Jump to content

Utwardzone gniazda zaworowe w forku

kulbit
 Share

Recommended Posts

Маrka: FORESTER (S11) Region: Europe Ster: LHD Data: 2007/02/08 Rok modelowy: E ('07MY) Applied: SG5EL2W Option EL : 93 Kolor: URBAN GRAY METALLIC (45A) Kolor wykoń.: OFF BLACK (C20) BODY: WAGON (W) ENGINE: 2.0L EMPI DOHC NA & LPG (204) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: MANUAL TRANSMISSION (MT) GRADE: 2.0X (20X) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S) DESTINAT: LHD (LH)

Ten Forek ma utwardzone gniazda zaworów...

...ja też miałem utwardzone gniazda zaworów. Jednak luzy nie były regulowane przez poprzedniego właściciela i kupiłem samochód z wypalonymi gniazdami. Więc wszystko zależy od stanu danego egzemplarza...

Mam pytanie czy w moim forku 2.0 XT MY03 tez trzeba regulowac luzy na zaworach ??

Trzeba kontrolować a potem ewentualnie regulować. Częstotliwość zależy od tego czy masz lpg.

Tutaj link: http://www.forum.sub...a-zaworow-dohc/

nie za wiele tam info moze ktoś tak podpowie jakie sa objawy nieprawidłowego luzu na zaworach ??

hmm to nie wiem czy mam sie martwić ale po ostaniej regulacji gazu zaswiecił mi check i jeszcze nie miałem kiedy podjechac i sprawdzic co go boli :( tylko mni nie mruga a swieci sie ciągle .....

A czy ten Forek ma lepsze gniazda?

JF1SG5LW47G122318

tak ma,

VIN: JF1SG5LW47G122318 Маrka: FORESTER (S11) Region: Europe Ster: LHD Data 2007/02/10 Rok modelowy: E ('07MY) Applied.: SG5EL2W Option.: EL .: 93 Kolor.: URBAN GRAY METALLIC (45A) Kolor wykoń.: OFF BLACK (C20) BODY: WAGON (W) ENGINE: 2.0L EMPI DOHC NA & LPG (204) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: MANUAL TRANSMISSION (MT) GRADE: 2.0X (20X)

• 1 month later...
  • 3 years later...

Witam, czy w tym Legacy 3.0 sedan 2005 JF1BLELU56G016632 są utwardzone gniazda zawodowe? Najprawdopodobniej wydmuchałem uszczelkę pod głowicą więc będzie wyciągany motor, będzie to okazją aby przygotować go od razu pod LPG

Z góry dziękuję z odpowiedzi