Skocz do zawartości

Puchar Wiosny AK Polski


edek2006

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, kiedys tylko dla przyjezdnych robili takie wyjątki, ale nasmaruje maila zaraz, obaczymy.

 

To od razu dam ogłoszenie - wstępnie szukam pilota z własnym kaskiem. Jakby ogarnial itinerer i wiedział o której trzeba wjechać na pekac to już w ogóle bajka ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy bk nie mozna przed startem zrobic? Na Monte i na innych takich kjs raczej mozna przed startem rano tez zrobic... Moze jutro przedzwonie i sie dowiem

Co my byśmy bez Ciebie zrobili :D

Wygramy i potem bedzie ze konkurencji nie było ze sro ze sramto a tak dawac leszcze bedziem was klepac równo! prawda Marecki?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castrol i Darek w regulaminie uzupelniajacym jest napisane ze badanie techniczne dla "przyjezdnych" mozliwe w niedziele od 6.30 rano.

Z info jakie udalo mi sie zaczerpnac (ale nie od organizatora) powinna przejsc taka sytuacja ze w zwiazku z tym ze jestesmy na zawodach poza wawa w dniu badania to mozemy zrobic je w niedziele...

Ja sie tylko zastanawiam czy civic przezyje wyryp na zeraniu... ? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy bk nie mozna przed startem zrobic? Na Monte i na innych takich kjs raczej mozna przed startem rano tez zrobic... Moze jutro przedzwonie i sie dowiem

Co my byśmy bez Ciebie zrobili :D

Wygramy i potem bedzie ze konkurencji nie było ze sro ze sramto a tak dawac leszcze bedziem was klepac równo! prawda Marecki?!

Psychika im siada, ale wcale się nie dziwię, ciągle tylko te odległe pozycje. :biglol: A o nasz wynik możemy być spokojni. :yahoo:

 

Ja sie tylko zastanawiam czy civic przezyje wyryp na zeraniu... ?

Z tego co pamiętam to jeden zakręt jest niefajny, a z resztą to jakiegoś dramatu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy weekend:

 

http://www.automobil...wiosny2013.html

 

Ja i dario 007 już zapisani. W klasie dopiero 5 aut a liczę na większą konkurencje.

No, no Marku - zaszalałeś - gratulacje. Te nieszczęsne 8,24sek które brakło to jak nic wina pilota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy weekend:

 

http://www.automobil...wiosny2013.html

 

Ja i dario 007 już zapisani. W klasie dopiero 5 aut a liczę na większą konkurencje.

No, no Marku - zaszalałeś - gratulacje. Te nieszczęsne 8,24sek które brakło to jak nic wina pilota ;)

Darek spisał się na medal ja tylko na drugie miejsce. Fajna impreza jak to KJS - y w AK Polskim, dużo fajnych dziewczyn, czyli mile spęzona niedziela Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych znajomych. Nie wiem jak będzie, ale mamy chrapkę na Brbórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...