Skocz do zawartości

Co znaczy G3X?


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego Justy ma w nazwie G3X? Nie wydaje mi sie, zeby to bylo jakos powiazane z el. technicznymi....chociaz czort wie. Jak wpisalem w yahoo haslo "G3X" to mi wyszukalo cos takiego:

http://chemistry.anl.gov/compmat/g3xenergies/G3XEnergiesofAtomicSpeciesandSpin.htm

http://ojps.aip.org/getabs/servlet/GetabsServlet?prog=normal&id=JCPSA6000118000011004849000001&idtype=cvips&gifs=yes

 

Jakoze chemia mi nie lezy, to nie mam zielonego pojecia co to znaczy. Moze ktos z Was bedzie wiedzial? Z gory dziekuje za jakiekolwiek wyjasnienia...

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak trochę nie na czasie, ale rozszyfrowania G3X można szukać w "Auto Motor i Sport" z grudnia:

 

"Jak należy odczytywać symbol G3X? G to Global Platform, 3 - japońskie określenie segmentu B, a X oznacza Crossover Vehicle, czyli połączenie w jednym samochodzie cech auta miejskiego, minivana oraz SUV-a."

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ten akurat nie. autor tegoż artykuło mówi, że: "Justy to nie Subaru".

ale nie zawsze tak było. moje jest "rasowe" :). a że nie bokser? no kurde jak z trzech cylindrów zrobić boksera? byłoby dwóch na jednego, a tak nie wolno.

 

spróbuję w jakieś 2 tygodnie wyrobić się z dowodami :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to system napędu na trzy koła z czwartym wleczonym ............... na lince od ręcznego. Jeżeli wleczone koło to tylne lewe, to jako element stabilizujący sadzamy teściowo z tyłu po prawy stronie ..... i vice cersa.

Dokładny opis technologii napędu na trzy koła oraz wrażenia z jazdy testowej takim pojazdem, znajduje się w Plejadach nr 3 na ostatniej stronie - zapraszam.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....PLEJADY nr. 3 :?: a kiedy wyszly :?: :?: :arrow: chce sprawdzic szybkosc naszej poczty polskiej :? ..........

 

pozdr. mk.si

 

Trudno powiedzieć czy już wyszedł, ponieważ jest to kwartalnik spóźniony zazwyczaj o kwartał ( nie bez mojej winy )

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...