Skocz do zawartości

Telewizory LCD


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego LCD najlepiej 46 cali, ma ktoś może jakieś namiary na jakąś stronę lub firmę gdzie się znają na rzeczy i mają dobre ceny, może ktoś coś z doświadczenia wie i może podpowiedzieć, coś polecić. :roll: Rozptrauje w sumie tylko Sony i Philipsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, poszukałem w loewe i nie znalazłem nic większego niż 37 cali a poza tym za 36000 tys złotych :shock: :D

 

Korton, Philips ma niby teraz najlepsze LCD z systemem cos tam ami pure light czy coś takiego, wszędzię je polecają.

 

mati, no wiem, ale co mam zrobić, hamulce jeszcze jako takie mam :| a telewizor by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, ale oni są tylko w Poznaniu Warszawie i chyba Krakowie, opdada

Do berlina masz dwa kroki. A KOpehaga! Tez bliziutko! Ty masz za dobrze!

 

 

http://www.bang-olufsen.com/web2/system ... prodid=561

 

A w ogole nie badz frajer i rzutnik kup i zwijany ekran. rzutnik wieszasz pod sufitem, ekrantez i gitara, wielki egran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił dokładnie to, co proponuje arno - zwijany ekran + projektor. Nie mówię o Barco za 100K+, a o czymś do zastosowań domowych. Wyjdzie Ci taniej, niż LCD, efekt dużo lepszy (zamiast obazu o wielkości 46", zrobisz sobie np. 80") i dodatkowo jedna rzecz: poczucie, jakbyś był w kinie. To jest naprawdę niesamowite, bo projektor właśnie to powoduje...

 

Natomiast jeśli to ma być LCD, to ja mam zaufanie do samsunga. Kupowałem ostatnio LCD do sypialni (mniejsze - 26") i jestem z tego samsunga bardzo zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - zagadka. Od kogo Loewe kupuje panele LCD, zwłaszcza do większych ekranów??

Nie, nie od Sharpa, który jest jego współwłaścicielem. Od Samsunga.

Tak więc jeśli wydaje się komuś, że kupuje niemiecką jakość, niech to sprawdzi.

 

Ja sam mam Sharpa GA6E uważam, że jest OK

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - zagadka. Od kogo Loewe kupuje panele LCD, zwłaszcza do większych ekranów??

Nie, nie od Sharpa, który jest jego współwłaścicielem. Od Samsunga.

 

No to już wiem, dlaczego ten mój samsung ma taki ładny obraz :D.

 

Chociaż pewnie tu w grę wchodzi przypadek mondeo i jaguara, opisywany w Top Gear - części niby te same, ale... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem tu, napisz do sprzedawcy, facet ci doradzi to co jest dobre, a nie najdrozsze. Jestem naprawde zadowolony, telewizor mialem na drugi dzien w domu i jeszcze dodali mi gratisy, pare filmow na dvd jakis plecak itp. Bron boze nie kupuj w jakims media markcie czy innym sklepie dla idiotow, maja przebitki nawet o 100% :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że pytanie was o zdanie to nie najlepszy pomysł, tak zamąciliście w głowie że masakra, a już prawie bym philipsa kupił. Gdzie można się coś na temat tych projektorów dowiedzieć. Ale jak to się sprawdza w codziennym użytkowaniu, oglądanie wiadomości i itp. Podobno w takich projektorach to się jakieś żarówki szybko przepalają a nowe kosztują, że hoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w takich projektorach to się jakieś żarówki szybko przepalają a nowe kosztują, że hoho

 

Zależy co rozumiemy przez "szybko". Dajmy na to, że masz TV włączony przez 5h dziennie (przeciętnie), żarówka starcza przeciętnie na 3000h (producenci podają te dane + projektory mają własne liczniki zużycia w godzinach) . Wychodzi z tego bitych 600 dni oglądania. Czy to dużo, czy mało, to sam oceń. Generalnie - sprawdź dane techniczne projektorów, długość działania żarówki, a jak już wybierzesz 2-3 do ostatecznej analizy, ustal w serwisie, ile kosztuje tak żarówka i zastanów się, co wolisz: czy LCD, które będzie jednorazowym wyższym wydatkiem, czy projektor, któr będzie Cię kosztował parę złotych co jakiś czas, ale nawet wiadomości będziesz miał jak w kinie :twisted:.

 

[EDIT] Tu masz zestawienie, które powinno Ci dać pogląd na sprawę: ZESTAWIENIE

 

Nie znam tego sklepu, nie kupowałem tam, ale rząd wielkości cen da się z tego ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te chamy specjalnie tak produkuja zeby co dwa lata wymieniac. W Barco maja specjalny dzial, ktory dba o to, zeby matryca poadala po dwoch/trech latach - a to sprzet drozszy, studyjny. Caly czas pracuje. Dwa lata dla zarowki, to okrutnie mało jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem ostatnio LCD do sypialni (mniejsze - 26") i jestem z tego samsunga bardzo zadowolony...

 

Gdzieś czytałem, że ludzie mający TV w sypialni uprawiają seks 5 razy rzadziej niż tacy bez TV :mrgreen:

 

Myślę więc Przemeq, że Twe zadowolenie jest tymczasowe 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, załamaliście mnie... To Wy tylko w sypialni seks uprawiacie? :shock:

 

:twisted:

 

PS. Poza tym, jak sądzę, te statystyki dotyczą małżeństw, czy długoletnich związków, w których z czasem TV zastępuje współżycie. A ani jedno, ani drugie mnie nie dotyczy :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podobnie jak Przemeq byłbym za zakupem projektora. Czas pracy ok. 3000h to tylko pozornie mało. Też tak myslałem przy zakupie. Sam korzystam z takiego rozwiązania od dwóch lat i projektor zdążył się postarzeć technologicznie (nowe rozwiązania na rynku), a do smierci lampy brakuje mu jeszcze 2100 godzin. Zamiast lampy kupię za ok. 2-3 lata poprostu nowy projektor. A oglądanie filmów z projektora, na 100 calowym ekranie to calkiem inna bajka :mrgreen: niż na plaźmie i LCD z 42 calowym ekranem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...