Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

 

... CHamstwo zawsze będzie chamstwem.

Na tem poletku bede z kolegom polemizowała. Otóż przymiotnik "pojebany" zaczerpłam byłam łaskawie z zakuluarowych dyskusji parlamentarnych. Dla utrudnienia nie podam nazwy kraju którem powyższy parlament zarzondza letkom renkom. Uważam zatem iż wspomniany przymiotnik pobrałam z wyższy półki filologiczny. Do niższych półek bym czasem chentnie sięgła ale skolioza nie pozwala (to taka choroba co przy próbach wykonania skłonu w przód - rypie w plecy).

 

Pozdrawiam i załanczam różna wyrazy

 

mamusia

 

Gratuluje wyboru wzornictwa. Co do ostatniego zdania to polecam jakiś gorsecik (jeśli lubi damskie ciuszki) chyba, że to wrodzona, w tedy tylko stryczek pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba, że to wrodzona, w tedy tylko stryczek pomoże.

 

rozważałam możliwoś zastosowania wspomniany terapii ale lekarze twierdzo żeby se nie zawracać dupy medycynom ludowom jednakowoż dzienki serdeczne za zwrócenie mię uwagi na tako możliwoś pozbycia sie dolegliwości.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ole!!

 

Właśnie stałem sie posiadaczem unikatowego Turboantyka. Zakupiłem go w jednym z niemieckich muzeów. O ile tylko uda mi się zarejestrować to "cudo" (wydanie wszystkich oszczędności na zakup marzenia nie było najlepszym pomysłem ...) chętnie udam się na jakiś Warszawski spocik :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

po wielu dniach przeczesywania forum, korzystania z wyszukiwarki i wyławiania wiadomości na temat samochodów Subaru - staliśmy się z Moją Drugą Połową właścicielami modelu Legacy 2,5L w automacie z milenijnego rocznika 2000 ;)

 

Fakt ten miał miejsce niecały miesiąc temu, zatem dotychczas jako gość niewidoczny bywałem na forum i chyba gdyby nie ono to.... nie zdecydowalibyśmy się na tę markę. W ogóle jej nie braliśmy pod uwagę, nie znaliśmy. A jednak :) - teraz po przejechaniu około 1000 km możemy powiedzieć - fajnie jest :)

 

Zatem dołączam do forumowiczów i mam nadzieję, że moje posty nie będą sprowadzały się do wołania o pomoc i poradę.

 

rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ..::Endriu::..

Witam serdecznie

 

Już od jakiegoś czasu zaglądam na to forum ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować i do Was dołączyć. Pierwsze objawy subarofantoholicyzmu zostały zauważone u mnie już jakieś 9 lat temu, stan na dzisiaj: zaawansowany, nieuleczalny. :mrgreen: Subaraka niestety nie posiadam :cry: . Na szczęście w posiadaniu jednej z osób z mojej rodziny jest piękny Gt-ek MY99, którym od czasu do czasu mam okazję być wożonym. Był jeszcze turboantyk lecz kilka miesięcy temu został sprzedany. Moim marzeniem jest stać się właścicielem SI GT MY00 i mam nadzieję że marzenie to kiedyś się spełni.

 

Pozdrawiam wszystkich fanów samochodów jedynej słusznej marki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow!!,milosnikow marki Subaru,od tygodnia skrzetnie przegladam forum.Mam nadzieje ze niedługo stane sie posiadaczem WRX 2003-2004.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem troche nowy, trochę juz przeglądający to forum. Ciesze się, że was znalazłem - forum na ciekawym, wysokim poziomie - czyta się z przyjemnością nawet nie posiadając Subaraka ;)

 

Jeżdżę Golfem V TDI, ale przymierzałem się do Imprezy 2.0 kombi ( przynajmniej dopuki nie zobaczyłem nowej wersji )

 

Witam jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę Golfem V TDI, ale przymierzałem się do Imprezy 2.0 kombi ( przynajmniej dopuki nie zobaczyłem nowej wersji )

Witamy! :mrgreen:

Kup MY07 dopóki nie ma u nas MY08 :wink:

 

jestem tu nowy ale juz widze ze na forum jest sporo ciekawych tematow, bedzie o czym pogadac

 

Oj, będzie o czym pogadać, będzie...

Witamy na The Forum. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecnie mam Hondę civic 3d, ale żona się buntuje, jak musi synka zapinać w foteliku, więc będę myślał o czymś 4/5 drzwiowym. Mam 2 opcje - H Accord lub S.Impreza. Dlatego tu jestem, poczytam trochę się dowiem o tych autkach, i kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tu jestem, poczytam trochę się dowiem o tych autkach, i kto wie...

 

 

Sa dwie opcje... albo nie czytaj tego i kup Accorda

 

A druga opcja jak poczytasz to Accorda nie kupisz... :twisted::mrgreen:

 

Ja tez najpierw zaczalem czytac... a pozniej to juz nawet nie musialem za bardzo zony przekonywac... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...