Skocz do zawartości

Jubileuszowy X Zlot Plejad Subaru 2013


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coś pewnie nie zagrało, przyjdą do pracy i pewnie poprawia. Spokojnie, noclegów w zajezdzie jurajskim gdzie mielismy byc z forum i tak już nie ma a w pozostałych miejscach jest mnóstwo

 

Doczytalem w regulaminie ze w tym roku limit na poszczególne trasy jest 4x 75 załóg, a nie 100 na trasie i nie wiecej niż 300 ogółem jak w zeszłym roku :(. Poza trasa terenowa na której będzie imho max 30 zalog reszta pewnie będzie pełna i moze dla kogoś miejsca zabraknąć :(

 

Poza tym Na szosowej i terenowej jest AŻ 30 sek za niezliczone zadańie lub pytanie :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj oglądam Wasze przejazy z trasy szosowej i staram się nauczyc tak jeździć! Pozostały jeszcze 2 miesiące i jest szansa, że siary ogromnej nie będzie! :) Strasznie się cieszę, że w tym roku (mam nadzieję!) uda mi się znowu poczuć te emocje towarzyszące zmaganiom kierowców! Walka będzie, ale jestem realistą i znam już swoje miejsce w szeregu! ;)

 

Carlosowi również gwarantuję moc wrażeń u Carfita na prawym! Terenowa jest równiez super i ma swoje uroki ;)

 

P.S.Dzięki za miłe słowa Panowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze wszyscy sie zalapia - z zeszlym roku bylo ok 300 zalog [ponizej 300] i kazdy kto chcial to sie zapisal

 

ja tez liczylem na Jurajski Zajazd

 

i teraz nie wiem gdzie sie logowac

 

moze weterani ustalimy jeden wspolny hotel

 

4x75 zalog na kazda trase i nie wiecej jak 30 na terenowa - cos pokopane

 

ja rozumiem ze sa ustalone numery by nie bylo dziur w numeracji jak na poprzednich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update mały

 

Już w Zajeździe Jurajskim nie ma miejsc :huh:

 

W Hotel Fajker zostały 43 pokoje, W Orlim Gnieździe 60 pokoi, w Hotelu Jura 6x1os, 2x2os, Stacji Jura 1x2os, 1x3os, 3x4os, 1x6os, Hotel Villa 75 pokoi

 

Na szosowej z tego co widzę na razie zarejestrowane 7 aut (113, 122, 130, 134, 136, 140, 141)

Na terenowej 6 aut (206, 207, 208, 210, 212, 213)

Na turystycznej nie liczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD DOBRA ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY :evil:

nie dość, że nie mogę się zalogować to ktoś zajumał mój numer startowy

 

PROSZĘ NATYCHMIAST ODDAĆ NR 212 Z TERENOWEJ!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

 

spokojnie, może czas na zmiany? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adremil, Twój numer zajumali, a mojego (199) nie mam szans mieć. w tej sytuacji sam nie wiem, co mnie bardziej wkurza: brak ulubionego numeru, brak hotelu, brak możliwości zapisania się na Plejady, czy jeszcze coś innego...

Edytowane przez radix99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...