Skocz do zawartości

Wymiana bateryjki w kluczyku fabrycznym


lookita

Rekomendowane odpowiedzi

Co mi grozi,jesli stara baterie z kluczyka zapasowego wyjme i zaloze nowa?Czy bede musial cos odkodowywac,jechac do ASO?MAm glowny klucz,dziala ,ale w zapasowym,na wakacjach niestety,okazalo sie,ze nie dziala bateria.Nie probowalem nic wymieniac,po prostu wole wiedziec,zanim cos zakoduje i nawet glownym,dzialajacym kluczem nie odpale auta.Prosze o podpowiedzi,ewentualnie,uwagi,czy taka wymiana nie kryje w sobie jakiegos haczyka ;-)Uprzejmie dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałem u siebie w obu kluczykach, pierwszy w ASO bo jak Ty, nie byłem pewien. Drugi wymieniłem sam bo widziałem jak gość w ASO rozkręcił kluczyk i wymienił baterie, nic sie nie rozkodowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi grozi,jesli stara baterie z kluczyka zapasowego wyjme i zaloze nowa?Czy bede musial cos odkodowywac,jechac do ASO?MAm glowny klucz,dziala ,ale w zapasowym,na wakacjach niestety,okazalo sie,ze nie dziala bateria.Nie probowalem nic wymieniac,po prostu wole wiedziec,zanim cos zakoduje i nawet glownym,dzialajacym kluczem nie odpale auta.Prosze o podpowiedzi,ewentualnie,uwagi,czy taka wymiana nie kryje w sobie jakiegos haczyka ;-)Uprzejmie dziekuje.

 

zmieniaj bez obaw :)

nawet logika wskazuje, że jak już padła bateryjka, to wsadzając nową trudno, żeby coś się odkodowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

...no i rozkrecilem,wymienilem bateryjke,sprawdzilem,centralny dziala i Legar odpala ;-) zatem wymiana samodzielna bateryjki w pilocie fabrycznym-kluczu nie wymaga zadnych dzialan rozkodowujaco-kodujacych,aso nie fatygujemy do tego

 

Wysłane z mojego KM1060 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sherif,ciekawy bylem,czy ktos looknie,ile czasu mi to zalelo :-)))

ano,zeszlo sie...niemniej,juz wiem ;-)

a pytanie nie na temat....jak zabraknie mi paliwa,stane w trasie na pustym baku,to czy jak doleje paliwa nie musze odblokowywac kompa?chodzi o sonde lambda...w corollce tak bylo,w civicu nie...nie chce testowac,ale moze komus sie tak trafilo?;-)

 

Wysłane z mojego KM1060 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pytanie nie na temat....jak zabraknie mi paliwa,stane w trasie na pustym baku,to czy jak doleje paliwa nie musze odblokowywac kompa?chodzi o sonde lambda...w corollce tak bylo,w civicu nie...nie chce testowac,ale moze komus sie tak trafilo?;-)

nie.

ja testowalem pojemnosc zbiornika, jechalem na trasie tak dlugo az sam stanal, mialem w bagazniku 10l benzyny w 2 kanistrach i jak stanal, zgasl to juz nie odpalil. dopiero jak nalalem paliwa.

wiem, ze na rezerwie zrobie ok70km z pustakiem pod pedalem gazu (na podcisnieniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dla potwierdzenia dorzucę:

W legacy IV można normalnie wymienić baterię, odkręcamy śrubkę PH00 (mały krzyżak), wymieniamy baterię CR1620 3V, zakręcamy i wszystko działa jak należy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  , jestem nowy , jeżeli chodzi o wymianę baterii w pilocie to w japończykach nie ma problemu , nawet po kilku latach nieużywania pilota  mozna wymienić baterię na nową  i nie  rozkoduje sie-najpierw trzeba wyjąć kluczyk metalowy z obudowy , lekko podważyć obudowę  i założyc nowa baterę -przetestowałem to w Toyocie avensis  oraz w Subaru Forester XT wszystko działa Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...