Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

w sezonie 7, odcinek 3... Clarkson testuje RS4... i... "delikatnie" sie zachwyca...

 

Nie wiem, jak to jezdzi, ale wyglada po byku :twisted:.

 

Widzalem takiego RS4 na zywo tylko ze bialego (oczywiscie nie w Polsce) Robi ogroooomne wrazenie, gdyby tylko nie ta cena

 

Hmmm... Gdyby nie to Twoje zamilowanie do spinnerow, powiedzialbym, ze mamy podobny gust :wink: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzalem takiego RS4 na zywo tylko ze bialego (oczywiscie nie w Polsce) Robi ogroooomne wrazenie, gdyby tylko nie ta cena

 

Hmmm... Gdyby nie to Twoje zamilowanie do spinnerow, powiedzialbym, ze mamy podobny gust :wink: :mrgreen:.

 

zabrzmialo to jakbys pisal do mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez pozdrawiam i gratuluje, ze sie nie dales wyprowadzic z rownowagi 8).

 

komu jak komu ale na pewno nie tobie :) Przemeq jestes moim ulubiencem na tym forum i jestem pewien ze nigdy mnie nie wkur.. tzn. wkurzysz :lol: Masz cos w sobie stary, ze gdy nawet napiszesz cos prowokujacego to w najmniejszym stopniu nie biore tego do siebie. Mam nadzieje, ze przy jakims najblizszym spotkaniu peknie butelka za nasze zdroweczko 8)

 

Ps. Tylko kur... nie mysl ze cie podrywam :lol::lol::lol:

Ps2. Pozdrawiam takze sympatyczna ekipe krakowska, jest kilka osob z ktorymi z pewnoscia takze bym sie dogadal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzalem takiego RS4 na zywo tylko ze bialego (oczywiscie nie w Polsce) Robi ogroooomne wrazenie, gdyby tylko nie ta cena :roll:

 

Fura jest przepiekna, a jakie ma przednie fotele! Istna poezja! No i ten dzwiek... Szkoda, ze z roku na rok awaryjnosc Audi jest coraz wyzsza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura jest przepiekna, a jakie ma przednie fotele! Istna poezja!

 

Miałem dokładnie te same wrażenia.

 

Ten samochód ma to, czego nie ma impreza - wygląda muskularnie, ale w bardzo dyskretny sposób. Czy to dobrze, czy źle - to już kwestia gustu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura jest przepiekna, a jakie ma przednie fotele! Istna poezja!

 

Miałem dokładnie te same wrażenia.

 

Ten samochód ma to, czego nie ma impreza - wygląda muskularnie, ale w bardzo dyskretny sposób. Czy to dobrze, czy źle - to już kwestia gustu :twisted:.

 

I czujesz ta drzemiaca moc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura jest przepiekna, a jakie ma przednie fotele! Istna poezja!

 

Miałem dokładnie te same wrażenia.

 

Ten samochód ma to, czego nie ma impreza - wygląda muskularnie, ale w bardzo dyskretny sposób. Czy to dobrze, czy źle - to już kwestia gustu :twisted:.

 

No to jak tam michal, rezygnujesz z EVO X na rzecz RSa :?: :twisted:

Przemeq wcale nie w taki dyskretny sposob, szczegolnie gdy jest w kolorze czerwonym to juz z daleka widac, ze jest w nim olbrzymi potencjal, inne zderzaki, wydechy, nisko osadzony itp. itd. Auto jest naprawde rewelacyjne. Mialem okazje jechac takim A4..... tylko, ze 1.9 TDI :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje jechac takim A4..... tylko, ze 1.9 TDI :lol: 8)

 

Różnica prawie niezauważalna...

 

:mrgreen:

 

"prawie" robi wielka roznice ;D

 

Milek, no czekam, czekam, ale nic nie pokazuja :(

 

Przy okazji trzy mocne wozy w moim ulubiony nadwoziu kombi :)

 

http://www.germancarfans.com/spyphotos. ... bmw/1.html

 

Najlepiej wykonany z pewnoscia bedzie E63, lecz primo nie lubie Mercow, secundo maja spora awaryjnosc. S6 Avant jest super, ale zawsze masz swiadomosc, ze wkrotce pojawi sie RS6. Z moncych kombiakow trzeba zatem brac M5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...