Skocz do zawartości

Utwardzone gniazda zaworowe w forku


kulbit

Rekomendowane odpowiedzi

Маrka: FORESTER (S11) Region: Europe Ster: LHD Data: 2007/02/08 Rok modelowy: E ('07MY) Applied: SG5EL2W Option EL : 93 Kolor: URBAN GRAY METALLIC (45A) Kolor wykoń.: OFF BLACK (C20) BODY: WAGON (W) ENGINE: 2.0L EMPI DOHC NA & LPG (204) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: MANUAL TRANSMISSION (MT) GRADE: 2.0X (20X) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S) DESTINAT: LHD (LH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Forek ma utwardzone gniazda zaworów...

 

...ja też miałem utwardzone gniazda zaworów. Jednak luzy nie były regulowane przez poprzedniego właściciela i kupiłem samochód z wypalonymi gniazdami. Więc wszystko zależy od stanu danego egzemplarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w moim forku 2.0 XT MY03 tez trzeba regulowac luzy na zaworach ??

 

Trzeba kontrolować a potem ewentualnie regulować. Częstotliwość zależy od tego czy masz lpg.

 

Tutaj link: http://www.forum.sub...a-zaworow-dohc/

nie za wiele tam info moze ktoś tak podpowie jakie sa objawy nieprawidłowego luzu na zaworach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten Forek ma lepsze gniazda?

JF1SG5LW47G122318

 

tak ma,

 

VIN: JF1SG5LW47G122318 Маrka: FORESTER (S11) Region: Europe Ster: LHD Data 2007/02/10 Rok modelowy: E ('07MY) Applied.: SG5EL2W Option.: EL .: 93 Kolor.: URBAN GRAY METALLIC (45A) Kolor wykoń.: OFF BLACK (C20) BODY: WAGON (W) ENGINE: 2.0L EMPI DOHC NA & LPG (204) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: MANUAL TRANSMISSION (MT) GRADE: 2.0X (20X)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...