Skocz do zawartości

Ile szt. SpecB w Polsce?


exit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim miejscu, i że przede wszystkim ktoś będzie w stanie udzielić mi rzeczowej odpowiedzi. Mianowicie: ile zostało wyprodukowanych Legacy H6 SpecB ogólnie, ile przeznaczonych na rynek europejski, a ile udało się sprzedać w Polsce (ewentualnie w jakich odmianach).

Byłbym wdzięczny za jakieś informacje.

 

Pozdrawiam

Łukasz, szczęśliwy posiadacz Legacy SpecB AT MY09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj na wątku:

 

http://www.forum.sub...upa-operacyjna/

 

Zasadniczo tam chyba już kiedyś padło to pytanie.

 

Strzelam 5000-6000 ogólnie wyprodukowanych. Śmiem podejrzewać, że co do ilości wyprodukowanych to Dyrekcji będzie się ciężko wypowiedzieć. Prędzej co do wyników sprzedaży.

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile udało się sprzedać w Polsce (ewentualnie w jakich odmianach).

 

 

Podejrzewam, że w latach MY06 -MY09 były to pojedyncze sztuki. Na pewno mniej niż STI w analogicznym okresie. W innym wątku Sz. Dyrekcja podawała wyniki sprzedaży poszczególnych modeli w talach 2006 - 2012 ale Legacy Spec B nie było oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
ile zostało wyprodukowanych Legacy H6 SpecB ogólnie, ile przeznaczonych na rynek europejski, a ile udało się sprzedać w Polsce (ewentualnie w jakich odmianach).

Co do ogólnie wyprodukowanej ilosci Spec B, jak również odnośnie sprzedaży tych wersji w całej Europie nie mam informacji.

Ile w Polsce - poszukam. Tak czy inaczej było ich w kraju niewiele ( akcyza !).

 

Pozdrowienia

 

szczęśliwy posiadacz Legacy SpecB AT MY09.
:) ( eksploatowny przez lepszą połowę )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Dyrekcja powiedział:exit powiedział: szczęśliwy posiadacz Legacy SpecB AT MY09. ( eksploatowny przez lepszą połowę ) ? nie bardzo wiem jak to rozumieć

Posiadam Spec B A/T. Ale właściwie to posiada moja lepsza połowa.

 

Co do liczb - spec B najwidocznej było w Polsce sprzedawane w ilościach absolutnie homeopatycznych.

Nie jestem wprawdze na 100% pewny, czy nie ma gdzieś małej róznicy, lecz wszystko wskazuja na to, że było sprzedanych ok. 20 sztuk.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczęśliwy posiadacz Legacy SpecB AT MY09.

:) ( eksploatowny przez lepszą połowę )

? nie bardzo wiem jak to rozumieć

Może jako dywagacje na temat klasycznego dylematu współmałżonka :question:

Czyli jak posiadać i nie posiadać zarazem ;):mrgreen:

 

Czyli to tak jak być i nie być zarazem???

 

Ja również dołączam się do prośby o podanie ilości sprzedanych spec.B :)

 

Generalnie szanowna Dyrekcjo czy jest możliwość podania takich danych dla wszystkich modeli przede wszystkim tych topowych marki Subaru?

Bo mnie interesuje ile sprzedało się imprez gd głównie w wersji STi w latach 2001 - 2007 :)

Wiem że czarnych limitedów STi sprzedano 3 sztuki w SIP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Spec B A/T. Ale właściwie to posiada moja lepsza połowa. Co do liczb - spec B najwidocznej było w Polsce sprzedawane w ilościach absolutnie homeopatycznych. Nie jestem wprawdze na 100% pewny, czy nie ma gdzieś małej róznicy, lecz wszystko wskazuja na to, że było sprzedanych ok. 20 sztuk. Pozdrowienia

 

No to teraz nie wiem, czy wyprowadzać samochód z garażu i narażać go na zagrożenia miejskiej dżungli ^_^:D Toż to przecież UNIKAT! :thumbup:

Dziękuję bardzo za podane informację. Czy mogę pomarudzić jeszcze o dokładne rozbicie na sedan - kombi, bo z tego co wiem to wszystkie na Polskę szły w AT?

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję samochodu Szanownej Współmałżonce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Czy mogę pomarudzić jeszcze o dokładne rozbicie na sedan - kombi, bo z tego co wiem to wszystkie na Polskę szły w AT?

Niestety nie mam jednoznacznego podziału na sedan / kombi - musiałbym analizować dokładne statystyki na podstawie kodów producenta. Wgląda na to, że ilosci były podobne. Sprzedawane były zarówno A/T, jak i M/T.

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam jednoznacznego podziału na sedan / kombi - musiałbym analizować dokładne statystyki na podstawie kodów producenta. Wgląda na to, że ilosci były podobne. Sprzedawane były zarówno A/T, jak i M/T. Pozdrowienia

Będę wdzięczny za te informację i oczywiście dziękuję za podjęcie tematu :bowdown:

 

Trochę z innej beczki: czy mogę żądać/prosić firmę (JM Auto), która serwisowała mój samochód o udostępnienie jego historii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosić firmę (JM Auto), która serwisowała mój samochód o udostępnienie jego historii?
Jeżeli jesteś właścicielem pojazdu; tak. Mogą jednak nie udostępnić np. kwot i cen, a jedynie czynności i zabudowane materiały. Co do danych poprzednich właściceli, wiadomo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...