Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak troche bez savoir vivre.

jestem na forum juz pol roku ale dopiero teraz laskawie sie witam.

Jezdze sti '97 po poludniowej anglii. Na silniku mam sygnaturke Colina McRae hoc powinien byc Kulig.

mam swira na punkcie imprezy od momentu kiedy ja pierwszy raz zobaczylem (15 lat temu) ale dopiero rok temu zakupilem.

Po kataklizmie z ECU ktorego zalala woda powoli wychodze na prosta.

 

Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.

 

Drewno z rodzina :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z lekkim opóźnieniem, na szczęście tylko jednodniowym witam się z Subarynową Bracią. Jak pewnie widać w tym okienku po lewej stronie, posiadaczem Subaru nie jestem - jeżdżę innym japońskim tworem, turbodoładowanym co prawda, jednak zamiast bulgoczącym, to potwornie klekoczącym. Nie zmienia to jednak faktu, że granatowy pocisk na złotych felgach cały czas chodzi mi po głowie - i myślę, że prędzej czy później (chyba później, bo we wrześniu wesele i koszty trochę ścinają mnie z nóg a karierę zawodową dopiero rozpoczynam) takiego pojazdu się dorobię

A co mnie wiąże z Subaru poza fascynacją która od dziecka robi się coraz większa? Zainteresowanie rajdami - jak tylko czas pozwoli, to wybieram się na rajdy, by postać trochę przy trasie (w czasach gdy nie miałem prawa jazdy na Festiwalowy, czy Sudecki śmigałem z Brzegu na rowerze), kilka występów w KJSach na prawym fotelu (Suzuki Swift / Fiat Stilo), organizacja KJSów wraz z grupą ludzi z jednego z kół naukowych przy Politechnice Wrocławskiej, czy też współpraca z Radiem LUZ przy relacji z Rajdu Elmot.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych. Przyzwyczajajcie się do atmosfery jaka tu panuje i nie spinajcie sie tak :wink:

 

Nie wiem czy zauważyliście ale w ciągu ostatniego tygodnia przybyło nam około 100 nowych forumowiczów. :mrgreen:

Ciekawe ilu zostanie aktywnymi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrześniu wesele i koszty trochę ścinają mnie z nóg

To Ty sie z nio żenisz, czy se jo ...kupujesz?

 

Z Nią się żenię, ale sala, zespół, woda ognista i dużo innych rzeczy, które wychodzą w praniu o księdzu nie wspominając... Ale co tam - raz się żyje i raz się żeni:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Badstein

Witam serdecznie Forumowiczów.

No i po kilku latach obserwowania, czytania, korzystania z rad i porad, odwaźyłem się zarejestrować. Nigdy do tej pory nie brałem czynnego udziału w źyciu jakiegokolwiek forum, bądźcie więc łaskawi, jeśli gdzieś się rąbnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mithrill

A nowi witają CIebie, Przemeq... :P

 

A no właśnie, sam jestem tutaj nowy, wypadałoby się przywitać! :)

 

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum!

 

W niedalekiej przyszłości planuję zakup Imprezy, dlatego postanowiłem skorzystać ze zgromadzonej na tych stronach wiedzy. W tym momencie jestem zauroczony kultowym modelem Subaru (szczerze mówiąc to zastanawiam się nad wizytą u specjalisty, bo zamiast myśleć o mojej dziewczynie, to ciągle mam w głowie Impreze GT, WRX, STI, GX, bug eye'e, blow-off'y, blue mica... itd. :D ). Nawet jak wsiadam do swojego Lancera, to czuję się jakbym zdradzał Subaru... :roll:

 

Mam ogromny mętlik w głowie, dlatego liczę na Waszą pomoc i zabieram się za lekturę.

 

Do przeczytania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...