Skocz do zawartości

Jubileuszowy X Zlot Plejad Subaru 2013


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmm, maybe ;)

 

Juz doszedłem o co moze chodzić. Na przedostatnim PKC wpisali mi zamiast 16.23 - 15.23. Nie poprawialem bo doszedłem do wniosku ze ślepy sie zorientuje że to czeski błąd skoro z wcześniejszego wyjeżdzałem 15.53 :( No nic najważniejsze że zabawa była przednia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo jeszcze raz gratulacje!

 

Dziekuje Wam wszystkim !

To było niesamowite przeżycie :D

Tylko 3 taryfy i to na najprostszych próbach i przedostatnie miejsce w klasie ale nie wynik jest ważny tylko atmosfera a ta byla swietna !

 

Do zo za rok!

 

 

Btw... Edwin wyslij mi na maila Carlosa... Budzik sobie zrobie :D

Edytowane przez saszynski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zajął moja miejscówkę, to znaczy 5-te miejsce w Generalce :)

 

. Na przedostatnim PKC wpisali mi zamiast 16.23 - 15.23. Nie poprawialem bo doszedłem do wniosku ze ślepy sie zorientuje że to czeski błąd skoro z wcześniejszego wyjeżdzałem 15.53

 

Aleś mnie rozbawił ! A pomylić Seja z Imprezą turbo to nie czeski błąd :P

Sie musisz jeszcze dużo nauczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechalismy do domu. Nie mam na razie siły na pisanie wypracowan, ale krótko powiem ze były to chyba najlepsze plejady, zarówno pod katem organizacyjnym, krajobrazowym, sportowym i oczywiście towarzyskim.

 

Co chwile łapie sie na tym ze mi sie gęba cieszy bo coś sobie przypomnialem. Dobrej forumowej ale przyjaznej szydery było aż nadto :lol:.

 

PREMO jeszcze raz gratki !!!!! Zasłuzyles na to miejsce jak nikt inny. Walka miedzy nami na dziesiąte sekundy w autach to norma ale roznice po kilka dziesiatych na rowerach, gokartach czy quadach :) - rewelacja :)

Fajnie ze dołączyli do nas jeszcze inni min Apacz, DamianByczek, eMTi i cielismy sie większa grupą

 

Auto "Hołek" miażdży cyce !!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przerwa, która trwała jakby nie było ponad dwa lata odcisnęła swoje piętno. Jeśli czas pozwoli to chciałbym powalczyć trochę w tym roku o jakieś punkty. Do Ciebie beben sporo mi brakuje ale miejsce w pierwszej 5 jest osiągalne.

Jedynie musi być czysto, W tym roku na samych karach i błędach (np. dodatkowa ósemka ;-) ) straciłem ponad 30 sec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótko powiem ze były to chyba najlepsze plejady, zarówno pod katem organizacyjnym, krajobrazowym, sportowym i oczywiście towarzyskim.

Fajno, że szosowa ma takie super wspomnienia. Znaczy też miło wspominam tegoroczny wypad, ale wygląda na to ze różnice pomiędzy trasami były bardzo znaczące. Oczywiście mam na myśli aspekt organizacyjny i traktowanie uczestników. Aż czasem ciężko uwierzyć, że to ta sama impreza była i wpisowe wynosiło tyle samo. :(

Jechałem tur-szos i myślę, ze był to ostatni raz. Przechodzę na szosową od następnego razu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstąpiłem z moim Legasiem na Plejady po raz pierwszy i niestety jako widz. Spotakłem kilku znajomych i spędziłem tych kilka krótkich chwil towarzysko. Powiem wam wszystkim. Jesteście mistrzami świata.Tyczy się to organizatorów jak i uczestników. Jeździłem wcześniej Land Roverami i byłem na kilku zlotach. Myślę, że tamta ekipa może się uczyć od was organizacji i spędzania czasu na takich imprezach. Mogę głośno powiedzieć, że jestem dumny z tego, że jestem posiadaczem Subaru. Jestem dumny dzięki Wam bo Wy tworzycie tą markę. Jesteście mistrzami.

Edytowane przez lakoni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...