Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

nie mialem zadnych problemow z Foresterem i nie musialem szukac niczego w necie, zagwozdka przyszła jak chciałem na zime założyć stalówki 16 cali a mam zaciski wrx 4 tłoczki z przodu.... wszystko zakończyło sie pomyślnie już śmigam na takim setupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADK90 Sorki, że dopiero odpisuję ale zarobiony jestem strasznie ostatnio i nie ma czasu na czytanie internetu ;). Co do autka jestem na etapie poszukiwań Foresta wolnossącego 2.0 125KM ewentualnie 2.5 168KM. Pożegnałem się niedawno ze swoim 16-letnim Miśkiem i mam straszne parcie na subaru, chociaż wiele osób mi to odradza (?). Słaby to okres na kupno auta,ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że z czasem coś upoluję. A może wy koledzy forumowicze macie wśród swoich krewnych, znajomych, kolegów lub koleżanek kogoś kto "odda" w dobre ręce swojego Forka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinb101, o 24 listopad 2012 - 11:44, powiedział: Rozrabiara powiedział: Jesteś pewien ? No wiesz Kubeusz ma rację "rozkoszna" dziś jesteś aż do bólu Przyzwyczajaj się .

Faktycznie, chyba tylko to mi pozostało :mrgreen:

Edytowane przez marcinb101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinb101, o 24 listopad 2012 - 11:44, powiedział: Rozrabiara powiedział: Jesteś pewien ? No wiesz Kubeusz ma rację "rozkoszna" dziś jesteś aż do bólu Przyzwyczajaj się .

Faktycznie, chyba tylko to mi pozostało :mrgreen:

 

 

Mam nadzieję , że skonsultowałeś się z lekarzem lub farmaceutą . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...