Skocz do zawartości

Czy warto kupić teraz?


tolek

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo jeżdzę, ok. 80 tys. w roku. Auto zmieniam co dwa lata; staram sią zmieniać na lepsze. Jestem teoretycznie przekonany do SUBARU w tej chwili. Problem to wysoka cena i do tego chory kurs, po którym importer przelicza cenę. W Niemczech w tej chwili to auto jest o wiele tańsze. Może lepiej poczekać do maja i kupić w Berlinie?

Drugie pytanie: od kogo kupić? Mam bardzo złe doświadczenia z dealerami. Zdarza się, że oszukują przy zakupie i okradają też potem podczas przeglądu okresowego. Moje złe dośiadczenia dotyczą na razie innych marek. Ja chciałbym tak: ja kupuję samochód i daję dealerowi zarobić a potem on traktuje mnie uczciwie kiedy jeżdzę do serwisu. Są tacy dealerzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę żę SIP jest uczciwy i rzetelny i nie oszuka cię. A co do cen to znawcą nie jestem ale chyba "o wiele' tańsza niż u nas to ona nie jest.

 

chodzi o oszustwa ze strony sprzedawcow, a nie importera... a co do ASO Subaru, to tez kraza (na forum) niezbyt przychylne opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest wydawać opinię na temat czegoś czego się nie zna. Nie gadałem z Dyrekcją na realu i nie wiem jak serwisują samochody dlatego moze nie będę wyrażał już opinii. Myślę że każdy dealer chce zarobić - pewnie SIP także. Cóż - albo zaryzykujesz albo uciekasz gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dotychczasowe rady i liczę na dalsze. Teraz jeżdżę "dobrym" autem, ale jestem rozczarowanym. Auto jest awaryjne (fatalny montaż). Jestem rozgoryczony, bo kilka dni temu autoryzowany serwis okradł mnie: wlali mi tańszy olej i nie wymienili klocków, chociaż zapłaciłem za wszystko. Sorry, ale zapier...am cały tydzień i nie chce mi się stać nad mechanikiem z serwisu kiedy robi mi przy aucie. Jeśli chodzi o ceny: podobno SUBARU FORESTER RINSPEED kosztuje w Niemczech 35790 EUR brutto. A to jest niewiele jat na tak wypasioną wersję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

Tolku, przykro słyszeć takie opinie i współczuję Ci takiego właśnie trafienia. Zapewniam Cię, że w przypadku Subaru jest inaczej. Dealerzy mają pełną świadomość elitarności marki i odpowiadją wymaganiom klientów. Jeśli chodzi o zakup w tym jescze roku, to o ile jesteś zainteresowany zakupem "ciężarówki" przypominam, że jest to ostatniaokazja na odliczenia40% wartości pojazdu w pierwszym roku. Jeżli chodzi o warunki zakupu, to nie nastawiałbym się na zmianę cen, chyba że na wyższe. Poza tym napisz mi na priv. jaki masz samochód, postaram się przyjąć go jako część zapłaty za auto nowe, rozliczając go w godnej cenie.

Pozdrawiam

Subaryta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum potencjalnego (mam nadzieję, że niedługo rzeczywistego) posiadacza prawdziwych aut ! Dobra rada: skorzystaj z oferty Subaryty-sam tak zrobiłem i z niecierpliwością czekam na odbiór Legacy.Zamieniłem X-Traila (z silnikiem do wymiany na gwarancji) na nówkę w cenie unijnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...