Skocz do zawartości

Jubileuszowy X Zlot Plejad Subaru 2013


guma

Rekomendowane odpowiedzi

too jak się już tak chwalicie tym dopieszczaniem to zna ktoś może chemie aby na chwile przystopować rudą bo mnie koło wlewu zaatakowała....? inaczej będe w rust style....oczywiście w kontekście plejad pytam :P

 

walnij se na wlew naklejkę tjuningową z Tesco ;):P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A pro po polerki etc - mój 3dni majowe był pieszczony i efekt na białej perle jest niesamowity

nic mi nie mów, ja siedziałem nad furą tyle czasu, że przy zamkniętym garażu nie wiedziałem, kiedy jest noc, a kiedy dzień... A jeszcze przed robotą jakieś drzewo zarzygało mi żywicą furę i samo glinkowanie (a glinka totalnie nie działała na żywicę) zajęło mi 6h :th_dash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po polerki etc - mój 3dni majowe był pieszczony i efekt na białej perle jest niesamowity

nic mi nie mów, ja siedziałem nad furą tyle czasu, że przy zamkniętym garażu nie wiedziałem, kiedy jest noc, a kiedy dzień... A jeszcze przed robotą jakieś drzewo zarzygało mi żywicą furę i samo glinkowanie (a glinka totalnie nie działała na żywicę) zajęło mi 6h :th_dash:

 

Ja miałem pełno smoły ale z małego doświadczenia wiem, że żywica to kawał orzecha do zgryzienia...

P.S "Glinkowanie" to najgorsza robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, nowy zarejestrowany :) . trasa szosowa turbo 155/ romin1/gumiak

 

witam wszystkich, nowy zarejestrowany :) . trasa szosowa turbo 155/ romin1/gumiak

 

w związku z tym pytanie/ czy na końcowym prodrive przechodzi czy wywalają do outlaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ramach tjuningu i podnoszenia mocy własnie kupiłem sobie subwoofer do STi :) Wiem, wiem, w Imprezie słucha się wydechu (ten jest akurat mega głośny :ph34r: ), ale w porównaniu do mojego Outbacka sprzęt gra, jak seryjny w Dacii Logan .... :th_dash:

Teraz już muszę sie przepisać do Outlaw :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy turystyk nie ma BT wcale? super.
ma BT i sprawdzają światła, kamizelki, gaśnice i .......opony. Jak doszly do wskaznika to lepiej zmien po BT Edytowane przez dzioba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...