Skocz do zawartości

Alarm X-SAFE XS02MDS CAN - ryglowanie drzwi po ruszeniu


Patryk77

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Wyczytałem w instrukcji, że jest patent w tym alarmie, że po przekroczeniu 2500 rpm drzwi mogą się same ryglować.

Czy ktoś ma tę funkcję aktywną? W instrukcji tez pisze, że może to być niedostępna opcja...

 

Myślę, że jest to temat do konfiguracji. Czy umiejscowienie przycisku serwisowego alarmu jest standardowe? Jeśli tak, to gdzie on się znajduje?

 

Dzięki i pozdrawiam,

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk serwisowy u mnie jest poniżej złącza CAN (tam gdzie są bezpieczniki wewnątrz kabiny). Jest to okrągły czarny guzik, średnica ok. 1 cm.

 

Rozszerzając temat - czy ktoś ma namiar na magika ogarniającego ten alarm w okolicach Jeleniej Góry, względnie Wrocławia?

 

OT. Uff. myślałem, że tylko ja mam ten alarm zainstalowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo - poszukam.

A czy Tobie to ryglowanie działa?

 

Może zadzwoń do firmy-sprzedawcy x-safe i zapytaj gdzie możesz znaleźć najbliższy serwis?

U mnie nie działa, ale nie chcę tej funkcji. Mam jakąś fobię. Wiem, że jakby co to się ma otworzyć ale nie ma co kusić. Jakby co to można sobie zamknąć przełącznikiem w drzwiach.

 

Firma sprzedawca x-safe dała mi nazwisko (nawet nie nazwę firmy) i numer telefonu (bez adres) - pełna profeska, nie ma co. Taką mam teraz tendencję, że zanim dam auto do warsztatu to wolę podpytać a tutaj jest to niemożliwe, więc wolałbym kogoś z polecenia kto nie zdziera i jest godny zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odgrzewam kotleta.

 

Dziś zabrałem się za ten temat i udało mi się aktywować zamykanie drzwi po ruszeniu (po osiągnięciu 2500 RPM), podwójne ryglowanie, sygnalizację zamknięcia/otwarcia. Istnieje takze mozliwość aktywacji DFBS - dodatkowej funkcji blokady silnika oraz infoGPS.

 

W momencie zgaszenia auta drzwi otwierają się automatycznie. Po zamknięciu przy uruchomionym silniku otworzyć możemy poprzez przycisk drzwi.

 

Jako, że wiele osób mówi o tym alarmie "profi", wejście w tryb serwisowy udostępnię PW. Załączam plik z funkcjami, na podstawie którego pracowałem (poprzedni model xs01). W 3-mieście jestem w stanie pomóc z aktywacją.

 

1278515746instrukcja_montazu_X_SAFE01DDS2V96.pdf

Edytowane przez Batik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Gdynia Mały Kack, często bywam Osowa i Wrzeszcz. Teraz to pracy na 10-15 min bez komplikacji.

 

Masz biały przycisk/diodę z lewej strony kolumny kierowniczej?

 

Co trzeba zrobić --> PW

Właśnie, mógłbyś mnie oświecić i napisać do czego służy ten tajemniczy mrugający przycisk?

Pozdrawiam, a wogóle to widuję Cię często na drodze w Forku. Nie widziałem świnki...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 tygodni później...

Nie mogę znaleźć tej instrukcji :(

 

To co znalazłem to sposób wejścia w tryb serwisowy, wysłany do was obu na priv. W 3-mieście i okolicach jestem w stanie się tym pobawić. W trybie serwisowym mamy z 10 ustawień, m. in.:

 

1. Dźwięk w momencie otwierania/zamykania,

2. Podwójne ryglwanie

3. Odcięcie zapłonu

4. Podwójne ryglowanie itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2019 o 16:59, Batik napisał:

Nie mogę znaleźć tej instrukcji :(

 

To co znalazłem to sposób wejścia w tryb serwisowy, wysłany do was obu na priv. W 3-mieście i okolicach jestem w stanie się tym pobawić. W trybie serwisowym mamy z 10 ustawień, m. in.:

 

1. Dźwięk w momencie otwierania/zamykania,

2. Podwójne ryglwanie

3. Odcięcie zapłonu

4. Podwójne ryglowanie itp

 

Hej, też bardzo proszę o instrukcję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...