Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

remuster, takie (co nie znaczy to) auto musi być już niedługo. Nie po to Audi ścigało się w Le Mans R10 TDI. Gallardo jest już na tyle obciachowe, że diesel tego stanu nie pogłębi :mrgreen:

 

 

o Mitsubishi Lancerze Evo IX: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... 870799,415

 

evo tanieją :twisted: ,ceny już od 151 tysięcy :)

 

Najlepsze są komentarze tych fachowców tam. :mrgreen:

 

Miła cena i slinik 2.0, no i jeszcze wygląd lepszy od poprzedzającej wersji, a nie gorszy... Nic tylko kupić niebieskiego, zainwestować w audio i odtwarzać sobie dźwięk boxera.

 

 

kropek, widziałeś Caymana na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problemy z aku jest rozładowany chyba trochę mocno :/ wyciągnąłem aku kumpel przywiózł mi prostownik, tylko niewiem czy on jest zdeczka sprawny, prąd niby idzie, ale wskazówka jak jest ok 3 V tak jest cały czas przed włączeniem do sieci i po... ładował się już dzisiaj trochę od jakieś 12 do teraz i żadnej zmiany, żeby chociaż trochę miało do 0 pójść i niewiem.... czy szukać innego... druga sprawa to czy korki na akumulatorze trzeba poodkręcać ? Gdzieś mi instrukcję wcięło a co za tym idzie i gwarancję... i niewiem co o tym piszą. A nigdy wcześniej jakoś to mi niebyło potrzebne.

Jak ktoś może pomóc to liczę na Was... Ciebie

 

Z góry dzięki, nie piszcie tylko, że lamerskie pytanie bo o tym wiem, ale co mam zrobić :/

Auto Opel Astra F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: eeee.... panowie od akumulatorów chyba dział pomylili?

 

So What!, ostatnio co napisze jakiś post to się owoc pojawia. Dobrze, że już od jakiegoś czasu śpię przy ścianie. :mrgreen:

 

kropek, jak dla mnie Cayman jest trochę niekształtny, tak jak Boxter z założonym dachem.

 

 

EDIT: Wejdźcie na tą stronę http://www.porsche.pl/ i kliknijcie na "Z głową w chmurach. Nowe modele Porsche 911 Targa 4". Trochę dziwny komunikat się wyświetla... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek.M, ale to jest o nowinkach informacyjnych, a nie problemach technicznych. Pierwszy post o tym mówi (nawet jest twój post na pierwszej stronie). Jest specjalne podforum gdzie możesz się pytać o takie problemy, nawet dotyczące innych aut. Rzesza nie całkiem normalnych i pomocnych ludzi wręcz czeka, żeby odpowiadać tam na takie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku napisze że jeśli bylo to przepraszam i prosze o zamknięcie :wink:

W ofercie firmy MMC Car Poland znalazły się nowe, dodatkowo wyposażone wersje Mitsubishi Lancera Evolution IX. Dzięki modyfikacjom moc silnika zwiększono do 340, 360 a nawet 395 KM! Więcej: http://www.luxlux.pl/artykul/2362/limit ... 00_extreme

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...