Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Hello from Pedders Suspension!

 

Very cool forum, lots of info and very friendly.

 

We offer some suspension upgrades and replacement for Self Leveling rear suspension used on the Outback, Legacy and Forester.

 

Please check out our website.

 

www.pedders.co.uk

 

We ship anywhere Europe.

 

I have tried to find the admin person/group on here but can't find a link to them. Please could Admin PM me? We would like to support the forum and inform members of our latest offers etc but we don't want to do it the wrong way.

 

Regards

 

Mike @ Pedders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Nazywam się Piotr i jestem jednym z autorów portalu taniprzeglad.pl, który w grudniu będzie uruchomiony.

 

Chcę się z Wami przywitać, do for internetowych i klubowych mamy bardzo duży szacunek. Bardzo często jest tak, że to użytkownicy for, jako właściciele aut mają największą wiedzę o swoich samochodach. W naszym projekcie chcemy, aby korzystanie z Autoryzowanych Serwisów było tańsze, abyście stale wiedzieli o darmowych akcjach i przeglądach. Oferujemy także Wam darmowe doradztwo w zakresie gwarancji i serwisowania samochodów.

 

taniprzeglad.pl to nowy wymiar Twojego wymarzonego serwisu. To nowa koncepcja organizacji przeglądów dla Ciebie i Twojej firmy, dzięki której zyskujesz mniejsze koszty serwisowania i profesjonalne doradztwo.

Z nami na pewno zyskasz

  • przeglądy Twojego samochodu zawsze w najniższych cenach
  • dostęp do aktualnych promocji i akcji serwisowych
  • opiekę profesjonalnych doradców w procesie serwisowania i napraw
  • wystarczy, że napiszesz czego potrzebujesz dla swojego samochodu i w jakiej okolicy mieszkasz, a najbliżsi dealerzy przedstawią Tobie swoje oferty.

Chętnie w tych kwestiach będę udzielał się na Waszym forum.

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Forum przeglądam już od dawien dawna, ale dopiero teraz mam szanse na zostanie posiadaczem subaru ;)

Przymierzam się do Legacy IV MY06/07 2.0 początek przyszłego roku powinien dać rozwiązanie tej sprawie :)

 

Mam nadzieję się dużo tu dowiedzieć i poznać zapaleńców z trójmiasta

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...