lat, kilka dni temu zrobiłem nim ponad 2 tys km w 3 dni.

 

Kawał porządnej techniki, nic się nie psuje, chyba nie ma drugiego auta które ma tyle techniki i gadżetów a jest tak bezawaryjne. Bardzo wygodne auto, napęd daje radę. Komfort jest super, wyciszenie bardzo dobre. Robisz tysiąc kilometrów i nie jesteś zmęczony. Osiągi dobre, autobahnem leci się super. Ogólnie idealne auto autostradowe. Do miasta zbyt wielkie. Jedynie do czego można się przyczepić to do skrzyni, latka lecą, a automat do najszybszych już nie należy.

 

Ogólnie bardzo polecam, kawał porządnego auta, z którego właściciel jest bardzo zadowolony i nie chce wymieniać na żadne nowe audi czy bmw B)

 

Jak masz jakieś pytania jeszcze to wal śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...