Skocz do zawartości

Jak naprawić klapkę od popielniczki ? Forek MY'07


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dziś otworzyłem klapkę od popielniczki aby wrzucić do niej kilka drobnych monet i już nie mogę jej zamknąć.

Nie wiem co się stało, nic nie złamało się, nie pękło... normalnie próbuje wciśnąć tę klapkę jak zawsze a ta się nie blokuje tylko z powrotem się otwiera.

 

Pierwszy raz się to zdarzyło, ani mocno nie naciskałem ani nic... Jest to irytujące że ilekroś spoglądam w dół to sterczy ta zapalniczka i popielniczka i ta głupia klapka się nie zamknie...wrrr

 

Ktoś wie jak to rozebrać i sprawdzić co i jak ???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg monety może zablokowałeś klapeczkę i nie może się zamknąć.

 

Sam mam podobne problemy w Imprezie ale wystarczy mocniej popchać to wchodzi. Dlatego też nic do niej nie wsadzam i nic w niej nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg monety może zablokowałeś klapeczkę i nie może się zamknąć.

 

Sam mam podobne problemy w Imprezie ale wystarczy mocniej popchać to wchodzi. Dlatego też nic do niej nie wsadzam i nic w niej nie mam :)

 

Monety już dawno wyciągnięte, nic nie wpadlo pomiedzy klapke a konsole..... wyciągałem też samą popielniczkę i świeciłem latarką czy nic nie zablokowało się....tu wszystko ok. Ruch klapki jest taki jak powinien, otwiera się i zamyka jak wcześniej tylko jak kończe zamykanie to trzeba bylo ciut mocniej docisnąć i się blokowała w pozycji zamkniętej a teraz tego nie robi.... tylko opada. Samo tempo ruchu klapki jest jak dawniej tylko nie blokuje się franca jedna.... :angry:

 

w Legacy bardzo latwo demontuje sie ramke przy skrzyni oraz popielniczke. Wystarczy podwazyc ramke przy reduktorze. Po chwili masz ramke + popielniczke w reku.

 

U mnie nie da się tak zrobić ta głupia klapka jest wbudowana w konsole, a nie chce tam szaleć i podważać bo boję się że wyłamie ją albo coś uszkodze... :(

 

Taka mała pierdoła a wkurza okropinie ! Może ktoś jeszcze coś wymyśli ?! :rolleyes: PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam mam to samo bylem u mechanika zdemontował cały panel i okazalo sie ze mała plastikowa częsc pekła trzeba bylo sie mocno przyjzec aby to znaleść 100zl za wymianke calego panelu bo nie dalo sie tego posklejac ,a prosty patent na to zeby sie zamykalo kawalek papieru w rogu wpychasz miedzy obudowe a klapke i zamkniete pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam ten wątek i zastanawiam się ... w moim forysiu MY07 po lewej stronie kolumny kierownicy jest taki mały schowek który zawsze uważałem, że jest specjalnie przeznaczony na drobne monety do parkometrów. Myslałem, że wszystkie tak mają (moja żona w clio II też ma taki schowek na drobniaki !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...